dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 90
  1. #1
    Gosc
    Guest
    Gosc

    Domyślnie OKNA DAKO - opinie, modele, uzytkowanie, dyskusja

    Pilnie poszukuję opini na temat producenta okien: firmy DAKO i ich wyrobów.

    Z góry dziękuję za wszekie informacje.

  2. #2

    Domyślnie

    www.oknonet.pl linki na forum dyskusyjno-ogloszeniowym

  3. #3
    Gosc
    Guest
    Gosc

    Domyślnie

    Niestety z forum na oknonet.pl nic konkretnego nie wynika. Jakie macie opinie na temat okien z Dako?

  4. #4
    Gosc
    Guest
    Gosc

    Domyślnie

    Czyżby nikt nie kupował tam okien? Nie tracę nadziei, że ktoś coś napisze.

  5. #5

    Domyślnie

    http://dako.com.pl

    Widziałem ich wyroby - muszę przyznać, że prezentują się bardzo dobrze -sam zastanawiam się nad zakupem tych okien. Czy jest ktoś kto kupił i użytkuje te okna ?

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Widziałam produkty tej firmy, nie odbiegają wg mnie od standarowych produkcji innych. Okna jak okna, różnicę w plastikach dostrzeże chyba tylko ich właściciel co to przejrzał sto pięćdziesiąt ofert. Co dla mnie istotne, gość w firmie oferował bardzo przytępne jak na mój gust ceny, fakt że to było rok temu. Ale kiedy będę zakładać okna najpierw zamierzam udać się do firmy Dako, zobaczyć czy aby te upusty zostały. Dodam, że różnica była taka, że moja mama w bloku zakładała okno 150na 150 plus balkonowe dwa, wszystkie z roletą i zapłaciła ponad 7000zł a w Dako za 14 okien (bez rolet) chcieli 10. 000zł.
    Niestety, jeszcze ich nie użytkuję, więc na ten temat nie mogę się wypowiadać.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    podane porownanie ceny moze byc szokujace ale....... wszystko zalezy od profila i typu rolet - szczerze mowiac na podstawie tych informacji nie mozna wysnuc wnioskow poza jednym 10tys za 14 okien (chyba ze sa to same jednoskrzydlowki i nie wiecej jak 865/1135) to dla mnie podejrzanie malo - zakladajac, ze jest to juz cena brutto i z montazem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #8

    Domyślnie

    ja zamawiam okna firmy DAKO i mam nadzieję za tydzień, dwa przekonać się o ich jakości.
    O Oknach DAKO dobrze sie wypowiada jeden z naszych Guru okiennych (tj. Pchelek - ukłony i serdeczności dla pozostałych naszych Guru ) co mnie przekonało.

    Są to profile Veka, okucia Winkhaus, ja będę mieć pięciokomorowe w okleinie złoty dąb, ale mają mase innych kolorów - piękny jest dąb bagienny.
    Oprócz tego zamawiam u nich rolety z RKSami i bramę garażową segmentową z napędem - złoty dąb - na zdjęciach na stronie DAKO wygląda ślicznie
    Brama jest (będzie) z napędem Niece, i jak porównywałam dane techniczne to naprawdę nie odbiega od Wiśniowskiego czy innych, a cenowo jest konkurencyjna.
    Firma wygląda na solidną, z tradycjami.
    Za dwa tygodnie będę o oknach DAKO wiedzieć więcej. Cenowo są bardzo OK.

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Już mówię: ta wycena jest z 2003roku (może więc już nieaktualna), no ale chyba nie podskoczy podwójnie? A co do okien to mają być takie (nie będę tu podawała wymiarow, bo musiałabym szukać projektu, który gdzieś tam małżonek wcisnął): 6 balkonowych (w tym 4 pojedyncze), trzy dwuskrzydłowe 150-tki, 5 jednoskrzydłowych.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    moze nie podskoczyly podwojnie .....
    Skoro Pchelek sie wypowiadal i nie moze o nich zlego slowa powiedziec - ja milkne Guru Pchelek rzadko sie myli
    Ja tez nic zlego ani dobrego powiedziec nie moge gdyz nie mialem z nimi doczynienia - wyrazilem swoj poglad co do ceny
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #11

    Domyślnie

    Cena od tego czasu zdecydowanie poszła w górę

    A może po prostu sprzedawca ma tam jakieś specjalne układy, albo była promocja albo np. były to 3-komorowe

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Pewnie ceny podskoczyły, było nie było - wycena niedługo będzie miała dwa lata (w 2005). I tak wydam więcej, bo jestem zdecydowana na szyby P4 i okucia antywłamaniowe, wcale więc nie wiem czy to będą okna Dako. Może faktycznie owa wycena była w czasie jakiejś promocji - nie wiem, mnie o tym przynajmniej przedstawiciel nie poinformował. A może dlatego, ze to mała filia w Kątach Wrocławskich i za dużo 'amorytzacji' w cenę okien nie musiał ładować? Jak ktoś chce może sprawdzić, telefonu nie podam, bo nie mogę znaleźć wizytówki.
    Acha, i to na pewno była wycena bez montażu!

  13. #13

    Domyślnie

    Moi rodzice mają okna i drzwi balkonowe firmy Dako w mieszkaniu w bloku. Zwykłe białe, profile Veka, wyglądają solidnie, przez ten czas nic się z nimi nie dzieje.

  14. #14

    Domyślnie

    Zdecydowałem sie na zakup tych okien - dwustronny kolor - orzech - okna prezentują sie bardzo ładnie i muszę przyznać, że nie żałuje wyboru. Zadna inna firma nie miała w swojej ofercie takiego koloru (właściwy odcień) a ten mi najbardziej odpowiadał.
    PawełJ

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dred

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    6

    Domyślnie okna z dako

    czy ktos zna firmę DAKO co mozecie oniej powiedziec?

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja wiem gdzie się mieści, i widzę, że sporo jeżdżą po Poznaniu. Wiem też, że teraz mają jakąś akcję promocyjną, bo dostałem ulotkę. Ale co do jakości okien nie wiem nic, a chętnie bym się dowiedział.

  17. #17

    Domyślnie

    Witam !
    Mam te okna. Zamontowali je w moim domu we wrześniu. Okna podobno są dobre. Przed dokonaniem wyboru - przeszukałam forum i znalazłam pozytywne opinie o nich.
    Termin dostawy,montaż - OK. jak na razie bez uwag.
    Cenowo było też nie najgorzej, a teraz na pewno są niezłe promocje. Ja dostałam "tylko' 1 moskitierę i 5% rabatu za wpłatę gotówką. Jeżeli chcesz coś więcej poczytać o tych oknach - uzyj zakładki "szukaj" u góry po prawej i wpisz hasło "okna DAKO".
    Moje okna na razie są zamknięte i nie uzywane (nie mieszkam jeszcze w swoim domu).
    Gdybyś zdecydował się na te okna - sprawdź jeszcze w Nowym Sączu (tam je produkują) firmę, kóre będzie je dostarczać i montować.
    To tak na wszelki wypadek.
    Na stronie internetowej DAKO można też znaleźć dużo informacji.
    pzdr
    Grazyna

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mam okna, drzwi balkonowe, bramę garażową i drzwi zewnętrzne tej firmy. Wstawiałam rok tem, jeszcze nie użytkuję.
    Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tak okna i brama garażowa na razie bez zarzutu, drzwi zewnętrzne do d....
    Reklamowałam, przyjechali wstawili jakąś stalkę do środka i powiedzieli że teraz mi się wyprostują. Zdenerwowałam się powiedziałam że tak tego nie zostawię. Oni nie będą ze mnie robić głupiej idiotki. Chcieli abym im podbiła protokół , że jest wszystko w porządku. Nie zrobiłam tego aż mi wpisali że wsadzili wypaczone wypełnienie.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MareckiT

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2

    Domyślnie Okna firmy Dako ?

    Przeglądam to forum juz ponad godzine i nic nie znalazlem o tej firmie.
    Akurat dzisiaj dostalem od nich oferte cenowa i wydaje mi sie atrakcyjna.
    za laczna powierzchnie okien 25m2 w tym kolor obustronny barwiony w masie na dodatek ten kolor jest specjalnym kolorem na ktory jest 5% dopłaty cena cena wyszla 11.400,- zł no i oczywiscie w cenie tez jest montaz.

    Ale cena to nie wszystko co mnie interesuje.
    Okna posiadają to co ponizej z tym ze w promocji dostanę szyby z U=1,0W/m2k oraz klamki secustic.

    - pięciokomorowy profil VEKA Perfectline AD,
    - szyba ciepłochronna Top-Glas U=1,1W/m2K,
    - okucie WINKHAUS,
    - mikrowentylacja (przy szerokości skrzydła powyżej 480 mm),
    - zaczep antywyważeniowy w skrzydle rozwieralno-uchylnym,
    - klamka,
    - osłonki na zawiasy,
    - podwójne uszczelki w kolorze czarnym,
    - uszczelka wypełniająca w kolorze białym,
    - listwa parapetowa.

    czy mozecie to ocenic ?

    Pozdrawiam
    Marek

  20. #20

    Domyślnie Okna DAKO - kto ma, co o nich sadzicie ?

    W mojej okolicy popularne są okna DAKO. Co Wy sądzicie na ich temat. Interesuje sie modelem PCV Elegant+ w kolorze orzech lub tabasco
    Bardzo proszę o wasze opinie i uwagi
    Pozdrawiam

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony