dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie blat kominkowy z marmuru_jak zamontować

    Witam serdecznie,
    Bardzo proszę o instrukcje dot. montażu blatu z marmuru do istniejącej zabudowy G-K . Sprawa wydaje się banalnie prosta, należy położyć blat, wypoziomować i OK. Jednak bardziej zależy mi na informacji jakiego kleju, gruntu itp użyć do montażu. Czy klej należy rozprowadzić "grzebieniem" na całej płaszczyźnie, czy tylko "plackami". Jak to się robi fachowo. Czy należy dobrać jakiś specjalny rodzaj kleju ze wzgl. na oddziaływanie wysokiej temperatury?.
    Wszelkie instrukcje będą dla mnie niezwykle cenne, gdyż nie montowałem nigdy blatów,parapetów itp.
    Z góry dziękuję
    DaroR
    Nasz "Dom w Bluszczu 2" na stonach Pracowni Projektowej ARCHON
    http://www.archon.pl/gallery/pictures/389

  2. #2
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    proszę abyś na gg napisał 6378403 odpowiem jak i co

  3. #3

    Domyślnie

    Grunt np. Ceresit CT-17 , klej Sopro FF-455 . Do nabycia w LM , OBI , Praktikerze . Klej nanosic grzebieniem a blat ostukac mlotkiem gumowym . Jak zrobisz to nieumiejetnie , to moze peknac . Zobacz od spodu jak wygladaja zyly marmuru .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol Zobacz post
    Grunt np. Ceresit CT-17 , klej Sopro FF-455 . Do nabycia w LM , OBI , Praktikerze . Klej nanosic grzebieniem a blat ostukac mlotkiem gumowym . Jak zrobisz to nieumiejetnie , to moze peknac . Zobacz od spodu jak wygladaja zyly marmuru .

    Kupiłem w Castoramie Klej biały do marmuru MAPEI Buildifx. Za poźno odczytałem wiadomość.
    Dzięki za radę vadiol, ale zaczynam sie zastanawiać czy nie zlecić tego fachowcowi. Niestety kosztowało mnie to trochę i ciężko by było jakby coś pękło. Może macie kogoś sprawdzonego z okolic Warszawy?
    Nasz "Dom w Bluszczu 2" na stonach Pracowni Projektowej ARCHON
    http://www.archon.pl/gallery/pictures/389

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony