dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 71

Temat: SŁUP, FILAR w salonie-inspiracje, realizacje, pomysły

Domyślnie SŁUP, FILAR w salonie-inspiracje, realizacje, pomysły

W centrum domu mam filar o przekroju prostokąta ,który łączy/dzieli salon od części komunikacyjnej,a poniewaz jest on pierwszą "wpadającą w oko" rzeczą po wejściu do domu, chciałabym jakoś specjalnie go wyeksponować.

Słyszałam o specjalnych farbach-szpachlówkach ,z których można robić na ścianie tzw.przecierki. Interesuje mnie ,czy można coś takiego zrobić samemu czy koniecznie prosić "fachowca". Moze ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami ?
    A może po prostu coś na nim zawiesić?

Domyślnie

1.Słup można obłożyć drewnem w tym samym stylu co drzwi wewnętrzne w domu,
    2. można od strony holu powiesić trzy różne obrazki, fotografie, jeden nad drugim w takich samych ramkach,
    3. a można zrobić na słupie domową galerię rodzinnych zdjęć, podświetlając owe zdjęcia halogenami umieszczonymi w suficie z czterech stron słupa.

więcej pomysłów na razie nie mam.

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Na slup mozna nalozyc szpachlowke taka jak przy lataniu blachy samochodowej i nalozyc pistoletem na nia farbe metalik w odjechanym kolorze oraz odpowiednio podsiwtlic ,efekt murowany wszczyscy odowiedzajacy beda mysleli ze to powstalo specjalnie na zamowienie.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AAgnieszk@
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

Domyślnie

Mam dwa filary wewnątrz i planuje je wykończyć stiukiem, widziałam u znajomych super efekt, taki marmurowy...

Domyślnie

za magda72 - w drewnie.

ewentualnie jakis kamien, piaskowiec moze ?

Domyślnie

ja bym obłozyła płytką ceglaną ręcznie formowaną- plus płytki katowe ceglane i efekt super
    Dla chcącego nic trudnego!

Domyślnie

hej,
    mam to samo...u nas filar oddziela salon od jadalni i ciągu komunikacyjnego.
    kiedyś myślałem by powiesić na każdej ze stron po zegarze z różnymi czasami ( taki odpał)
    teraz wymyśliłem, że obłożę go płytą drewnianą, zamontuję pułki wkoło, czym zrobię ciekawą ( jak myślę ) biblioteczkę, dostępną z każdej strony domu...
    może być ciekawie...

pozdro

Domyślnie

Można z niego zrobić Światowida.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

Domyślnie filar

najladniej bedzie wygladal jak zrobisz go stiukiem ,trawertynem ,moze byc tez oblozony piaskowcem wybor nalezy do ciebie
    STWORZYC WNETRZA KTORE NIE SA TERAZ NAJMODNIEJSZE ALE NIGDY NIE WYJDA Z MODY

Domyślnie

Wpisz w google "piaskowiec elastyczny"

przepraszam, ale nie umiem wklejać adresów

dla mnie to super rozwiązanie.,

Domyślnie

Cytat Napisał marta-mam niebieski dach
    Wpisz w google "piaskowiec elastyczny"

przepraszam, ale nie umiem wklejać adresów

dla mnie to super rozwiązanie.,

pomysł jest super, a efekt też, muszę tylko rozpoznać ile to kosztuje i czy samemu mozna to nałożyc
    http://www.creo.waw.pl/wnetrza/nr10_resize.jpg

Domyślnie

Farby strukturalne też są OK. Właśnie robiliśmy sami w weekend w przedpokoju i wyszło bardzo ładnie.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK

Domyślnie

Cytat Napisał oorbus
    hej,
    mam to samo...u nas filar oddziela salon od jadalni i ciągu komunikacyjnego.
    kiedyś myślałem by powiesić na każdej ze stron po zegarze z różnymi czasami ( taki odpał)
    teraz wymyśliłem, że obłożę go płytą drewnianą, zamontuję pułki wkoło, czym zrobię ciekawą ( jak myślę ) biblioteczkę, dostępną z każdej strony domu...
    może być ciekawie...

pozdro
    Pomysł z biblioteczką super

Domyślnie

proszę wklejajcie wasze kolumny

Domyślnie

Cytat Napisał malmuc
    proszę wklejajcie wasze kolumny
    podciągam temat - pomysł z biblioteczką też mi się podoba -ale fajnie by było zobaczyć zdjęcie ,bo te półeczki nie mogą zabierac za dużo miejsca tzn.muszą być płytkie i najlepiej podświetlone.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    58

Domyślnie

najpiekniejszą kolumnę to widziałam w mieszkaniu kasiorka. mam nadzieję, że mnie nie zabije, za wklejenie tu tego zdjęcia

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland

Domyślnie

Na środku mamy filar nośny w kształcie prostokąta. Na nim dwa mijajace sie podciągi. Domurowaliśmy kawałeczek scianki przy nim. Z jednej strony stanie lodówka w kuchni, za tą ścianką a z drugiej będzie barek dostępny od strony salonu i jadalni.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

Domyślnie Re: FILAR w centrum domu -jak ozdobić?

Cytat Napisał kasiola
    Słyszałam o specjalnych farbach-szpachlówkach ,z których można robić na ścianie tzw.przecierki. Interesuje mnie ,czy można coś takiego zrobić samemu czy koniecznie prosić "fachowca". Moze ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami ?
    ja sama kładłam na ścianę strukturę, łatwe i fajna zabawa

Domyślnie SŁUP w salonie-inspiracje

szukam inspiracji co zrobić ze słupem w salonie i jako ze nie znalazlam interesującego mnie tematu,takowy zakładam...

czy możecie pokazać jak u was są zrobione słupy jeśli takowe posiadacie....?

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    2766

Domyślnie

Mój słup jest "sztuczny". Został zbudowany z g-k.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Stefkowa Aukcja
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia