dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Balustrada - cynkowana ale jak malowana?

    Witam,
    Przymierzam się do zakupu balustrady do schodów zewnętrznych. Po rozmowach z różnymi producentami wiem tylko że powinna być cynkowana ale jak malowana to nie mam pojęcia. Kowale proponują albo malowanie podkładowe i na wierzch druga warstwa farby albo malowanie proszkowe.
    Proszę o pomoc na co zwrócić uwagę przy wyborze balustrady i jakie powinno być jej końcowe wykończenie (chodzi mi o jej wytrzymałość na różne warunki pogodowe).
    Z góry dziękuję za pomoc ;]

  2. #2

    Domyślnie

    Odnośnie ocynku to jak stać to można robić. Co do malowania na ocynk to można pomalować natryskowo specjalnymi farbami do ocynku.Jeżeli chcesz cynkować to tylko ogniowo,a nie galwanicznie.
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za informację. Dostałam ofertę od kowala że zrobi ocynkowanie a potem malowanie proszkowo. Przy najbliższej rozmowie zapytam się jakiego typu jest to cynkowanie. Czy jest jeszcze coś o czy muszę pamiętać przy zamawianiu balustrady. Chcę ją zamocować do boku schodów a schody były lane w październiku.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony