dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ile za kostke brukowa?

    Ile zaplaciliscie za kostke brukowa wraz z polozeniem wokoł domu, garazu, ewentualnie tarasu. Interesuje mnie calosciowy koszt.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    kgasiorowska, sprobuj poszukac w dziale Lista płac wykonawców, np. w watku: http://forum.muratordom.pl/ile-koszt...ej,t156776.htm
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Nie do konca jest to odpowiedz na moje pytanie, poniewaz cene za metr ulozenia kostki znam, ale dochodza jeszcze krawezniki, palisady i inne elementy dekoracyjne. Chodzi mi o calkowity koszt za ulozenie wszystkiego a nie metra 2 samej kostki.

  4. #4

    Domyślnie

    117zł/m2 kostki brukowej
    150zł/m2 kostki granitowej
    28zł/szt krawężnik kolorowy
    9zł/szt palisada kolorowa

    W cenie kostka+materiał do podsypki+wykonanie wg mojego projektu. Sporo wygibasów, także krawężnik cięty co kilkanaście centymetrów.

  5. #5

    Domyślnie

    Mi powiedzieli 100, 120 zł za metr kwadratowy.W tym jest wszystko: przygotowanie terenu, materiały, które idą pod kostkę (kamień, piasek itp), kostka, dowóz, ułożenie i posprzątanie Początkowo wydawało mi się, że to strasznie dużo (mam około 200, 250 m do ułożenia, ale jak zrobiłam rekonesans po innych firmach, wyszło praktycznie to samo..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony