dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Ile km dojeżdżacie do pracy??

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1-5km

    9 12,68%
  • 5-10km

    7 9,86%
  • 10-20km

    22 30,99%
  • 20-30km

    12 16,90%
  • powy

    18 25,35%
  • 2 2,82%
  • 1 1,41%
  • 0 0%
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1

    Domyślnie Ile kilometrów macie do pracy od domu??

    Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy 30km z tego większość przejazdu po autostradzie to daleki dystans do pracy?? Dlatego zapytam Was drodzy forumowicze jak wy macie daleko do pracy.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Nie moge nic zaznaczyc w ankiecie, bo sie nie da - cos jest nie tak z ankieta .

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Teraz mi sie wyswietlilo, ze moge glosowac (wczesniej widzialam wyniki).
    Zaznaczylam powyzej 30 km, bo dziennioe dojezdzam 40 km w jedna strone.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Mąż - ok.12,5-13km (do samego ścisłego centrum Wrocławia), ja 17km bo bardziej na obrzeża miasta - ale jak zrobią obwodnicę (11.2010) to będzie krócej ok. 2-3 km.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a ja mam 50 metrów.... na druga stronę ulicy niestety własnie zmieniam firmę i bede miec 15km....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6

    Domyślnie Re: Ile kilometrów macie do pracy od domu??

    Cytat Napisał Łukasz789
    Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy 30km z tego większość przejazdu po autostradzie to daleki dystans do pracy?? Dlatego zapytam Was drodzy forumowicze jak wy macie daleko do pracy.
    Hmmm. A co bardziej was irytuje w dojazdach? Sposób podróżowania (komunikacja publiczna, prywatnie), poświęcany czas czy koszty dojazdów? A może lubicie dojeżdżać?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Jadac do pracy zawsze sie stresuje, ze nie zdaza, a wracajac w ciagu tych 40 km odpoczywam i sie uspokajam.
    Mimo wszystko najbardziej szkodz mi czasu jaki marnuje na dojazdy, bo jest to 1,20 h.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    W linii prostej ok 1 km, drogą 2,5 km

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Jakieś 5-6 km.
    raptem 1 km dalej niż przed przeprowadzką
    Jak mi się spieszy z powrotem do domu jade obwodnicą około 10 km a 2 razy szybciej jestem na miejscu

  10. #10

    Domyślnie

    25km. W zimie autobusem 1.5h , gdzie uzupełniam zaległości w lekturze i piszę bloga, lub opowiadania, a latem 1h na skuterze, co samo w sobie jest super zabawą

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Samuel--
    25km. W zimie autobusem 1.5h , gdzie uzupełniam zaległości w lekturze i piszę bloga, lub opowiadania, a latem 1h na skuterze, co samo w sobie jest super zabawą
    w godzinę 25km? Dłuuugo strasznie, ale pewnie po stolicy i w korkach?

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Karollinka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4.589
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    4 km, po przepowadzce bedzie 3,5 km

  13. #13

    Domyślnie

    Mam 6 km. W zimie jeżdżę autobusem, czasem samochodem, ale najwięcej rowerem - całą wiosnę, lato i jesień - dopóki pogoda pozwoli!
    Carpe diem

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta-we
    w godzinę 25km? Dłuuugo strasznie, ale pewnie po stolicy i w korkach?
    Tak, dokładnie. Poza tym skuter mam zablokowany, więc nawet na prostych i pustych drogach nie jadę szybciej niż 45km/h. Odblokuję jak zrobię prawko na motocykl.

  15. #15

    Domyślnie

    Równo 5 przez wieś, firma jest na obrzeżach miasta "z mojej " strony.
    Jadę ok 7 min.

  16. #16

    Domyślnie

    hmm, nie wiem czy się wypowiadać, bo ja dojeżdżam w porównaniu do Was bardzo daleko i długo... Jednak blisko mnie nie ma ciekawej pracy (przynajmniej ja nie "zauważyłam" ), więc... dojeżdżam ok 60 km w jedną stronę i jeszcze część tego w korkach, więc długo. Czasem zastanawiam się czy nie zmienić na mniej ciekawą ( i płatną) ale bliżej, bo denerwuje mnie strata czasu na dojazdy.i

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewikk77
    hmm, nie wiem czy się wypowiadać, bo ja dojeżdżam w porównaniu do Was bardzo daleko i długo... Jednak blisko mnie nie ma ciekawej pracy (przynajmniej ja nie "zauważyłam" ), więc... dojeżdżam ok 60 km w jedną stronę i jeszcze część tego w korkach, więc długo. Czasem zastanawiam się czy nie zmienić na mniej ciekawą ( i płatną) ale bliżej, bo denerwuje mnie strata czasu na dojazdy.i
    Pocieszylas mnie , bo myslalam, ze tylko ja dojezdzam 40 km w jedna strone .

  18. #18

    Domyślnie

    To znaczy ja mam szanse na prace w zawodzie ale dojazd prawie 35km w jedną stronę od miejsca w którym chce budować dom (31 km od miejsca gdzie teraz mieszkam ) i się zastanawiam czy odrzucić prace czy zrezygnować z budowy domu w tym miejscu i budować się we wsi w której jest ta praca lub we wsi obok . Przy braku korków jestem w stanie ten dystans pokonać w ok. 20 min.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz789
    Tsię zastanawiam czy odrzucić prace czy zrezygnować z budowy domu w tym miejscu i budować się we wsi w której jest ta praca lub we wsi obok.
    no, a jak za pare lat będziesz zmieniać pracę to przeprowadzka? tak po amerykańsku?
    Policz jeszcze koszt dojazdu, bo czas - z tego co piszesz - nie wygląda najgorzej

    My oboje mamy szczęście pracować w domu, wyjeżdżamy tylko na spotkania z klientami.

  20. #20

    Domyślnie

    No liczyłem i wychodzi ,że miesięcznie na samą benzynę do pracy wydam ok. 300zł chyba jest to jeszcze do przeżycia ale oprócz tego naprawy samochodu itp. Chyba zostanę na swoim i jako0s przeżyje te dojazdy.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony