dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr-30

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie tynk strukturalny

    witam wszystkich,od dzis jestem nowym uzytkownikiem,widze ze sa tu ciekawe tematy,szczegolnie o tynkach.Musze powiedziec ze dziewczyny jestescie super ,niesamowite i bardzo zdolne,jestem pod wielkim wrazeniem az spytam czy wy przypadkiem nie jestescie po budowlance bo jak na amatorskie tynki w wydaniu kobiet czyli wasze rekodziela sa naprawde ladne,dopracowane i napewno nie tylko mnie sie podobaja.Ja osobiscie od 5 lat zajmuje sie wykonczeniami i remontami ,wiec znam trudy tego typu dekoracji i tymbardziej jestem pod wrazeniem ,gratuluje moje panie ,widzac wasze prace,bez wachania moglbym was zatrudnic.lubie czasem eksperymentowac i wpadlem na taki pomysl zeby do tynku mineralnego BARANEK LUB KORNIK dodac brokatu nie wiem jak to bedzie wygladac ale mysle ze jesli brokat nie schowa sie w zaprawie to powinno byc ladnie,odpiszcie co o tym myslicie,pozdrawiam[/b]

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem cały brokat zostanie pokryty przez spoiwo. Przy mieszaniu zaprawy, czasami widać, że kamienie są dosyć ciemne, a po wyschnięciu na ścianie osiągają kolor tynku. Dlatego efekt będzie chyba mało widoczny.
    Trzymajmy się ciepło

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Może pokombinować i nakładać brokat na mokry tynk. Bo jak będziesz mieszal to może nie być widoczny na ścianie.

    Chociaż - zerknij na stronę Mapei i fugi do kafelek. Z tego co pamiętam mają jakąś serię fug, które się "świecą" jak brokat. Może to Ciebie natchni.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony