dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 20
Pokaż wyniki od 381 do 385 z 385
  1. #381
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Honya

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tomekwa, cieszę się,że się podoba
    powoli robimy szafy, w przedpokoju już stoi tylko bez frontów w sypialni będziemy w niedzielę montować,
    kupiliśmy łóżko do sypialni co prawda, nie takie jakie było w marzeniach,ale i to daje radę (lubimy Ikea za pomysły i ceny)

    bardzo się cieszymy,że zdecydowaliśmy się na ogrzewanie podłogowe w całym domu, komfort użytkowania jest świetny!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1738.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	290352  

  2. #382
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Honya

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wiosną zaczniemy działać z elewacją. Na etapie projektowania zrezygnowaliśmy z drewna i łupka (za drogo a ustalenia były: ma być dom tani w budowie i utrzymaniu.) Będziemy ocieplać tylko ścianę zachodnią i kłaść tynki (kolor elewacji- złamana biel- dokładnie jeszcze nie wiem jaka ).
    Dzisiaj oglądałam na domo+ program: Jak tanio wybudować dom http://www.domoplus.pl/program/full/...owac-dom_42942
    w programie jako przykład pokazali: http://homeli.co.uk/fiscavaig-eco-ho...gn-architects/, była mowa o taniej elewacji z drewna.....taaaa u nas i drewno i łupek drogi bardzo....
    Drogę dojazdową mamy zrobioną: wykorytowane, potem położyliśmy gruz, ubiliśmy porządnie,a na wierz poszedł: zerwany asfalt z jakiejś tam drogi i ponownie ubite walcem. Bardzo dobrze się to wszystko zachowuje, wygląda przyzwoicie. Wczoraj wjechał zestaw 30 tonowy i nic się z drogą nie stało.
    Przed domem na ten moment jest wykorytowane i nawieziony gruz.....na kostkę nas nie stać...nie wiem jak to wykończymy.

  3. #383
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Honya

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ogrzewanie podłogowe nie jest korzystne dla stojących bezpośrednio na podłodze roślin. Mąż mój zacny był dzisiaj w Ikea i miał kupić na tzw. tym czas, dopóki czegoś nie wymyślę stojak na trzy rośliny.
    Kupił nie taki jak planowałam....i tak się u nas zrobiło, jak u cioci na imieniach....nie patrzcie na tło, bo to jeszcze nie ogarnięte
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z16017373Q,IKEA-PS-2014--stojak-na-rosliny---69-zl--Projekt--.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	291792   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1775.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	291794  

  4. #384

    Domyślnie

    Hej Honya
    Pokaż jak umieściłaś "Dobry wiatr" Joanny Burdy! I Syrenkę
    Podjazdu zazdroszczę, u nas błoto... A elewację zrobiłam za Twoją radą złamaną biel. wybrałam lekko szary, ale i tak wygląda na biały (caparol), będzie jeszcze betonowy narożnik
    A w kwietnik włóż same paprocie i też będzie fajnie
    Super łóżko

  5. #385
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Honya

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cieszę się,że na coś się przydałam
    Dobry wiatr- wisi sobie na ścianie w sypialni miło jest spojrzeć z rana (częściowo zakrywa pękniecie na ścianie...niech sobie pęka spokojnie do remontu za pięć lat )
    Syrenka jeszcze nie ma swojego miejsca...na razie stoi oparta o ścianę po drugiej stronie. Nie mam jeszcze drzwi do szaf i przez to mam poczucie nieporządku. Jeszcze trochę muszę poczekać
    droga co prawda jest już do użytku, ale podjazd do domu na razie jest tylko gruzem wysypany.....nie wiem jak długo utrzyma się ten stan
    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20141130_185233.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	306985  

Strona 20 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony