dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czerwony dekor do płytek, dł. 40 cm, poszukiwany

    Cześć wszystkim,

    Postanowiłem się zwrócić do Was, może akurat na coś takiego trafiliście.
    Poszukuję od paru tygodni dodatku do szarych płytek, jakie położę lada tydzień w łazience. Chodzi o czerwony pasek, np. szklany, szerokości do 3 cm, długości - i to ważne: 20 lub 40 cm. Takie dekory bywają w różnych kolekcjach płytek ale teraz gdy potrzebuję, jak na złość albo długość nie ta albo już nie produkują, itp.

    Długość jest ważna bo takiego (zwłaszcza szklanego) dekoru nie dotnie się ładnie.
    Jest np. ceramiczny dekor z Tubądzina ale nie wiem czy i jak on się da dociąć do 20 cm.

    Może widzieliście tego typu czerowne dekory w kolekcjach, o których nie wiem?

    Dzięki z góry za pomoc
    Miwol

  2. #2

    Domyślnie Re: Czerwony dekor do płytek, dł. 40 cm, poszukiwany

    Cytat Napisał miwol
    Cześć wszystkim,

    Postanowiłem się zwrócić do Was, może akurat na coś takiego trafiliście.
    Poszukuję od paru tygodni dodatku do szarych płytek, jakie położę lada tydzień w łazience. Chodzi o czerwony pasek, np. szklany, szerokości do 3 cm, długości - i to ważne: 20 lub 40 cm. Takie dekory bywają w różnych kolekcjach płytek ale teraz gdy potrzebuję, jak na złość albo długość nie ta albo już nie produkują, itp.

    Długość jest ważna bo takiego (zwłaszcza szklanego) dekoru nie dotnie się ładnie.
    Jest np. ceramiczny dekor z Tubądzina ale nie wiem czy i jak on się da dociąć do 20 cm.

    Może widzieliście tego typu czerowne dekory w kolekcjach, o których nie wiem?

    Dzięki z góry za pomoc
    Miwol
    Z tą długością to będzie problem.
    Czerwone szklane listwy jeszcze ma Pilch:
    http://www.pilch.pl/158-Oran%C5%BC%2C+rubin.html
    ale ich długości to 45 i 30 cm.
    Jeszcze są czerwone listwy w kolekcji Opoczno Infinita, ale mają długość 59,3 cm.
    i są w paradyżu:
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...iro-rosa-beige, ale one lekko wpadają w ceglasty i długość 65,1 cm

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie Re: Czerwony dekor do płytek, dł. 40 cm, poszukiwany

    Cytat Napisał miwol
    Długość jest ważna bo takiego (zwłaszcza szklanego) dekoru nie dotnie się ładnie.
    Jest np. ceramiczny dekor z Tubądzina ale nie wiem czy i jak on się da dociąć do 20 cm.
    u mnie jest minimal, sa te czerwone dekory.
    Zapytam jak bylo z przycinaniem i jak będę w domu to się przyjżę. Wydaje mi sie, ze jest ok.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie Re: Czerwony dekor do płytek, dł. 40 cm, poszukiwany

    Cytat Napisał aneta-we
    Cytat Napisał miwol
    Długość jest ważna bo takiego (zwłaszcza szklanego) dekoru nie dotnie się ładnie.
    Jest np. ceramiczny dekor z Tubądzina ale nie wiem czy i jak on się da dociąć do 20 cm.
    u mnie jest minimal, sa te czerwone dekory.
    Zapytam jak bylo z przycinaniem i jak będę w domu to się przyjżę. Wydaje mi sie, ze jest ok.
    dopytałam.
    Decor da się przyciąć, ale trzeba trochę pracy. Może odpryskiwac, przebawiać sie- w końcu to szkło.
    A w domu i tak sie przyjżę jak to wyszło. Kilka na pewno mam przyciętych.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam właśnie te wyżej pokazane listwy szklane Rubin 4 z firmy Pilch. Też potrzebne mi były 40tki więc pojechałam z nimi do szklarza. Ładnie mi je przyciął, a przy okazji dowiedziałam się że zrobiłby mi TAKIE SAME w duuużo niższej cenie Więc może warto najpierw u szklarzy popytać..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony