Witam wszystkich,
Od pewnego czasu borykam się z problemem którym jest wybór kosy spalinowej (cena jaka mnie interesuje to około 2000zł).
Temat Sthila i Husqvarny już przerabiałem na wszelkie sposoby.
Ostatnim czasem jednak wpadłem na coś takiego co nazywa się Kawasaki KBH 48A. W tym właśnie miejscu zaczyna się mój problem.
Parametry Kawasaki są bardzo dobre, kosa ma aż 3KM i z relacji gościa ze sklepu wynika że sprzedał 15 sztuk z czego ani jedna nie wróciła nawet do regulacji. Gwarancji na Kawasaki nawet dla firm dają 2 lata i nie trzeba do niej lać dedykowanego oleju. Jej cena to 1900zł.
Przeglądałem tez ofertę Stihla i za 1950 mógłbym dostać FS130 która ma 1,9KM. Jest więc dużo słabsza olej musi być dedykowany, ponieważ w innym przypadku utrata gwarancji.
Co do Husqvarny nie wiem co mogło by dać radę z środkowej półki.

Najważniejsze - moja działka to około 3200m2, w terenie górzystym. Dom leży na skarpie, więc koszenie nie jest łatwe. Nim wypielęgnuję trawnik i poletko do okoła to trochę minie, bo za często jeździć tam nie mogę - brak czasu

Chciałbym się WAS poradzić co kupić?? Czy ktoś miał do czynienia z Kawasaki o jakim pisze lub podobnym??
Bardzo proszę o Wasze opinie i pomoc.
Pozdrawiam Michał