dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 64
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 1279
  1. #121
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    No to mnie załamałeś z tym regałem ...ładny i w dobrej cenie. Nie pytaj nawet o to czy jeszcze są, bo ja już nie mam gdzie wstawić kolejnego. Szkoda, ze wcześniej o niego nie zapytałam Fajnie, że macie taki magiczny sklepik u siebie...ja też bym chciała mieć w okolicy jakąś klamociarnie
    Zegar będzie fajny jak go przerobisz, bo teraz taki mroczny jest i jakoś nie pasuje do Waszego wnętrza...będzie piękny
    Trafiony zatopiony z tym papierem transferowym....widziałam efekt na koszulce i pomyślałam czemu nie przenieśc tego na poduszkę. Jak mi wyjdzie to powiem co i jak Dzisiaj chciałam uszyć ten Twój stoper do drzwi i wyszła mi poduszka Nie to że nie umiem uszyć sześcianu ale w czasie szycia coś wymyśliłam i skupiłam sie na poduszce

  2. #122
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Dziadygi mam dookoła, tak więc nie skorzystam...

    Diable,
    Kilka razy już pojawił się w Twoich postach tajemniczy "miejscowy składzik" - wnioskując z tego, co w nim można zdobyć, jest to wnętrzarski odpowiednik tego nowo odkrytego skarbca maharadży... Napiszesz coś więcej???

  3. #123

    Domyślnie

    Kasia robiłem kiedyś n transferowym napisy na koszulki, tyle że na białym, i później kumpela wycinała mi to na ploterze. wiesz taka naprasowywanka czy jak to się to zwie. Napis ma 6 lat, ciągle jest prany, a wygląda nadal jak nowy.

    joliska, składzik, to taki sklep/punkt z meblami używanymi. Przywożą z Niemiec, czasami Holandii. ostatnio dowiedziałem się że kupują to z takich ogromnych magazynów na wagę. No czasami mają rzeczy całkowicie nowe, jak np. regaliki. Ostatnio nabyliśmy tam latarnie na taras, białe z szybkami, proste w formie, a jednocześnie fajne. 5 szt w komplecie za 50 dych. cena śmieszna, a satysfakjca spora.

    No zegar będzie bielony, bo jest mroczny jak diabli:

  4. #124
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie prośba

    witam,
    no to spytaj się proszę dla mnie o te regaliki, a mi podaj proszę ich wymiary, czy one są białe już fabrycznie? czy były złożone w kartony czy stojące ... (już się martwię o przesyłkę )
    a na kominek i dalsze info o nim oczywiście czekam...

    i powiedz mi proszę jaką to farbą tak bielisz? ja kupowałam kiedyś z Beckersa i teraz bejcę, ale jak robię bejcą biała z 3v2 i na to białą akrylką z beckersa to czasami niektóre miejsca na sośnie mi się warzą, wałkują...
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  5. #125

    Domyślnie

    Wiadomości zaraz odczytam i odpisze.

    My szczecinianie więc daleko. Mają sklep w koszalinie i kilku miastach w polsce, tylko nie wiem dokladnie gdzie.

    annnja regały śa pakowane w kartonach, plaskie i długie. regał ma 180 wys, ok 60 szer, i chyba 30 głębokości. dokladnie nie pamiętam, a nie mam miary teraz aby to zmierzyć. Są białe w oryginale, z tyłu ta płycina to biała płyta pilśniowa ze żłobieniami. wsio sklada się jak ikeowskie meble, bo to prawie to samo.
    Jutro jestem w prac,y ale pojutrze jak będę z niej wracał to tam zajadę zapytać o nie.

    Ja biele beckersem i sosnowe macham 2 lub 3 razy, nie daję adnej bejcy pod spód. matowię, lub ścieram do surowego drewna i maluję pędzlem, wałkiem, różnie to z tym bywa.
    wikliniaki malowałem pistoletem wagnera, farba beckers, z dodatkiem czarnego pigmentu. mieszane na oko, szarość wyszła mi fajna zważywszy na fakt że robiłem to na szybko, beż przemyślenia itp.

  6. #126
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witam!
    Piękny dom,świetny klimat.Podoba mi się WSZYSTKO-więc nie będę wymieniać .
    Świetny efekt osiągnęliście wymieniając złotą ramę lustra na białą.
    Czekam na więcej-będę podgladać

    Jestem pod wrazeniem,że facet potrafi docenić i zachwycać się woreczkami na lawendę i innymi dzbankami
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  7. #127

    Domyślnie

    Coś mi to pisanie postów nie idzie, znikają gdzieś nie wiem gdzie.

    Więc tak: Regałów już niestety nie ma. Jeli się pojawi coś sensownego dam "awkorse" znać. Czasami można tam trafić coś naprawdę fajnego.

    O miasta zapytam i napiszę gdzie mają swoje filie, kurcze prawie jak sieciówka z używanymi meblami. Nie no pewnie nie mają ich za wiele, ale może gdzieś w Waszym pobliżu akurat tak.

    My mamy o tyle fajną sytuację że mamy ich pod nosem praktycznie, jadąc do pracy, z pracy jadę tuż obok nich więc często zaglądam. W większości przypadków meble są raczej "ciężki" w stylu, ale czasami są drewnianie, ludwiczki różne, szafki, i jakieś filiżanki, itd. itp.

    Dziś jadąc o zapytanie regałowe przy okazji kupiłem takie drobiazgi za parę złociszy

    Taka paterka na cistka? ciasto dla gości


    No i taki kominek



    Lady in red, ja wiochmen jestem może to stąd takie "lubienie" sielskości. Swoją drogą lubimy z małżonką piosenkę o tym samym tytule co twój nick. Zresztą kto jej nie lubi..
    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 08-07-2011 o 16:16

  8. #128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Rany Boskie!!! Żeby mój chłop kupił mi sam z własnej, nieprzymuszonej woli paterkę na ciasto
    Chyba się nigdy tego nie doczekam Zakupy superrr

  9. #129

    Domyślnie

    No to go zmuś. Podaj mu kolację bez talerza np. Jak o niego poprosi to poproś żeby Sobie/Tobie kupił.

  10. #130
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    salimali

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Dom jak z bajki, przepięknie urządzony i dopracowany w każdym szczególe, po prostu pięknie. To mi przypomina, że przede mną daleka droga....W związku z tym serdecznie proszę o bliższe namiary na ten składzik meblowy pełen skarbów i instrukcje w sprawie ścieżki z cegły - jak zrobić takie cudo? Z góry dziękuję.

  11. #131
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie regały

    diabełku....
    bardzo dziękuję że zajrzałeś do sklepiku...szkoda!!! tak, dobrze to określasz, to są lekkie meble komisy mają często lub prawie zawsze...ciężkie- Niemcy się pozbywają, my zachłannie odkupujemy bo moda na drewno, na ciężkie na oryginały, ....ale już i u nas widać "lekkość"


    dziękuję za info ad. bielenia,
    właśnie bielę ławkę na zew. na ganek, zrobiłam impregnatem sadolin- biały kremowy- taka trochę wanilia wyszłas, i się zastanawiam czy po tym podkładzie impregnatu nie zrobić malowania drugi raz tym białym beckersem- ale się obawiam żę wtedy na tym ganku będzie TYLKo ławkę widać,
    ściany- zółte, słupy ganku żółte, drzwi pomarańczowy dąb a schody chcę mieć biało-kremowo-żółty piaskowiec,kinkiet na ganku biały....,. chętnie dam fotkę jak już się umaluje ta ławka- modziłam modziłam....ciekawe jak wymodzi sie ostatecznie..

    pozdrawiam
    aha- i lustro jest PIĘKNE w tej białej ramie, wszystko co białe u Ciebie jest PIĘKNE!!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  12. #132

    Domyślnie

    salimali Cegłę kładłem tak jak polbruk, nawet podłoża nie utwardzaliśmy ubijarką! tylko podsypka pisakowo-cementowa, i na to układanie cegły, fugi większe aby poźniej też wmieść w nie mieszankę! potem zamiatanko solidne, i polewanie delikatne wodą lub czekanie na deszcz. nie jestem specjalistą, tak robiliśmy to ze szwagrem ( on budowlaniec na szczęście). No i jak widać trzyma sie wsio jak trzeba.

    atena więcej wiary w męża!! w sprawie kominkowej również

    Annnja dawaj fotkę może ktoś coś doradzi. Moja żona ma oko, i jak ona mi mówi że coś nie pasuje, to ja mówię że nie ma racji, no ale jak się zastanowię to jednak w większości przypadków ma.
    Jak tak piszesz: żółte, pomarańczowe, do tego biel. Pokaż co to za odcienie bo ja mam przed oczyma tylko "jebiście" nasycone te kolory.
    Weź może kawał deski surowej, maźnij to tym impregnatem, a trochę farby becersa rozcieńcz wodą, i zobacz jak to wyglądać może jak przejedziesz to gąbką. taką przecierkę zrób może. Albo beckersem norlamnie, i nie wyschnięta farbę wilgotną ściereczką ścieraj delikatnie. może nie będzie wówczas biało, a tak przecierkowo.

  13. #133
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Mój mąż kupiłby paterkę więc widze, że mam szczęście czytając co piszą babeczki .
    Ta Twoja diable jest bardzo ładna, a klamociarni zazdroszczę. Kiedyś we Wrocku jeszcze były komisy z meblami i można było coś wyhaczyć a teraz lipa.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  14. #134

    Domyślnie

    O, ja tu dopiero trafiłam - a tu takie cudności! Moje klimaty, dokładnie!

    I chyba pasja też wspólna - choć ja jedynie 50 1.8 posiadam

  15. #135

    Domyślnie

    Wadera 1.8 to nie jest tylko, a aż 1.8!! do nie dawna przez kilka lat miałem 1.8 i co stałka to stałka! żaden zoom tego nie zastąpi. Jaką masz puszkę ?

    yokastsa no w końcu wraca wiara w to że to nie tylko ja kupuję żonie paterę, chociaż nie chce mi się wierzyć że wasi mężowie to tacy "nie kupiłby mi " jak o nich piszecie. Gdyby oni to zobaczyli, to pewnie nazajutrz miałybyście całe komplety rosenthala na stołach. W naszym "pewexie" jest dużo różności, od mebli po narzędzia. Ja z paterką kupiłem za 30 zika ręczną piłę kątową. Do cięcia precyzyjnego jak znalazł, jeszcze z ceną na kartonie 50Euro była. Użyta może kilka razy, bo jedynie kurzu na niej trochę.
    Zawsze jak tam jesteśmy szperam w skrzynce z narzędziami, a żona pyta po co ci znowu klucze/śrubokręty? No potrzebne odpowiadam. Te stare klucze nie do zajechania jak ta made in china w dostepne w casto. Markowe znowu drogie, a tam mam porządny klucz z jakieś 2 zika.

  16. #136
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Powiem Ci diable, że jak jesteśmy w sklepach z narzędziami to dla mnie raj , wszystkie szlifierki, wyrzynarki, śrubokręty, wiertarko-wkrętarki, ale jak podchodzę do piły mechanicznej to mąż mówi, że już wystarczy tego dobrego . Obydwoje lubimy majsterkować hehe.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  17. #137

    Domyślnie

    No ja kocham moją 50-tkę, ale moja psiapsióła ma minoltowy odpowiednik naszej 1.4 i różnica jest. Wyraźna Mam 450d i marzenia o pełnej klatce.

    No i ja narzekaczć na mojego męża nie mogę z tymi paterkami - choć może nie dosłownie. Trochę to trwało, zanim zaczął oglądać stare młynki zamiast nowoczesnych lamp, ale zaczął. I czasem nawet coś kupi

    Diable, ja od wczoraj myślę o Twoich ceglastych ścieżkach. To zwykła cegła? Nie zlasuje się? Wykładanie cegłami jest bardzo popularne w Holandii - ale to specjalny typ klinkieru. Podoba mi się to okrutnie...

  18. #138

    Domyślnie

    waderka nie wiem czy się zlasuje. Mam i jestem zadowolony bo jest tak jak być miało. Mamy 300 letnią cegłe, więc skoro tyle wytrzymała to wytrzyma jeszcze chwilę mam nadzieję. Wiesz to nie jest tak jak z polbrukiem że jest w miarę równo, są jakieś tam nierówności, ale wsio do przyjęcia. Nikt się o nic nie potyka, nikt sie nie przewraca więc spoko.

    Yokasta ja też lubie oglądac, pomacać, popatrzeć, ale majsterkowicz to ze mnie żaden. Mam chyba dwie ręce do tego. brak mi zapału na skończenie czegoś co zacznę.

    W Auchan-ie są hamaki siedziska, za całe 35 zł. W szczecińskim już nie ma niestety.
    O takie:



    Uploaded with ImageShack.us

    W niemieckim Obi takie fajne ogrodowe lampionki domki. Super wyglądają wieczorem, przy zapachu maciejki i ziół



    Uploaded with ImageShack.us

  19. #139

    Domyślnie

    Diable podobne były od czwartku w Netto, tylko że miały jeszcze dodatkowo 'podnóżki'. Cena ta sama (35 zł).
    ...

  20. #140

    Domyślnie

    o to nie wiedzialem. No ale mamy juz te wiec zostana. W netto 35, a za jakiś miesiąc na allegro ponad setkę pewnikiem

Strona 7 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony