dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 217
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 4333
  1. #981

    Domyślnie

    Poszukaj na ich stronie może jeszcze w jakimś markecie w Polsce się ostała! W ostatnim czasie Ikea cichaczem wycofała mnóstwo produktów, zwłaszcza tych o atrakcyjnym stosunku ceny do materiałów wykonania ALE zauważyłam, że powoli zastępuje je podobnymi produktami o trochę gorszej jakości albo (o zgrozo) wycofane produkty malują (wcześniej były z surowego drewna) i sprzedają ponownie pod zmienioną nazwą i...dwukrotnie większą ceną.... W Ikea pewnie takich rzeczy Ci nie powiedzą, ale moim zdaniem jest szansa, że wkrótce Twoja wyspa w takiej czy innej postaci się pojawi. W końcu to bardzo popularny element kuchni

    Tak przy okazji ponawiam pytanie: jakie lodówki nie z Ikei macie w zabudowie Ikei?

    Pozdrawiam!

  2. #982
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga-Białystok Zobacz post
    Poszukaj na ich stronie może jeszcze w jakimś markecie w Polsce się ostała! W ostatnim czasie Ikea cichaczem wycofała mnóstwo produktów, zwłaszcza tych o atrakcyjnym stosunku ceny do materiałów wykonania ALE zauważyłam, że powoli zastępuje je podobnymi produktami o trochę gorszej jakości albo (o zgrozo) wycofane produkty malują (wcześniej były z surowego drewna) i sprzedają ponownie pod zmienioną nazwą i...dwukrotnie większą ceną.... W Ikea pewnie takich rzeczy Ci nie powiedzą, ale moim zdaniem jest szansa, że wkrótce Twoja wyspa w takiej czy innej postaci się pojawi. W końcu to bardzo popularny element kuchni
    Dzięki za odpowiedź. Poszukiwałam już wyspy - ściągnęli ją nawet ze strony i nie ma jej już w produktach. Nie rozumiem takiego działania, bo jak pisałaś jest to popularny element kuchni. A inny blat jak z litego niemalowanego drewna nie wchodzi w grę. Jedyna możliwość to na zamówienie u stolarza. Ale gdzie ja znajdę stolarza w śląskim co mi zrobi taką wyspę?
    Swoją drogą to wycofali mi już: szafkę na buty, kosz na śmieci i suszarkę do naczyń :/
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  3. #983

    Domyślnie

    Nie no, beznadziejne jest to, że nie dają na stronie jakiegoś powiadomienia w stylu 'uwaga, końcówka serii' albo 'uwaga, produkt zostaje wycofywany'. Mnóstwo, całe mnóstwo produktów zniknęło Mogliby poczekać do końca katalogu, a tak oferty, które w katalogu są wyróżnione np. na całą stronę czyli mają być jakimś produktem flagowym bez zapowiedzi są wycofywane. Ja na przykład chciałam kupić łóżko i widziałam na stronie, że w mojej Ikei jest coraz mniej i coraz mniej egzemplarzy na stanie, ale przecież będzie kolejna dostawa, przecież to ich najpopularniejsze łóżko, przecież katalog jest ważny do końca sierpnia! Gdyby mi napisali na stronie, że to ostatnia partia tego produktu... Lipa.

    A stolarza znajdziesz, don't worry, szukaj. Jak nie w Twoich okolicach to wielu bez problemu dojeżdża.

    Pozdrawiam.

  4. #984

    Domyślnie

    A właściwie jak ta Twoja wyspa się nazywała?

  5. #985
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga-Białystok Zobacz post
    A właściwie jak ta Twoja wyspa się nazywała?
    GIMAN. Takowa jak na zdjęciu
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #986

    Domyślnie

    Słuchaj, konstrukcja wydaje się prosta A może kupić w Ikei dębowe blaty (czy też takie jakie planowałaś do kuchni) i z nich zrobić taką wyspę?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10123675

  7. #987
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga-Białystok Zobacz post
    Słuchaj, konstrukcja wydaje się prosta A może kupić w Ikei dębowe blaty (czy też takie jakie planowałaś do kuchni) i z nich zrobić taką wyspę?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10123675
    Konstrukcja prosta jak budowa cepa, ale problem polega na tym, że wyspa ma szerokość 100cm a blaty 62cm. Stolarz będzie się musiał wykazać...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  8. #988

    Domyślnie

    Czy moze ktoś sie orientuje jak sie mocuje panele maskujace na szafkach i do szafek w przypadku gdy maja zamaskowac kilkucentymetrową odległośc pomiedzy szafka a sciana...

    z góry wielkie dzieki
    tworzę i urządzam, zmieniam i podmieniam - czyli kuch kuch hota hai

    *********************************
    ...co mi w duszy gra...
    http://ishqownia.blogspot.com/

  9. #989

    Domyślnie

    Czy moze ktoś sie orientuje jak sie mocuje panele maskujace na szafkach i do szafek w przypadku gdy maja zamaskowac kilkucentymetrową odległośc pomiedzy szafka a sciana...

    z góry wielkie dzieki
    tworzę i urządzam, zmieniam i podmieniam - czyli kuch kuch hota hai

    *********************************
    ...co mi w duszy gra...
    http://ishqownia.blogspot.com/

  10. #990
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    drestak

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Swoją kuchnie prawie samodzielnie zmontowałem sam, trochę pomocny był ten ich program do planowania bo można sobie z wizualizować jak będzie nasza kuchnia wyglądała. Ta opcja która tu została poruszana co do blatów moim zdaniem to bardzo dobrze, że są szersze bo zawsze ma się margines przy ustawianiu głębokości szafek względem blatu. u mnie np. idą w rogu kuchni lecą rury. Mam takich dwóch specjalistów w jednej z IKEA Janki i często rozmawiamy o tego typu różnicach. Generalnie to wiadomo, że każdy producent będzie zabezpieczał swój indywidualny styl takimi pierdółkami, mimo wszystko IKEA chyba jest i tak najmniej inwazyjna i ewentualne inne rozwiązania łatwiej dopasować.

    Co do tego stolarza to jest wyzwanie, ale ja też miałem trochę wyginania u siebie i jak masz dobrego specjalistę to zrobi wszystko.

  11. #991
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    A więc pomysł jest taki... ponieważ zrobienie wyspy od zera zajęłoby stolarzowi sporo czasu a i koszty mogą być spore, wersją optymalną będzie prawdopodobnie kupienie gotowych blatów (jako materiału) i zmontowanie wyspy, ale tak, żeby uzyskać szerokość 100cm. Czyli przycinanie, łączenie (klejenie) i obróbka na stolarni. Może coś z tego wyjdzie...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  12. #992

    Domyślnie

    Myślę, że nie będzie problemu z łączeniem. Śladu nie będzie! Dla stolarza to pestka!

  13. #993

    Domyślnie

    Poradźcie,

    jaka mikrofalówka pasuje do kuchni IKEA ?


    Nie chcę ich sprzętu.

    Wezmę tylko lodówkę.
    Podobo największe problemy są właśnie z dopasowaniem : lodówki i mikrofali.

    Jakie mikrofale innych firm pasują ?
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  14. #994

    Domyślnie

    Ja mam mikrofalówkę i piekarnik Boscha, a lodówkę Elektrolux, wszystko pasowało idealnie

  15. #995

    Domyślnie

    Annja,
    dziękuję za info.

    A czy mogłabyś mi jeszcze podać nazwę modelu tej mikrofali z BOSCHA ?
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  16. #996

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annja Zobacz post
    Ja mam mikrofalówkę i piekarnik Boscha, a lodówkę Elektrolux, wszystko pasowało idealnie
    Tylko jeszcze chyba zależy czy mikrofala ma być w słupku czy w szafce wiszącej, bo ja właśnie takiej szukam i chyba będzie trzeba jednak w ikei zakupić
    w trakcie budowy......

  17. #997

    Domyślnie

    chyba z mikrofalą będzie problem, szukałam, szukałam i wziełam whirlpoola z ikea. Jeszcze nie używałam (meble montowali w piatek) ale wizualnie wygląda świetnie

  18. #998

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    chyba z mikrofalą będzie problem, szukałam, szukałam i wziełam whirlpoola z ikea. Jeszcze nie używałam (meble montowali w piatek) ale wizualnie wygląda świetnie
    może jakieś fotki

    u nas montaż w najbliższy weekend
    w trakcie budowy......

  19. #999

    Domyślnie

    Właśnie tej mikrofalówki się obawiam.
    Słyszałam, że niemal niemożliwe jest dopasowanie mifrofali z innej firmy.

    W sumie, mi nawet pasowałaby wizualnie ich czarna mikrofalówka.
    Widziałam ją na żywo, jest bardzo ładna.
    Ale wydaje mi się ciut za droga.
    Ten model dokładnie :

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80156196

    A do tego piekarnik z tej samej serii ( i te same uchwyty )

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50142417
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  20. #1000

    Domyślnie

    Przykręć do szafki np.drewniany kawałek łaty a do niego przyklej docięty element maskujący

Strona 50 z 217

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony