dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    No właśnie.
    Dlatego pytam, czy folia wystarczy. Muszę odciąć wilgoć gruntową od rzeczy, które będą przechowywane w garażu.

  2. #22

    Domyślnie

    Folia budowlana wystarczy. U siebie mam dwie warstwy i jest git.

  3. #23

    Domyślnie

    No to super.
    A czy w jakiś sposób przymocowałeś tę folię do podłoża lub do garażu czy sobie tak luźno leży?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zwierzaczysko Zobacz post
    Jak zostawisz goła glebę, to masz murowaną pleśń na wszystkim w ciągu miesiąca.
    o, jakaś nowość, mój blaszak stoi na glebie (glina posypana z wierzchu żwirem żeby butów nie gubić) już 11 lat i nigdy pleśni w nim nie widziałem, oczywiscie nie jet to miejsce suche jak garaż czy piwnica ale też nie przesadzałbym

  5. #25

    Domyślnie

    No widzisz, a ja postawiłem kilka lat temu blaszak na gołej ziemi i po miesiącu zaplesnialo wszystko co w nim bylo, łącznie z samochodem.
    Folie położyłem luzem tak, że nachodzi na bloczki, coś w rodzaju koryta. Przyłożyłem ją również bloczkami (po 3 na każdej ścianie).

  6. #26

    Domyślnie

    może masz wyjątkowo mokrą i parującą glebę,nie wiem, poza tym dla blaszaków ze względu na tendencję do skraplania się wody od wewnątrz na blasze zalecana wentylacja, błędem jest ich uszczelnianie (np. styk dachu ze ścianami)

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony