dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elzear

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Odzielne mieszkanie w domu rodzinny, wynajem, kredyt na nowe mieszkanie

    Mam takie 3 opcje jak w temacie. Najbardziej rozsadna wydaje sie pierwsza, czyli zajac pietro w domu rodzinnym (80m2). urzadzic i zrobic oddzielne wejscie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pozdrawiam.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Karollinka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4.589
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    z kim bedziesz mieszkał w domu rodzinnym? czy to przepisane na Ciebie?
    jak masz możliwość budowy to nie ma sie nad czym zastanawiać, lepiej sie przemeczyc prze czas budowy i do konca zycia byc na swoim i miec spokoj

  3. #3

    Domyślnie

    Widzę,że nie tylko ja mam tego typu dylematy. W obecnej mojej sytuacji byłabym wdzięczna niebiosom gdybym mogła adoptować poddasze i zrobić oddzielne mieszkanie. Wszystko zależy od tego. jak Wam się w rodzince układa i jak bardzo jesteś zdesperowana/y. Podam Ci świeży temat siostry mojego męża,która ma całkiem wygodne mieszkanie na piętrze,a zmuszona jest robić sobie oddzielną kotłownię,ale i tak zawsze znajdzie się coś.

  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze , wszystko zależy jakich masz rodziców i jakimi są oni teściami. Ja miałem możliwość zajęcia małego mieszkanka nad garażem rodziców ale moja decyzja była taka ,że na razie mieszkam z rodzicami a wybuduje własny dom. Szkoda mi było na meble itp. na kilka lat .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony