dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie ONKOLOG w Łodzi pilnie poszukiwany - DOBRY

    Kochani!
    Szukam namiaru na dobrego onkologa w Łodzi, chodzi o raka piersi w 3 stadium z przerzutami, jeśli możecie polecić kogoś zaufanego kto pokierowałby leczeniem - będę wdzięczna.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam namiary na lekarzy pracujących w Łodzi w Koperniku ale przyjmujących prywatnie w Pabianicach. Jeżeli chcesz wyślę na PW.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jagoda555
    Ja mam namiary na lekarzy pracujących w Łodzi w Koperniku ale przyjmujących prywatnie w Pabianicach. Jeżeli chcesz wyślę na PW.
    oczywiście - poproszę.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    tu nie onkolog potrzebny ale trzech - chirurg, chemoterapeuta i radioterapeuta. Jednym słowem szpital. Nie wiem tylko, jak jest teraz z przyjęciami.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    tu nie onkolog potrzebny ale trzech - chirurg, chemoterapeuta i radioterapeuta. Jednym słowem szpital. Nie wiem tylko, jak jest teraz z przyjęciami.
    chirurg już był (2 razy), szpital dopiero co też był (i o dziwo w szpitalu nie było żadnej konsultacji na temat dalszego leczenia, nikt nie udzielił żadnej informacji co dalej, po prostu chirurg wyciął co miał wyciąć i wynocha do domu), teraz szukamy kogoś z kim można by porozmawiać o tym co dalej, jak leczyć - chirurg wiadomo - żadnych informacji w tym temacie nie udzieli, onkolog ciągle nie ma czasu, zajęty, przekłada wizyty, dlatego szukamy kogoś poleconego kto odpowiednio by pokierował (być może właśnie do pozostałych 2 panów czyli chemo i radioterapeuty). potrzebne konkretne namiary.

  6. #6

    Domyślnie

    JANINKI-AMORKI82 info wysłałam na PW.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Przekleiłam linka na grupę łódzką ... może tam ktoś poradzi ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    daggulka, w tym sęk, że ja nie wiem, kto tu jest potrzebny. Nie znam żadnego onkologa jako takiego. Znam chirurgów onkologów, ale rozumiem, że już zrobili swoje. Zwykle, jak jest potrzeba, chirurdzy kierują dalej na chemię. Jeżeli nie skierowali, to trzeba ich zapytać, dlaczego. To jest podstawa. Żadem lekarz spółkowo-przychodniany tu nie pomoże.. Poza tym czy mają już wynik histopatologii? Może jeszcze nie ma i stąd brak dalszej decyzji.

    Acha, napiszę wyraźnie, bo tu jakieś nieporozumienia widzę. Leczeniem nowotworów piersi zajmują się właśnie chirurdzy-onkolodzy. Oni decydują też co dalej. Może jeżeli chcecie iść prywatnie, to do tego, który operował na początek

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    Witajcie!! Mnie po operacji kazano czekac na wynik histopatologii. Z tym wynikiem poszłam do chemioterapeuty i ona dalej mnie leczyła. Mogę dac namiary na panią doktor chemioterapeutkę ale do prywatnej kliniki, bo tak to trzeba długo czekać. Ale leczenie miałam już w Koperniku, bo ona tam pracuje. Byłam jedynie na pierwszej wizycie prywatnie.
    Dr Ułańska 42 636 36 59 " MULTIMED" Łódź ul Kopernika 67/69 - tam trzeba zadzwonić i umówić się. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał meg60
    Witajcie!! Mnie po operacji kazano czekac na wynik histopatologii. Z tym wynikiem poszłam do chemioterapeuty i ona dalej mnie leczyła. Mogę dac namiary na panią doktor chemioterapeutkę ale do prywatnej kliniki, bo tak to trzeba długo czekać. Ale leczenie miałam już w Koperniku, bo ona tam pracuje. Byłam jedynie na pierwszej wizycie prywatnie.
    Dr Ułańska 42 636 36 59 " MULTIMED" Łódź ul Kopernika 67/69 - tam trzeba zadzwonić i umówić się. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
    bardzo dziękuję za namiary - wszystkie informacje przekażę.
    ja do końca też nie wiem czemu chirurg na razie nic nie powiedział odnośnie dalszego leczenia, czy czekają na wyniki czy już są wyniki bo to nie o mnie chodzi, a o rodzinę bliską. ale serdecznie dziękuję - zobaczymy co uda się zdziałać.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    daggulka, w tym sęk, że ja nie wiem, kto tu jest potrzebny. Nie znam żadnego onkologa jako takiego. Znam chirurgów onkologów, ale rozumiem, że już zrobili swoje. Zwykle, jak jest potrzeba, chirurdzy kierują dalej na chemię. Jeżeli nie skierowali, to trzeba ich zapytać, dlaczego. To jest podstawa. Żadem lekarz spółkowo-przychodniany tu nie pomoże.. Poza tym czy mają już wynik histopatologii? Może jeszcze nie ma i stąd brak dalszej decyzji.

    Acha, napiszę wyraźnie, bo tu jakieś nieporozumienia widzę. Leczeniem nowotworów piersi zajmują się właśnie chirurdzy-onkolodzy. Oni decydują też co dalej. Może jeżeli chcecie iść prywatnie, to do tego, który operował na początek
    EZS - dziękuję za info, przekażę.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    chirurg już był (2 razy), szpital dopiero co też był (i o dziwo w szpitalu nie było żadnej konsultacji na temat dalszego leczenia, nikt nie udzielił żadnej informacji co dalej, po prostu chirurg wyciął co miał wyciąć i wynocha do domu), teraz szukamy kogoś z kim można by porozmawiać o tym co dalej, jak leczyć - chirurg wiadomo - żadnych informacji w tym temacie nie udzieli, onkolog ciągle nie ma czasu, zajęty, przekłada wizyty, dlatego szukamy kogoś poleconego kto odpowiednio by pokierował (być może właśnie do pozostałych 2 panów czyli chemo i radioterapeuty). potrzebne konkretne namiary.
    Coś tu nie gra... Jak to nie ma czasu?
    To jest wznowa czy równolegle były operowane 2 miejsca? Te operacje były oddzielone w czasie? Po żadnej nie było zaleconej chemii? Może rzeczywiście nie wszystko wiesz, albo źle zinterpretowałaś rozmowę...

    W znanym mi przypadku odbyło się to tak:
    podejrzana zmiana w piersi znaleziona samodzielnie -> lekarz od USG daje namiary na histopatologa w Łodzi -> rozpoznanie: rak i namiary na chirurga onkologa -> po wizycie namiary na chemioterapeutę ze wskazaniem (w tym konkretnie przypadku) na zastosowanie przedoperacyjnego leczenia chemią.
    3 wizyty były płatne (razem ok. 200 - 250zł).
    W leczeniu mam wrażenie, że główną rolę ma chemioterapeuta - ale być może dlatego, że to leczenie jest zdecydowanie najdłuższe.

    Leczenie jest "dziwne", bo każdy robi swoje i przesuwa na kolejny etap do innego lekarza - jak na taśmie . Odnoszę wrażenie, że rzeczywiście nie ma kogoś kto by czuwał nad całością, choć taką rolę powinien chyba pełnić onkolog kliniczny - z tego co wiem jest ich niestety tylko coś ponad 200 w całej PL.

    Zaraz napiszę priv.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yeti
    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    chirurg już był (2 razy), szpital dopiero co też był (i o dziwo w szpitalu nie było żadnej konsultacji na temat dalszego leczenia, nikt nie udzielił żadnej informacji co dalej, po prostu chirurg wyciął co miał wyciąć i wynocha do domu), teraz szukamy kogoś z kim można by porozmawiać o tym co dalej, jak leczyć - chirurg wiadomo - żadnych informacji w tym temacie nie udzieli, onkolog ciągle nie ma czasu, zajęty, przekłada wizyty, dlatego szukamy kogoś poleconego kto odpowiednio by pokierował (być może właśnie do pozostałych 2 panów czyli chemo i radioterapeuty). potrzebne konkretne namiary.
    Coś tu nie gra... Jak to nie ma czasu?
    To jest wznowa czy równolegle były operowane 2 miejsca? Te operacje były oddzielone w czasie? Po żadnej nie było zaleconej chemii? Może rzeczywiście nie wszystko wiesz, albo źle zinterpretowałaś rozmowę...

    W znanym mi przypadku odbyło się to tak:
    podejrzana zmiana w piersi znaleziona samodzielnie -> lekarz od USG daje namiary na histopatologa w Łodzi -> rozpoznanie: rak i namiary na chirurga onkologa -> po wizycie namiary na chemioterapeutę ze wskazaniem (w tym konkretnie przypadku) na zastosowanie przedoperacyjnego leczenia chemią.
    3 wizyty były płatne (razem ok. 200 - 250zł).
    W leczeniu mam wrażenie, że główną rolę ma chemioterapeuta - ale być może dlatego, że to leczenie jest zdecydowanie najdłuższe.

    Leczenie jest "dziwne", bo każdy robi swoje i przesuwa na kolejny etap do innego lekarza - jak na taśmie . Odnoszę wrażenie, że rzeczywiście nie ma kogoś kto by czuwał nad całością, choć taką rolę powinien chyba pełnić onkolog kliniczny - z tego co wiem jest ich niestety tylko coś ponad 200 w całej PL.

    Zaraz napiszę priv.
    odpisałam na priv

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Czy na pewno chirurg potrzebny? ,
    Może troche wiedzy .
    http://www.igya.pl/rak/czy_pospolity...yna_raka_.html
    jakis fim jeden drugi, pare ksiazek .
    Szkoła zdrowia" Nadiezny Siemionowej
    http://www.igya.pl/rak/film_o_leczen...a_gersona.html

    http://www.zlotemysli.pl/publication...alem-raka.html
    http://www.miraclemineralpolska.pl/index.php?p=3

    Przeszedlem juz to .mam za soba (moze nie z piersia),ale temat zblizony.
    Pomóżmy Sobie Sami.
    Pozdr.
    Nie panikowac tylko troche pracy wykonać .
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    qaska

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jagoda555 Zobacz post
    Ja mam namiary na lekarzy pracujących w Łodzi w Koperniku ale przyjmujących prywatnie w Pabianicach. Jeżeli chcesz wyślę na PW.
    Witam serdecznie,

    Mogłabym prosić także o namiary na lekarza z Kopernika, który przyjmuje prywatnie? Poszukuje dobrego lekarza onkologa, specjalizującego się w chorobach piersi.
    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

    Pozdrawiam!

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Jest tłumaczenie, tylko trzeba poszukać .

    http://www.youtube.com/watch?v=npgyZMaewuE&translated=1

    I tylu zostanie bez pracy.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    jeszce tu troche

    http://www.cancerfungus.com/simoncin...fungus-pl.php#

    http://www.curenaturalicancro.com/ca...in-cancer.html

    http://alternativecancer.us/714x.htm

    http://www.klubeuropa.pl/dokument/grzyb.pdf

    http://www.youtube.com/watch?v=NR_z2...eature=related
    Jaka kasa ucieka ............i ludzie są zdrowi. jakl wynika z filmu kasa kasa kasa itylko to sie liczy
    ,a czy obetną pierś czy nie to bez znaczenia. kasa kasa.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Dla tych co namawiaja do chemii
    http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,...4sticaid=6f89b
    Gownoterapia
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Dr Wojciech Jabłkowski
    Multi-Med Plus


    Łódź 90-553
    ul. Kopernika 67/69
    tel. (042) 636-36-59, 512-19-24-91
    Polecam z czystym sumieniem

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    A jak leczy zgodnie z procedurą?
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony