dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Jaki silinki do bramy Came/key?

    Witam,

    do bramy wiśniowskiego 5x2.4m mam do wyboru dwa silniki. Came lub key. Którego możecie polecić. Ponoć (od sprzedawcy):

    - came ma piloty z większym zasięgiem,
    - key ma lżejszy opór - wystarczy dotknąć ręką żeby brama wróciła do punktu otwarcia.

    I co ja mam teraz robić, co wybrać?

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam przy tej bramie napęd came , polecił mi go sprzedawca twierdząc, że przy tym rozmiarze bramy jest silniejszy i nie mają z nim,żadnych problemów. Nie pamiętam niestety alternatywy. Pamiętam, że came był trochę droższy i mocniejszy. działa od ponad roku i niema problemu. Dla bezpieczeństwa dałem fotokomórki. Napęd firmy key mam natomiast przy bramie przesuwnej, kupiłem kiedzyś jak stary napęd firmy nice zmienił właściciela oczywiście bez mojej wiedzy i mogę powiedzieć, że też jest bezawaryjny a jak go kupowałem to był chyba najtańszy.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: Jaki silinki do bramy Came/key?

    Cytat Napisał akapap
    Witam,

    do bramy wiśniowskiego 5x2.4m mam do wyboru dwa silniki. Came lub key. Którego możecie polecić. Ponoć (od sprzedawcy):

    - came ma piloty z większym zasięgiem,
    - key ma lżejszy opór - wystarczy dotknąć ręką żeby brama wróciła do punktu otwarcia.

    I co ja mam teraz robić, co wybrać?

    Pozdrawiam.


    Co do zasięgu pilotów to nie mam wiedzy, ale zwykle wystarcza, a jeśli ktoś ma większe wymagania to można dołożyć antenkę zewnętrzną.
    Generalnie Came ma większą renomę, która pewnie z niczego się nie wzięła. Mocniejszy, czy słabszy nie ma znaczenia. Ma być wystarczający, czyli właściwie dobrany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony