dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Pantograf - gdzie kupiliście??

    Trochę juz poczytałem na temat pantografu i jestem prawie na 100% przekonany że cuś takiego w swojej szafie rogowej będę miał zamontowane.
    pozostaje jednak pytanie - gdzie kupić?? (preferowany sklep internetowy).
    Jeżlei ktoś kupił takie ustrojstwo proszę o namiary, ponieważ rozpiętość cen na allegro zabija - od 70 do prawie 200 zł. nie chce wydać niepotrzebnie kasy na najdroższy, z drugiej strony nie chce kupić taniego chłamu który rozpadnie sie po miesiącu używania. Jeżeli ktoś kupił i jest zadowolony z jakości niech pisze

  2. #2

    Domyślnie

    Ojciec kupił najtańszy z allegro i nie narzeka. Ja chyba się też skuszę.
    Ride the winds of change
    Galeria wykańczania się

  3. #3
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie Re: Pantograf - gdzie kupiliście??

    brak

  4. #4

    Domyślnie Re: Pantograf - gdzie kupiliście??

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    hm czy na pewno do rogowej ? czy narożnej ? i czy taki w ogóle jest ?
    A czy oprócz samego słownictwa, to czy jest to istotna różnica czy szafa jest rogowa czy narożna?? Ważne że zrozumiałeś o co chodzi
    A czemu miałby taki nie istnieć?? Przy takim rozwiązaniu w szafie http://allegro.pl/item931170644_szaf...a_sprawdz.html to chyba nie ma różnicy czy to szafa narożna czy zwykła.

  5. #5
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    brak

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    kolego czy robiłeś kiedyś sam szafę narożna?
    Nie, nie robiłem. Nie biorę się za rzeczy na których się nie znam.
    Cytat Napisał ANSE&DREW
    to moje pytanie jest takie jak myslisz rozwiązać system montażu pantografu
    Szafę będzie robił stolarz na zamówienie - nie sugerował że będzie jakiś problem z montażem pantografu. Ja tylko rozważam czy ten system rzeczywiście jest przydatny i ile będe musiał do tego dopłacić.

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    nie napisze jak czekam na odpowiedz
    Nie napiszesz bo nie wiesz, czy nie napiszesz bo nie chcesz podzielić się taką wiedzą??

  7. #7
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    brak

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    NO kolego jeżeli Twój stolarz z Tobą zrobił takie ustalenia to pozdrawiam


    a odnośnie ostatniego pytania poczekam na rezultat i wówczas bo przecież stolarz u którego zamówisz lub zamówiłeś taka szafę wie jak to zamontować - a być moze spotkamy go tu na forum o udzielenie wskazówek
    <a jęzlei bedziesz to robił sam to chętnie udzielę odpowiedzi na TAK lub NIE
    Nie do końca chyba pojmuję Twoje uwagi (nieco jakby ironiczne, ale może tylko mi się zdaje).
    Może więc zadam Tobie bardziej konkretne pytanie: uważasz że zamontowanie pantografu w szafie narożnej jest niemożliwe, czy tez że jego użytkowanie będzie niewygodne, a może ogólnie uważasz pantograf za rozwiązanie nieużyteczne?? Rozumiem że na tak postawione pytanie jesteś w stanie odpowiedzieć już teraz, a nie realizacji zamówienia, bo przecież:
    Cytat Napisał ANSE&DREW
    ANSEDREW - KERES DAWA TA CI- Jak czegoś nie wiesz to się pytaj ;bo ja wiecznie żyć nie będę

  9. #9
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    brak

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    więc odpowiadam szafa jako zabudowa ma swoje elementy jak może wiesz
    niekoniecznie wiem - ja oceniam szafę pod względem funkcjonalności a nie jej części składowych

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    składa sie z korpusów, więńców płyt Hdf jako tzw Plecy i w skład takiej szafy jaką pokazałeś są dwa korpusy boczne , przegroda z pólkami, płyta hdf i scianka z korpusu . Mocowanie na płycie Hdf odpada a < więc jeżeli zamocujesz ja na dwóch korpusach -bocznym jak i tylnym to go nie opuścisz i także nie dosięgniesz do ubrań powieszonych z Tyłu < a jeżeli by została zastosowana zamiast płyty Hdf scianka z korpusu owszem tak jest to możliwe
    I taka odpowiedź nosi już poważne znamiona merytorycznej odpowiedzi, a nie tylko wyśmiania pomysłu


    Cytat Napisał ANSE&DREW
    ale PYTANIE PO CO PANTOGRAF jeżeli zajmie on więcej miejsca niż drążek < więc pytanie dlaczego zostały wprowadzone pantografy po to aby przy wysokich zabudowach można było jak najwięcej wykorzystać miejsca czyli dwa rzędy ubrań < < więc powiedz sam jak Ty to teraz widzisz zabudowa szafy narożnej 900x900 i minus 300 pólki zostaje 600 i MNIEJ
    Załączone wcześniej zdjęcie miało charakter poglądowy. Robienie szafy "pod wyamir" ma ten plus że nie trzeba trzymać sie standardowych rozmiarów. Ponadto szafa będzie prawdopodobnie asymetryczna, a część z miejscem do wieszania będzie podzielona pionowym drążkiem - jedna część (za pólkami) przeznaczona będzie na odzież długą, druga na marynarki, koszule itp - pantograf da więc dwa razy więcej miejsca na rzeczy krótkie.

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    odpowiedz na przypuszczenie żadna ironia
    mam nadzieje

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    jezeli chodzi o zamocowanie pantografu można w szafie narożnej ale z kątem 90stopni pokaże przykład \Tylko drzwi rozwierne nie przesuwne http://img94.imageshack.us/img94/9248/dsc00781x.jpg
    chyba nie zrozumiałem zdjęcia jak tak - bo tu są właśnie drzwi przesuwne a nie rozwierne, więc jeżeli możesz to rozwiń temat (choć szafa w kształcie litry L niezbyt mi odpowiada.

  11. #11
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    brak

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    RADZĘ aby ten Twój stolarz posiedział nad Twoimi zmaganiami
    ok, na pewno tak postąpię, a mój stolarz jak zawsze uzgodni ze mną możliwości wykonania mebli zgodnych z moimi wymaganiami.
    A porzucając offtopa i wracając do tematu, czy ktoś może jeszcze wypowiedzieć się na temat tego gdzie kupił użytkowany przez siebie pantograf??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony