dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy odkurzacz centralny...?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Beam

    40 17,32%
  • Aerovac

    8 3,46%
  • Allegro

    2 0,87%
  • Disan

    3 1,30%
  • Venton

    6 2,60%
  • Borysowski & aertecnica

    5 2,16%
  • Profi

    29 12,55%
  • Husky

    8 3,46%
  • Pama-vac

    0 0%
  • Vacuflo

    59 25,54%
  • Sach

    1 0,43%
  • Aspilusa

    30 12,99%
  • Cyclovac

    40 17,32%
Strona 29 z 57
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 1138
  1. #561
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    To może i ja się ustosunkuje, jako posiadacz i użytkownik czarnego potworka od Vacuflo
    Po pierwsze: Panie Arturze, Pan sobie jaj nie robi z forumowiczów, bo dzwoniąc na oficjalny nr z Vacuflo.pl najprawdopodobniej dodzwonią się do Pana Chyba, że ta Reda to przypadek, ale ja nie wierzę w przypadki
    Po drugie: Ja dzwoniłem, do oficjalnego dystrybutora Vacuflo, którego siedziba notabene mieści się w Redzie (10km ode mnie) i odpowiedź jaką uzyskałem na temat różnic pomiędzy oficjalną (złotą) wersją, a tą czarną były mniej więcej w tonie jakie przedstawił tu Pan Artur-Reda. Zapewniono mnie również, że ten CZARNY objęty jest również tą samą gwarancją i serwisem co złoty, a różnica w jego cenie wynika z innej metody importu i wielkości zamówienia. Dalej nie wnikałem, gdyż odpowiedź mnie satysfakcjonowała. Jeśli miałbym w jakiś sposób porównywać te dwa modele to nawet rzekłbym, że złoty jest lepszy ze względu na to, że ma bardziej przeźroczysty kosz - przez co lepiej widać, czy jest już zapełniony, ale dopłacać ok 700zł za taką funkcjonalność nie miałem zamiaru
    O samym OC jednak nie dam złego słowa powiedzieć, choć użytkuje go dopiero nieco ponad pół roku to na prawdę jestem bardzo zadowolony. Ponad miesiąc użytkuje taki również mój szwagier, który zakupił z mojego polecenia i również jest bardzo zadowolony.
    Na samym początku mojej przygody z OC bardzo chciałem przytaczanego tu wcześniej Beama, bo każdy mówił, że to tzw Mercedes wśród OC jednak niestety nie miałem przyjemności trafić na dobrego sprzedawcę i dwukrotnie zostałem olany dlatego zraziłem się nieco do marki i zacząłem szukać alternatywy.
    Poniżej wklejam fotkę mojego Czarnuszka, żeby pokazać jak to wygląda w realu, oraz fotkę tabliczki znamionowej na potwierdzenie, że jest to ten sam model co w oficjalnej dystrybucji.


    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  2. #562
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Teraz się zaczną zdjęcia od zadowolonych klientów , możliwe że zaraz się wklei ktoś z Aspilusa. Dajcie sobie spokój na święta.
    Ps. A jaką moc elektryczną i podciśnienie ma twój model.

  3. #563
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Loel Zobacz post
    Teraz się zaczną zdjęcia od zadowolonych klientów , możliwe że zaraz się wklei ktoś z Aspilusa. Dajcie sobie spokój na święta.
    Ps. A jaką moc elektryczną i podciśnienie ma twój model.
    Przykro mi, że tak to odebrałeś, ale czego się można było spodziewać Ale zapraszam możesz sobie wkleić i swoje zdjęcia skoro tak jesteś zadowolony z Beama - nikt nie zabrania
    A co do parametrów o które pytasz to na prawdę się tym nie interesowałem. Dobierałem na zasadzie długości instalacji i ilości gniazdek. W każdym razie ciągnie jak smok i to się dla mnie liczy
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  4. #564
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Pytałem cie jaką ma moc i tylko tyle a ty do mnie że dobrą. Nie mam nic do ciebie ale tyle piszesz o odkurzaczach to mogłeś podać chociaż moc silnika lub cokolwiek.

    Oczywiście że mogę wstawiać zdjęcia ale mi się nie chce, darmowa reklamka mi nie potrzebna bo wiadomo co to Beam. Porządne silniki i filtry których długo nie trzeba czyścić.

  5. #565
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Jeszcze jeśli można to bym bardzo prosił o informacje na temat systemu hide a hose bo w wielu miejscach mówią że lepiej tego nie brać bo wąż wchodzi w ten brud w instalacji, niektórzy wasi sprzedawcy też tego nie polecają (Vacuflo). Do sprzedawców z Aspilusa też mogę podzwonić i się podpytać
    Jak jest takie super to dla czego nie ma tego u Beam.

  6. #566
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aspilusa

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Kod pocztowy
    89-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Czy się panu spodoba czy nie to ciężko zrozumieć wypowiedzi, nie wiadomo czy to osoba czy firma ale trudno.

    Gdyby pan poszukał dobrze w internecie to zauważył by pan że marka o której pan pisze w stanach też ma hide a hose. Dla czego nie ma tu nie wiem i nie moja sprawa. Jak tak rzetelnie chce pan po wszystkich obdzwaniać to jak starczy czasu można tam też zadzwonić i podpytać w tej sprawie.

    Co do samego systemu Hide a Hose to nie spotkałem się jeszcze z negatywnymi opiniami , użytkownicy są bardzo zadowoleni. Jeśli klient kupi dobry produkt a w tym przypadku to na pewno mocny odkurzacz z b.dobrym podciśnieniem to nie ma mowy że będzie nie zadowolony. Ja sam jestem bardzo zadowolony z tego systemu i nie wymienił bym go na inny.

    Ps. Spotykam się osobiście z różnymi sprzedawcami i też słyszałem różne opowieści, ale tylko od takich którzy jeszcze tego nie zakładali albo w ogóle nie widzieli.

  7. #567
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Mam instalacje która idzie z piwnicy pionami do góry , czy jak sobie ją przerobię to moja 355tka da radę ?

  8. #568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aspilusa

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Kod pocztowy
    89-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Wesołych Świąt

  9. #569
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Wesołych Świąt, Wesołych Świąt.

    Ale jeszcze nikt mi nie odpowiedział czy mój Beam 355 będzie dobry do hide a hosa?

  10. #570
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Loel Zobacz post
    Wesołych Świąt, Wesołych Świąt.

    Ale jeszcze nikt mi nie odpowiedział czy mój Beam 355 będzie dobry do hide a hosa?
    Moim zdaniem o to najlepiej spytać sprzedawcę/przedstawiciela wymienionej przez Ciebie marki.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #571

    Domyślnie

    Witam

    Jeszcze odnośnie Vacuflo fc500 i fc570. Skoro wersję fc500 mozna kupić taniej, ale jest ona na max 8 gniazd (tak wynika ze strony vacuflo) to czy mogę u siebie taki zamontować (mam 3 gniazda) ? Czy mimo wszystko kupić np. fc310 na 3 gniazda (który bedzie droższy o kilkaset zlotych). Musi pasowac do ilości gniazd, czy może być na więcej niż posiadam i będzie ok ? Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

  12. #572
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    A jaki metraż domu i instalacji w którym chcesz zamontować ten odkurzacz. Vacuflo 310 jest w necie za 2200 to za ile jest vacuflo 500 skoro jest o kilkaset zł. taniej.

  13. #573
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Pozdrawiam również.

  14. #574
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    Urlopy wszyscy macie . Vacuflo 500 z zestawem na allegro 1500 z kawałkiem. Normalnie CCC sie robi.

  15. #575
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aspilusa

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Kod pocztowy
    89-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Loelu, mamy jednostki z silnikami 1750W - Domel 2 stage by pass. I mogę ci powiedzieć że nie polecamy ich do H-a-H. Fakt możesz sobie to przerobić i podłączyć ale lepszy będzie model wyższy.

  16. #576
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Loel

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-705
    Posty
    37

    Domyślnie

    W zasadzie to już wiem że ten się nie nada. Ale jakbym puścił dwa piony do góry to w zasadzie nic takiego wielkiego.

  17. #577
    Banned
    intebud

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Świecie
    Kod pocztowy
    86-105
    Posty
    7

    Domyślnie

    Odpowiedź jest prosta najlepsze odkurzacze centralne to Vacu Maid
    Na przestrzeni 8 lat mojej działalności zamontowane dziesiątki tych odkurzaczy , i ani jednego telefonu ze jest coś nie tak (to chyba najlepsza rekomendacja) więcej na http://www.intebud.pl/centralne-odkurzanie

  18. #578
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał intebud Zobacz post
    Odpowiedź jest prosta najlepsze odkurzacze centralne to Vacu Maid
    Chociaż wiem, że to reklama ale również polecam, mam od 3 lat, używam i jestem zadowolony śmieci wrzuca do worka foliowego który usuwa się z odkurzacza i po sprawie - czysto , higienicznie i bez problemowo.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  19. #579
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    paul_g8

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Chełm
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja osobiście mogę polecić odkurzacz Hayden SuperVac 7000 kanadyjskiego producenta Canplas. Sprawuje się rewelacyjnie już od trzech lat. Niedrogi, bez zbędnych bajerów ( to nie smartfon), gwarancja 7lat door to door. Co chcieć więcej od odkurzacza? Przecież nie będzie latał

  20. #580
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lukasz_Walo

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Łuków
    Kod pocztowy
    21-400
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał paul_g8 Zobacz post
    Ja osobiście mogę polecić odkurzacz Hayden SuperVac 7000 kanadyjskiego producenta Canplas. Sprawuje się rewelacyjnie już od trzech lat. Niedrogi, bez zbędnych bajerów ( to nie smartfon), gwarancja 7lat door to door. Co chcieć więcej od odkurzacza? Przecież nie będzie latał
    No chyba ze będzie wysłany pocztą lotniczą?


    A gdzie to cudo można kupić bo nie mogę znaleźć?

Strona 29 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony