dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 217
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 4333
  1. #1041

    Red face front szuflady

    błagam o pomoc

    w nadmiernej ekscytacji i ogólnym ferworze założyliśmy front szuflady 'do góry nogami' - kliknął ładnie (kto składał ten wie ale jak go odklinąć?? na pewno się da, nie wierzę że nie

    prosimy...
    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  2. #1042

    Domyślnie

    Amarulla w środkowej dziurze z boku szuflady, widać takie pół krzyżyka, jak wsadzisz w to śrubokręt krzyżakowy to zapadka się przesunie i wlezie cały, a jak go przekręcisz to się front tak samo łatwo jak wkliknął, wykliknie Łatwo je do góry nogami zamontować

  3. #1043

    Domyślnie

    Amarulla w środkowej dziurze z boku szuflady, widać takie pół krzyżyka, jak wsadzisz w to śrubokręt krzyżakowy to zapadka się przesunie i wlezie cały, a jak go przekręcisz to się front tak samo łatwo jak wkliknął, wykliknie Łatwo je do góry nogami zamontować

  4. #1044

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla bobaska z avatara

  5. #1045

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla bobaska z avatara

  6. #1046

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wito2008 Zobacz post
    cokół to zwykła płyta z okleiną , można przyciąć
    Witam
    miałam ten sam problem z wysokością okien w kuchni. W ikei polecili mi sposób na cokół. Kupujesz nóżki do cokołów w castoramie, a cokół w ikea który przycinasz na wysokość jaką potrzebujesz. Dzięki temu będę miała cokół z tego samego materiału co meble.

  7. #1047

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroowka Zobacz post
    Pozdrowienia dla bobaska z avatara
    dzięĸi ci dobra kobieto jutro będziemy próbować

    młody dziękuje swym najsłodszym uśmiechem
    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroowka Zobacz post
    Pozdrowienia dla bobaska z avatara
    dzięĸi ci dobra kobieto jutro będziemy próbować

    młody dziękuje swym najsłodszym uśmiechem
    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  9. #1049

    Domyślnie

    Cytat Napisał gliwicki3 Zobacz post
    Jak wymontuje parapet 3,5 cm grubości a blat będzie wypuszczony we wnękę okienną (blat i parapet całość) to 88-89 do dolnej granicy okna będzie jak nic może się uda. Dzięki wszystkim za fachową pomoc
    Gliwicki,
    no, 89 cm to byłoby już naprawdę super.

    Trzymam więc kciuki za Twoją kuchnię.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  10. #1050

    Domyślnie blat

    Witajcie
    Mam pytanko odnośnie blatu, potrzebuję blatu laminowanego w jednym kawałku o dł 272cm. Czy są takiej długości w Ikei?
    Pozdrawiam
    Kasia

  11. #1051

    Domyślnie blat

    Witajcie
    Mam pytanko odnośnie blatu, potrzebuję blatu laminowanego w jednym kawałku o dł 272cm. Czy są takiej długości w Ikei?
    Pozdrawiam
    Kasia

  12. #1052

    Domyślnie

    Witam! Prześledziłam cały wątek, ale nie znalazłam informacji dotyczącej montażu. Do jakiej odległości montażyści z IKEA mogą dojechać i czy liczą sobie dodatkowo za drogę?

  13. #1053

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że dojechać dojadą wszędzie. Odpowiednio sobie licząc Ale NA PEWNO to musisz po prostu zadzwonić do swojej Ikei

  14. #1054
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    do 25 km jest za free, potem liczą za każdy km, nie pamietam, chyba 086 zł? coś koło tego, w 2 strony

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia&janusz Zobacz post
    Witajcie
    Mam pytanko odnośnie blatu, potrzebuję blatu laminowanego w jednym kawałku o dł 272cm. Czy są takiej długości w Ikei?
    Pozdrawiam
    Kasia
    Najdłuższe są zdaje się 246cm.

  16. #1056

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia&janusz Zobacz post
    Witajcie
    Mam pytanko odnośnie blatu, potrzebuję blatu laminowanego w jednym kawałku o dł 272cm. Czy są takiej długości w Ikei?
    Pozdrawiam
    Kasia
    Najdłuższe są zdaje się 246cm.

  17. #1057

    Domyślnie

    Czy ma ktoś może porównanie koloru okleiny brzozowej na meblach kuchennych np NEXUS, z kolorem blatów Pfleiderer lub Krono o nazwie KLON? Podobne to jest do siebie? czy nie bardzo? Albo np do drzwi DRE w kolorze KLON. Nie mam niestety jak sprawdzić, a blat zamówić muszę bardzo niedługo.

  18. #1058

    Domyślnie

    Czy ma ktoś może porównanie koloru okleiny brzozowej na meblach kuchennych np NEXUS, z kolorem blatów Pfleiderer lub Krono o nazwie KLON? Podobne to jest do siebie? czy nie bardzo? Albo np do drzwi DRE w kolorze KLON. Nie mam niestety jak sprawdzić, a blat zamówić muszę bardzo niedługo.

  19. #1059

    Domyślnie

    Czy ma ktoś może porównanie koloru okleiny brzozowej na meblach kuchennych np NEXUS, z kolorem blatów Pfleiderer lub Krono o nazwie KLON? Podobne to jest do siebie? czy nie bardzo? Albo np do drzwi DRE w kolorze KLON. Nie mam niestety jak sprawdzić, a blat zamówić muszę bardzo niedługo.

  20. #1060
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Ryska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Witam.
    Mam chęć mieć kuchnie ikea z frontami dębowymi ale czy wtedy boki szafek będą białe ?

Strona 53 z 217

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony