dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Malowanie, prześwity

    Witam,


    Mam pytanie w związku z prześwitami przy malowaniu ścian.
    Ściany są w nowym budynku, otynkowane, ale nie wszędzie jest idealna biel. Widać prześwity bardziej żółtego koloru. Po dwukrotnym malowaniu nadal w wielu miejscach są jakieś prześwity. Malowane Grunt dulux primer, farba Dulux Fresh White. Czy to normalne i mam po prostu pomalować trzeci raz czy zmienić taktyke i zagruntować to czymś specjalnym?

  2. #2

    Domyślnie malowanie

    Po pierwsze kiedy zakończono tynki i jakiego typu gipsowe czy cementowe, jaki odstęp od gruntowania, malowanie z jakimi odstępami czasowymi, zadbane narzędzia, dobre wymieszanie farby, ta sama partia farby,
    z tego co piszesz farba jest z lepszej półki chyba że przeterminowana albo grunt, przechowywanie farby w jakich warunkach.
    Jest zima czas na zrobienie planu działania, odnowienia mieszkań, remonty, ogrodzenie działki, wykończenia elewacji, położenie tynku na elewacji(struktury), wykonanie podbitki lub szalówki na budynku, ocieplenie poddaszy, karton gipsy lub boazeria, sufity podwieszane

  3. #3

    Domyślnie

    tynk gipsowy zakonczono okolo 6 miesiecy temu.
    malowanie po 2 dobach od gruntowania
    druga warstwa farby po 4 godz.
    wymieszanie farby mam nadzieje ze dobre,
    farba ta sama.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    Prześwity są równomierne i na twoje oko mogą wynikać z techniki malowani? czy też są miejscami i występują jako plamy?
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony