dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy odkurzacz centralny...?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Beam

    40 17,32%
  • Aerovac

    8 3,46%
  • Allegro

    2 0,87%
  • Disan

    3 1,30%
  • Venton

    6 2,60%
  • Borysowski & aertecnica

    5 2,16%
  • Profi

    29 12,55%
  • Husky

    8 3,46%
  • Pama-vac

    0 0%
  • Vacuflo

    59 25,54%
  • Sach

    1 0,43%
  • Aspilusa

    30 12,99%
  • Cyclovac

    40 17,32%
Strona 19 z 57
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1138
  1. #361

    Domyślnie Odkurzacz centralny ale bez przesady?

    Witam, mam pytanie dot. odkurzacza centralnego. Chce zakupić takowy ale nie chce wydawać kasy na niepotrzebne wodotryski. Jaki model polecacie? Chcę żeby odkurzacz był po prostu odkurzaczem za rozsądną kasę. Mamy trzy gniazdka w tym szufelkę.

  2. #362
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Odkurzacz marki Profi. Mam i sobie chwale. Zobacz na allegro.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #363
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TomiAyomi
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Darłowo
    Posty
    204

  4. #364

    Domyślnie

    A który model Profi tak wychwalasz?

  5. #365
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtsw466 Zobacz post
    A który model Profi tak wychwalasz?
    mam model 30.1 na worki. Ciągnie jak hmmmm... Ciężko porównać Worki wymieniam raz na pół roku.
    Nie podobał mi się ich zestaw sprzatający i kupiłem aerovaca. Ale sam odkurzacz jest bardzo ok.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #366

    Domyślnie

    Witam
    Możecie napisać jakie są zalety odkurzacza centralnego nad tradycyjnym? Jakie są dziś koszty instalacji i odkurzacza?

  7. #367

    Domyślnie

    Zalety:
    http://muratordom.pl/instalacje/cent...2.html?cat=119

    Wpisz w wyszukiwarkę "odkurzacz centralny" +zalety
    Wynik
    http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...062895e8c7ccfb

    Na forum
    site:forum.muratordom.pl "odkurzacz centralny"

  8. #368

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    mam model 30.1 na worki. Ciągnie jak hmmmm... Ciężko porównać Worki wymieniam raz na pół roku.
    Nie podobał mi się ich zestaw sprzatający i kupiłem aerovaca. Ale sam odkurzacz jest bardzo ok.
    Potwierdzam, odkurzacz super, bardzo dobra alternatywa dla o wiele droższego Beama. Mam i sobie chwalę.
    Pozdrawiam
    Rafał

  9. #369

    Domyślnie

    Chciałam się zapytać, czy ktoś użytkuje Sach'a lub TQ coś tam? Jak to się ma do Beam'a?

  10. #370

    Domyślnie

    Polecam automatyczny odkurzacz firmy RoboJet. Kupiłam i jestem baaardzo zadowolona Wiadomo, że odkurzanie bywa uciążliwe (ból pleców itd), odkurzacz robi to za mnie, a ja w tym czasie mogę zająć się innymi pracami domowymi. Mam go już drugi rok i nie było żadnych awarii, dlatego uważam,że cena za niego jest w sam raz.

  11. #371

    Domyślnie Jakiej marki odkurzacz centralny najlepszy?

    Czekam na opinie posiadaczy i użytkowników odkurzaczy centralnych, jakie macie, czy jesteście zadowoleni czy nie? Czy się psują? Czekam również na wskazówki fachowców w tej dziedzinie. Zapraszam do dyskusji nad wyższością jednej marki nad drugą .
    Pozdrawiam
    Katka

  12. #372
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No właśnie. Oto jest pytanie... Wszędzie wszyscy piszą tylko Beam, Beam... a nam na przykład instalator oferuje VacuMaid. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z odkurzaczem tej firmy?

  13. #373

    Domyślnie

    Ja np Beama kupiłem taniej niz oferowano mi VacuMaid. Stąd taki wybór

  14. #374

    Domyślnie

    No właśnie Beama bym nie chciała. Niestety, ale słyszałam nie najlepsze opinie od użytkowników. Dość dużo awarii. Cena dla mnie nie jest priorytetem, szukam najlepszego odkurzacza, oczywiście nie w kosmicznej cenie .
    Nadal czekam na Wasze opinie.
    Pozdrawiam
    Katka

  15. #375

    Domyślnie

    no ja zupelnie odwrotnie slyszalem i tez cena nie byla priorytetem...dlatedo wzialem Beama

  16. #376

    Domyślnie

    ja mam Borysowskiego, używam od maja i póki co bardzo sobie chwalę.
    w aloesie - już mieszkam

  17. #377

    Domyślnie VacuMaid czy Venton

    Witam, stoję przed wyborem JC - pod uwagę biorę dwie firmy jak w temacie, będę wdzięczna za rzeczowe opinie.

  18. #378

    Domyślnie

    Myślę że źle zadajesz pytanie. Pytając w ten sposób od razu kierujesz je tylko do handlowców, co oni polecają, a to jest kwestia względna, bo sprzedawca zawsze poleca to co ma w ofercie, a czasem to na czym może lepiej zarobić. Jeżeli na takich opiniach Ci zależy to proszę bardzo. Jeśli natomiast chcesz skierować pytanie do użytkowników to zapytaj z osobna. Czyli co sądzą użytkownicy Vacu o swoim odkurzaczu i Ventom. Wiadomo ze każdy swoje chwali i będzie tłumaczył swój wybór w najkorzystniejszy dla siebie sposób, a to wcale nie oznacza że dla Ciebie również. Mnie by zależało na opinii użytkowników jednego i drugiego odkurzacza, ale opinii technicznej czyli czy się nie psuje, jakie ma rozwiązania i czy się przydają, a także jaka była cena. Mając takie dane można porównać i wybrać. Pytając co masz wybrać nie dostaniesz obiektywnej opinii, odpowiedzi, bo co niby użytkownik Vacumaid może wiedzieć o odkurzaniu Ventom'em

  19. #379
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Eliza34

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić odkurzacz centralny Beam. My z mężem kupiliśmy ten model 335 i w naszym małym domku sprawdza się już od 3 lat.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-12-2011 o 22:51 Powód: WYCIĘTO REKLAMĘ

  20. #380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    My zdecydowaliśmy się na Vacuflo ze względu na pozytywne opinie. Dopiero montowaliśmy gniazda, wiec nie powiem jak działa.

Strona 19 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony