dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 86 z 86
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.709 z 1709
  1. #1701

    Domyślnie

    Witam
    widzę że temat trochę zamrożony więc go odmroże jestem na etapie remontowania pokoju więc myślę naj jakiś niedrogim systemem inteligentnego domu. Na necie znalazłem chinski wynalazek broadlink rp3 w cenie ok 140zł do tego podpinamy dodatkowe czujki włączniki sensory itp bardzo mi się spodobało bo proste w miarę tanie, jedyna wada jaką znalazłem to kamera do tego jest bardzo droga lub jej niema. Więc jeszcze zastanawiam się nad jakimś innym systemem np z-wave znalazłem MiCasaVerde Vera3 Ktoś coś by sie wypowiedział czy to fajnie działa i jak cenowo.

    Opowiem jeszcze coś wiecej o tym broadlink rp3 jest to pilot uniwersalny ktory posiada Ir, RF i Wifi. Uczy sie kodów i można sterować tym co się już ma w domu np rolety czy gniazda na RF. Niestety nie mam tego w domu więc nie wiem jak sie sprawdza ale z tego co czytałem opinie to ludzie chwalili. Interesuje mnie ona bo w miarę tanio wyjdzie całość, koszt sterowania np swiatlem to 24zł czujnik otwarcia drzwi 26zl czujnik ruchu ok 56zł. Z tego co wyczytałem to można robić zależności (np jak czujnik wykryje ruch to włącza światło) ustawiać sceny. Zamówiłem do sterowania światłem jak tylko dostane to opisze moje pierwsze wrażenia

    Ale fajnie by było jak ktoś by sie wypowiedział na temat tego broadlinka lub MiCasaVerde Vera3 albo jakiś inny system oparty np na z-wave oprócz fibaro bo za drogie niestety
    pozdrawiam

  2. #1702
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elenik

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Twój Inteligentny Dom na Pilota, za Darmo.
    Nareszcie możesz tanio i łatwo zrealizować dom marzeń z pełną automatyką i dowolnymi ułatwieniami dla maksymalnej wygody i komfortu. Nie musisz rozkuwać ścian, ani montować kosztowych szaf rozdzielczych. Wystarczy jeden cienki przewód i malutkie 4cm kostki w puszkach instalacyjnych.
    Wykonam każdą wersję dopasowaną do potrzeb, spełniającą określone funkcje. Oprócz domów można to wykorzystać w biurze, firmie, a nawet w większych obiektach.
    Nawet rok ZA DARMO można testować dowolne elementy, a potem je zwrócić, oddam pełną cenę bez pytań, albo zamienić na inne dostosowane do potrzeb.
    Więcej info na: intelbox.pl

  3. #1703
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iF-Jimi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał elenik Zobacz post
    Witam
    Twój Inteligentny Dom na Pilota, za Darmo.
    Nawet rok ZA DARMO można testować dowolne elementy, a potem je zwrócić, oddam pełną cenę bez pytań, albo zamienić na inne dostosowane do potrzeb.
    Więcej info na: intelbox.pl
    Naprawdę? Inteligentne systemy za free? Mają rozmach sku...ny

  4. #1704

    Domyślnie

    Cytat Napisał iF-Jimi Zobacz post
    Naprawdę? Inteligentne systemy za free? Mają rozmach sku...ny
    ZA DARMO!*
    NIE TRZEBA KUĆ ŚCIAN!**

    *ale najpierw kup i zapłać, obiecujemy że oddamy kasę
    **nie dotyczy bruzdowania między puszkami

  5. #1705

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich
    Mam gorącą prośbę o wskazanie sprawdzonego instalatora/firmy zajmującej się problematyka domu inteligentnego z Lublina lub okolic.
    Mieszkam w 7-letnim nowoczesnym domu, ale chciałbym zmodyfikować nieco instalacje teletechniczne ze szczególnym nastawieniem na sterowanie online. Nie chodzi mi o jakiś obłędnie rozbudowany system zawiadujący każdym gniazdkiem w domu. Raczej coś z wersji soft typu oświetlenie zewnętrzne, ogród, domofon, bramy garażowe itd.
    Rozważam zarówno rozbudowę sterowania poprzez system Integra lub inny polecony.
    Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i namiary
    Siemka
    A u mnie cichutko bije serce pompy ciepła

  6. #1706

    Domyślnie

    Cytat Napisał siemka Zobacz post
    Witam serdecznie wszystkich
    Nie chodzi mi o jakiś obłędnie rozbudowany system zawiadujący każdym gniazdkiem w domu. Raczej coś z wersji soft typu oświetlenie zewnętrzne, ogród, domofon, bramy garażowe itd.
    Rozważam zarówno rozbudowę sterowania poprzez system Integra lub inny polecony.
    Siemka
    Do podstaw należy oświetlenie, bramy, ogród i inne proste rzeczy typu rolety, czyli wszystko co zrobimy na zwykłym przekaźniku.
    Do rzeczy skomplikowanych należy domofon - w tym przypadku drastycznie ogranicza to wybór i eliminuje rzeczy tanie. Sam taki domofon IP do integracji będzie kosztował tyle co dwie integry.

  7. #1707
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tadeo210570

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-761
    Posty
    16

    Domyślnie

    Ja ogromnie sobie chwalę firmę Netatmo - zrobiłem dzięki kilku tanim produktom mój dom o wiele bardziej inteligentny niż zamierzałem z pracy wiem czy żona przychodzi sama czy z kochankiem, a później jak głośno hałasuje

  8. #1708
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Iryna11

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-115
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem studentką marketingu i zarządzania i jednym z zadań zaliczeniowych jakie otrzymałam jest przeprowadzenie ankiety badającej poziom wykorzystania technologii inteligentnych domów wśród konsumentów. Bardzo proszę wszystkich forumowiczów o pomoc w realizacji zadania: http://bit.ly/AnkietaSmartHome

    W nagrodę za poświęcone 5 minut na wypełnienie ankiety oferuję kupon rabatowy na zakup sprzętu smart home od zaprzyjaźnionej firmy ������

  9. #1709
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mar.god

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja zainstalowałem samodzielnie eHouse z pomocą elektryka: mam 11 takich rozdzielni rozrzuconych po pomieszczeniach żeby było mniej kabli.
    To co zaoszczędziłem na kablach, włożyłem w automatykę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	margod.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	60,6 KB
ID:	411331
    Ta akurat jest w salonie więc wszystko jest na full podłączone
    Z rozdzielni mam:
    - 18 wyjść przekaźnikowych
    - 12 wejść pod włączniki/czujniki
    - podczerwień do sterowania pilotem
    - nadawanie podczerwieni do sterowania sprzętem RTV
    - 3 ściemniacze LED
    - czujnik temperatury
    - czujnik oświetlenia
    - 8 wejść na dodatkowe termometry

    Instrukcja samodzielnego montażu: http://inteligentny-dom.ehouse.pro/a...ni-na-budowie/

    Polecam

    strona producenta http://isys.pl/

Strona 86 z 86

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony