dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 195 z 217
Pokaż wyniki od 3.881 do 3.900 z 4333
  1. #3881
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Zazwyczaj szafki kuchenne maja 85 cm , ktoś dał ciała z tak nisko umieszczonymi oknami...
    Darek B

  2. #3882

    Domyślnie

    Witam,

    Spotkałem się z oto takim problemem:
    Ciąg szafek kończy mi się lodówką podblatowa.
    W związku z tym na końcu mam jedynie panel wykończeniowy.
    W jaki sposób można przytwierdzic do tego blat?
    Ani w instrukcji panelu, ani samego blatu, ani lodówki taka sytuacja nie została uwzględniona.

    Pozdrawiam.

  3. #3883

    Domyślnie

    Mam podobną sytuację, na końcu ciągu szafek zabudowaną zmywarkę. Nie zdecydowałem się dawać samego panelu, ale dałem jeszcze jedną płytę, ścianę boczną skrzyni dolnej szafki (akurat miałem wolną). Skręcałem ją ze zmywarką i blatem, a dopiero do niej przykręciłem panel.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  4. #3884

    Domyślnie

    Wybrałam fronty RIghult jasny beż.

    blat Sljan orzech

    gres jest kremowy więc chciałabym żeby cokoły były ciemne

    jaki wybrac kolor cokołów, żeby kontrastowały z podloga i frontami a pasowały do całej reszty?
    myslalam o tych

    kuchnia jasna z oknem.
    a mnie się marzy kurna chata
    Magda

  5. #3885

    Domyślnie

    Cytat Napisał jogarek Zobacz post
    Witam,

    Spotkałem się z oto takim problemem:
    Ciąg szafek kończy mi się lodówką podblatowa.
    W związku z tym na końcu mam jedynie panel wykończeniowy.
    W jaki sposób można przytwierdzic do tego blat?
    Ani w instrukcji panelu, ani samego blatu, ani lodówki taka sytuacja nie została uwzględniona.

    Pozdrawiam.
    Trzeba kupić wyższy panel, czyli np. 100cmx62cm ten panel należy skrócić do długości 88cm (odległość od spodu blatu do podłogi-trzeba dokładnie zmierzyć bo z każdej strony blatu może być inna, w przypadku nierównej podłogi). Panel przykręca się na kątownikach, np. do blatu x2 , do ściany x2 i ewentualnie do podłogi x1. Dobrze jest wypuścić blat poza panel, w tedy nie widać szparki pomiędzy blatem a panelem.

  6. #3886
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kalafiorek
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Złotokłos (piaseczyńskie)
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    190

    Domyślnie

    A oto nasza półroczna kuchnia z IKEA. Samodzielnie składana. Prosta. Już prawie prawie skończona (pozostało przykręcenie szyby nad kuchnią i uzupełnienie fugi nad listwą przy blacie). Jest to centrum życia rodzinego i zarządzania wszechświatem









    I jeszcze z perspektywy jadalni:


    My naszą kuchnię kochamy i polecamy!

  7. #3887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Bardzo fajnie wyszło wygląda bardzo przestronnie

    Czy moge prosić jeszcze o zbliżenie na te skryte szafki nad blatem

  8. #3888
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kalafiorek
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Złotokłos (piaseczyńskie)
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    190

    Domyślnie

    ivy17 proszę bardzo:



    Mamy tam płytszą szafkę na lekarstwa, a pod spodem mikrofalówkę, koszyk na ziemniaczki i chlebak.

  9. #3889
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalafiorek Zobacz post
    ivy17 proszę bardzo:



    Mamy tam płytszą szafkę na lekarstwa, a pod spodem mikrofalówkę, koszyk na ziemniaczki i chlebak.
    Dziekuję, mam takie samo miejsce ale zastanawiam sie czy normalną głębokośc jak wysokiej zabudowy czy jak u Ciebie wybrać

  10. #3890

    Domyślnie

    Cytat Napisał cympekwm Zobacz post
    Na prawdę bardzo fajnie, jestem pozytywnie zaskoczony - głównie dlatego, że jestem przeciwnikiem mebli z Ikea, zdecydowanie inne meble kuchenne.Wrocław na prawdę ma tak dużo innych sklepów z meblami, że nawet nie zaglądam do tej sieciówki
    A czym sie różnią tak reklamowane przez Ciebie meble od tych z Ikei? Zapewne ceną, która jest co najmniej dwa razy większa.
    A tak w ogóle to jesteś sprzedawca czy klakier?


  11. #3891

    Domyślnie

    Piękna kuchnia , wcale się nie dziwię , że lubicie w niej przebywać
    ja sama o takiej marzę
    w związku z tym mam pytanie jak po pół roku użytkowania sprawdzają się fronty?
    to Ringhult prawda?

  12. #3892
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kalafiorek
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Złotokłos (piaseczyńskie)
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    190

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa. Tak, to Rinhult. Sprawdzają się dobrze. Takie same mieliśmy również w poprzednim domu przez 2,5 prawie 3 lata. Myję wodą z dodatkiem płynu do szyb raz w mscu. A na bieżąco - płyn do szyb i ręcznik papierowy. Jest dobrze

  13. #3893

    Domyślnie

    Może ktoś wie gdzie kupię farbę do płyty MDF o kolorze zbliżonym do - Biały Veddinge (są to fronty białe lakierowane w systemie Ikea Metod). Potrzebuję podmalować rogi frontów po małych przeróbkach(cięciach).
    Ostatnio edytowane przez jaro65 ; 13-07-2015 o 13:04

  14. #3894

    Domyślnie

    A ja mam pytanie odnośnie mikrofali? nie przeszkadza to że na niej coś stoi? no chyba , że to odprowadzenie ciepła macie gdzieś z boku, bo ja mam od góry i prawie spaliłam tak mikrofalę, jak coś położyłam na nią.

  15. #3895

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    chciałabym zapytać o blaty aluminiowe ikea - jak się sprawdzają, czy łatwo się je czyści? -
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90226900/
    martwi mnie mało gładka powierzchnia… Czy są podatne na uszkodzenia?

    Ew te z "dwukolorowym bokiem" białe czy są łatwe w utrzymaniu czystości?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50202166/

    Pozdrawiam,
    Magda
    Ostatnio edytowane przez magdos ; 22-07-2015 o 22:05
    mag

  16. #3896

    Domyślnie

    My tez mamy kuchnię z IKEA i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. A najbardziej cieszy fakt, że rzeczywiście, można za kilka lat wymienić same drzwiczki i powstanie nowy zestaw

  17. #3897

    Domyślnie

    Cytat Napisał FugaUga Zobacz post
    My tez mamy kuchnię z IKEA i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. A najbardziej cieszy fakt, że rzeczywiście, można za kilka lat wymienić same drzwiczki i powstanie nowy zestaw
    Jak z białych zamienisz na ciemne to śmiesznie będzie wyglądać biała okleina na szafkach, boki widoczne, cokoły i cala reszta. To nie jest takie proste jak się wydaje. A i korpusy z ikei będą już pewnie powycierane, bo laminat jest innej jakości

  18. #3898

    Domyślnie

    kalafiorek, kuchnia przepiękna! Mam prośbę o podanie grubości drewnianego blatu w kuchni. Czy blat był robiony na zamówienie? Pozdrawiam!

  19. #3899
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kalafiorek
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Złotokłos (piaseczyńskie)
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    190

    Domyślnie

    Blat ma 4 cm grubości. Nie był kupowany w IKEA. IKEA miała za krótkie dla nas odcinki blatów, a nie chciałam mieć łączenia dwóch kawałków na środku blatu roboczego. Kupiliśmy w lokalnym składzie drewna odpowiadające nam długością odcinki. Zaolejowałam i gotowe. kalafiorek

  20. #3900

    Domyślnie

    Kalafiorku bardzo dziękuję. Ja również będę mieć półwysep w kuchni, jaką masz głębokość pod blatem na nogi. Mój stolarz proponuje 20 cm, czy to nie za mało? Czy blat na twoim półwyspie ma 60 cm szerokości?

Strona 195 z 217

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony