dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Joanna_B

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Świętochłowice
    Kod pocztowy
    41-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Moja przestroga: jeśli już ktoś zdecydował się na wybór okien Dobroplast to na pewno nie od dystrybutora INNEN STUDIO ze Świętochłowic. Moje koszmarne doświadczenia z tą firmą potwierdziły ich nierzetelność, brak fachowości, niedotrzymywanie terminów realizacji i reklamacji. Wiedząc, że okna były wadliwe właścicielka domagała się zapłaty. Po opłaceniu faktury właścicielka, wiedząc o prawidłowym montażu nawiewników, była opryskliwa i wręcz bezczelna. Problemy, które zgłosiłam do reklamacji to wysokość montażu klamek - nie dało się ich sięgnąć, otwory nawiewników były wykonane w jednym oknie tylko na ramie, w drugim na framudze. W rezultacie okna były wymieniane 4 razy z ponad miesięcznym opóźnieniem. Piszę to po to, by oszczędzić innym nerwów i pieniędzy.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    [QUOTE=Joanna_B;5517866]...nie ....... Problemy, które zgłosiłam do reklamacji to wysokość montażu klamek - nie dało się ich sięgnąć, otwory nawiewników były wykonane w jednym oknie tylko na ramie, w drugim na framudze....QUOTE]

    ale jaja !
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka Oświęcim

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected] Nie jestem jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.

  4. #24

    Domyślnie

    Tak to jest, gdy głównym kryterium wyboru jest cena

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.120

    Domyślnie

    No tak, tańszych już pewnie nie było.. To teraz wymian szyb zrównowazy cenę.

    Ps. Pani Agnieszko. Jestem przekonany, że sprzedawca wiedział, że wciska Pani najtańszą ofertę na rynku.. do niego proszę tez kierowac swoje pretensje. O ile jeszcze istnieje.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-11-2013 o 19:21

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Trafiło na Dobroplast - fakt najtańsze co było wtedy na rynku ale ... ktoś zna producenta, który wymienia szyby po upływie gwarancji ?

    Pozdrawiam

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No tak, tańszych już pewnie nie było.. To teraz wymian szyb zrównowazy cenę.

    Ps. Pani Agnieszko. Jestem przekonany, że sprzedawca wiedział, że wciska Pani najtańszą ofertę na rynku.. do niego proszę tez kierowac swoje pretensje. O ile jeszcze istnieje.
    Fin, pretensje pretensjami, ale do kogo? Chyba należy zacząć od siebie....
    Agnieszka może czuć się zawiedziona, jednak nikt jej nie oszukał - miała pecha, że trzy szyby szlag trafił po upływie gwarancji. A że takie przypadki zdarzały się w tamtych oknach częściej niż u innych to inna sprawa.
    W innym wątku zapytałem, kogo ja mam obwiniać za moją lodówkę? Też wylewać swoje frustracje na forach? Zawiodłem się na producencie, ale nikt mnie nie oszukał, lodówka nawaliła po upływie gwarancji.
    Swoją drogą jestem ciekaw, kiedy pokrzywdzeni zaczną pozywać za tego rodzaju oszczerstwa? Anonimowe zniewagi od dawna są plagą w necie.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał stary Zobacz post
    Fin, pretensje pretensjami, ale do kogo? Chyba należy zacząć od siebie....
    Agnieszka może czuć się zawiedziona, jednak nikt jej nie oszukał - miała pecha, że trzy szyby szlag trafił po upływie gwarancji. A że takie przypadki zdarzały się w tamtych oknach częściej niż u innych to inna sprawa.
    W innym wątku zapytałem, kogo ja mam obwiniać za moją lodówkę? Też wylewać swoje frustracje na forach? Zawiodłem się na producencie, ale nikt mnie nie oszukał.
    Swoją drogą jestem ciekaw, kiedy pokrzywdzeni zaczną pozywać za tego rodzaju oszczerstwa? Anonimowe zniewagi od dawna są plagą w necie.
    stary - tutaj mają akurat szansę bo Pani Agnieszka się nieco odkryła

    pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony