dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Firmy ubezpieczeniowe ... jak się zachowują po tej tragedi??

    Jak dotąd nie mam ubezpieczonego swojego domku (a powinnam!!), tragedia powodzi ... czy innego nieszczęścia jeszcze mnie nie dotknęła, chcę się ubezpieczyć ... w przyszłym tygodniu. TYM RAZEM NA 100%!! Powiedzcie proszę, którą firme wybrać? Którą omijać z daleka? Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy?

  2. #2

    Domyślnie

    wiem, że PZU po powodzi wysłała do potrzebujących swoje mobilne jednostki
    i maksymalnie ułatwiła procedury odszkodowań. Ludzie mogą im zgłaszać internetowo wszystko.

  3. #3

    Domyślnie

    Tez słyszałam o tych mobilnych jednostek bardzo dobrze że ułatwiają życie ludziom w tak ciężkich sytuacjach

  4. #4

    Domyślnie

    Powiem tak, jak ubezpieczenie jest przymusowe i nic dla mnie nie wnosi typu OC to wybieram najtańszą firmę.
    Jak ubezpieczenie jest dla mnie, to wybieram sprawdzone firmy i czytam dokładnie umowy.
    Dom, mieszkanie mam ubezpieczone w PZU - na razie nic nam się złego nie stało więc nie wiem jak u nich wygląda likwidacja szkody, ale wielu znajomych dostawało od PZU odszkodowanie wielu też się sądziło o wyższe odszkodowanie i zawsze wygrywali.
    A poza tym lubię mojego pana od ubezpieczenia PZU, zawsze można ponegocjować zniżki, zawsze jest jakaś promocja, coś dokupić taniej i mieć w sumie niższe ubezpieczenie - przez internet tego nigdy mi się nie udało załatwić.

  5. #5

    Domyślnie

    Przeczytaj dokładnie umowę od czego się ubezpieczasz, bo może się okazać że jesteś ubezpieczona od tsunami, uderzenia UFO, a nie od powodzi, gradu, czy też pożaru od pioruna.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam ubezpieczenie mieszkania (nie domu) w Warcie.
    Mieliśmy zalane mieszkanie zimą przez topniejąca górę śniegu na dachu. Odszkodowanie (w satysfakcjonującej nas wysokości) załatwiliśmy na telefon. Nie było nawet odwiedzin rzeczoznawcy. Jednak była to szkoda o stosunkowo niedużej wartości (sufit i ściany do malowania).
    Nie mam pojęcia jak będą traktować powodzian.
    Przy podpisywaniu umowy należy dobrze wybrać opcje ubezpieczenia (np. co innego znaczy zalanie, co innego powódź) i dobrze zastanowić się nad kwotą odszkodowania (więcej niż max określony w umowie się nie dostanie).

  7. #7

    Domyślnie

    warto dokładnie czytać umowy
    może i Warta niedługo przestawi się na obsługę on-line?
    To chyba standard na Zachodzie,
    że ludzie załatwiają większość spraw za pomocą internetu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony