dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 90
  1. #41

    Domyślnie

    Tomclav, a co to za pani dyrektor ?, może ona jest z działu logistyki, a nie handlowego

  2. #42
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tomclav
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Kierownik Działu
    Sprzedaży :)

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    skoro tylko 20% wyszli taniej to dealer J. dał Ci naprawdę dobrą cene.
    Obie firmy na D.... są o 30-50% tańsze - i jak to zawsze bywa, diabeł tkwi w szczegółach
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomclav Zobacz post
    Kierownik Działu
    Sprzedaży
    To jakiego działu ten kierownik był dyrektorem?

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    A na marginesie złośliwości zawsze mnie zastanawia... jak słabo / dobrze jest w firmie, że w pozyskanie Klietna angażuje się sam kierownik / dyrektor.

    Miałem kiedyś klientkę /wymiana okien w niedużym domku/, która powiedziała.. wie Pan, ale od tamtego Producenta zadzwonił do mnie sam dyrektor handlowy...(sprawdziłem - gdybym brał od nich okna to kupowałbym 40% ich produkcji).

    No ale.. wg relacji z blokna "j23" wiem, że Klientka poczuła się doceniona

  6. #46

    Domyślnie

    Panowie może powócimy do tematu Dako Oknoplast, Oknoplus, co wybrać?
    6 okien do otworu 120*150
    2 okna do otworu 60*60
    2 okna do otworu 90*232
    2 okna do otworu 90*210
    szyba U = 1,0
    kolor orzech dwustronny
    profil w dako i oknoplast - jakiś roundline.
    A tak serio to jesli chodzi o wycene z oknoplusa to do dzis nie zastalem pracownika, po 11 jest zawsze na pomiarach, chyba podjade do miasta obok

    Ciekawe ile by to kosztowało u Jezierskiego?

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    a w czym problem wysłać zapytanie do najbliższego przedstawiciela? Poznacz cenę. Wejdź na adres producenta i masz wykaz przedstawicieli
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    a w czym problem wysłać zapytanie do najbliższego przedstawiciela? Poznacz cenę. Wejdź na adres producenta i masz wykaz przedstawicieli
    I tak tez zrobie. Tyle dobrego sie nasluchałem o tych oknach, że sprobuje sie z nimi Teraz został juz Oknoplast, albo Jezierski zobacze co znajde u przedstawiciela

    Jareko, a działa ktos w Jezierskim z okolic Bielska-Białej, ew Wadowic

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    nie pamiętam, nie obserwuje mapy dealerów
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał tlalken Zobacz post
    , a działa ktos w Jezierskim z okolic Bielska-Białej, ew Wadowic
    Jeśli nie masz "pewniaka" , to zadzwnoń do fabryki, zapytaj w dziale zamówień czy u opiekunów Klienta kogo mogą polecić w Twojej okolicy.
    Sprzedawcy są różni jestem pewien, że w każdej firmie jest część takich, którzy się dopiero "uczą". Fabryce też zależy na bezproblemowo przebiegajacej realizacji, więc podadzą tych, co uważają za godnych polecenia.

  11. #51

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yasiu1

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    szczerze odradzam Dako
    o ile okna jeszcze w miare o tyle serwis do bani.
    rok temu zglosilem usterke, do dzis nie przyjechali naprawic. Kontakt kiepski, jest jeden pan z serwisu głównodowodzacy i wystarczy ze on jest na urlopie to juz do serwisu sie nie dodzwonisz.
    Pozatym jak juz sie dodzwoni i umowi na serwis (w moim przypadku gwarancyjny, zle zamontowana rama, uszkodzenia nie zauwazylem podczas odbioru) to nie znaczy ze serwis przyjedzie. Do mnie to juz pare razy jechali, za pierwszym nawet im sie udalo ale przyjechal gosciu z plynem do usuwania rys. A takim plynem nie usunie sie pekniecia ramy. Potem raz im sie samochod zepsol, raz costam innego, kolejnym razem szef zapomnial powiedziec ze maja do mnie jechac. No normalnie jaja jak berety.
    Dako mowimy stanowcze nie.

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie okna DAKO prośba o opinie

    Witam,
    Proszę o opinie użytkowników okien Dako.
    Planuję zakup okien PCV 5-komorowych z pakietem 3-szybowym, U-1,1 dla całego okna. Okna cenowo bardzo atrakcyjne w porównaniu z innymi, jednak nie wiem nic na temat ich jakości. Proszę o opinie i dobre rady

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbyszek66

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Dachowa
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1

    Thumbs up uwaga na Dako !!!!!!!!!!!!!

    Nie polecam DAKO - okna sprzedają poprzez rożnego rodzaju firmy ktore nie sa z nimi w zadem sposób powiązane i nad którymi firma Dako nie ma żadnej kontroli

    Mi "firma krzak" z Krakowa sprzedała okno niezgodne z zamówieniem, po czym firma Dako nie pomogła w reklamacji zwalajac wszystko na firme która handluje ich oknami - oj nie ładnie tak robić z klientami. Klient niezadowolony nigdy nie wroci drugi raz do oszusta...
    Nigdy wiecej okien Dako, w razie problemów klient zostaje na lodzie

    Nie oplca sie oszczędzać pare złotych i kupować tanie okna Dako,

    takie oszczędności odbijają sie później na jakości montażu, na obsłudze i na braku prawdziwej gwarancji

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Zbyszku? Gdzie jeszcze dałeś radę napisać o Dako? Bo wiem że nie tylko tu
    Tak działa większość firm w Polsce. Skąd w Dako mają wiedzieć, co ustala klient w biurze niezlależniego podmiotu..

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar K160
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Sądeczczyzna
    Dzielnica
    Górzysta
    Posty
    590

    Domyślnie

    Ja mam okna Dako i wybór tych okien poprzedziłem wizytą u wszystkich większych sprzedawców w Nowym Sączu. Z okien jestem zadowolony, na pewno dużo zależy od montażystów - moi byli tacy sobie, listwy pod parapetowe są w standardzie "za darmo", a oferta od Dako była najtańsza. Nawet firma w moim odczuciu "żadna" czyli Żemp, robiąca na okuciach Maco i profilu Kommerling była droższa od Dako o 1500zł na 6 oknach , w tym jedno bardzo nietypowe - podobny profil i szyba.

    Co ciekawe wycenę okien robiłem u przedstawiciela oraz w salonie firmowym, no i w salonie firmowym było taniej, kompetencja pracowników 25 razy większa, gratisów więcej, tańsze dodatki typu klamki Secustic, ciepła ramka. Na mój wybór niebagatelny wpływ miała obsługa klienta, i tutaj zdecydowanie zwyciężał salon firmowy , wszędzie indziej obsługiwali "studenci" z bladym pojęciem, albo ktoś z kim nie udawało się spotkać po 3 telefonicznych próbach.

    Co do estetyk zgrzewów nie mam żadnych ale.
    Buduję samemu: 160m2; ściana 19cm+15cm styropianu; okna 3szyby 0,8; poddasze ocieplone styropianem i tynkowane; kocioł kuchenny CO 15kW Vienybe D+ podpięty do zbiornika 600l z wężownicą INOX do CWU; To wszystko z meblami i AGD za 260 000zł.

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Katnaw

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosja Zobacz post
    Witam,
    Proszę o opinie użytkowników okien Dako.
    Planuję zakup okien PCV 5-komorowych z pakietem 3-szybowym, U-1,1 dla całego okna. Okna cenowo bardzo atrakcyjne w porównaniu z innymi, jednak nie wiem nic na temat ich jakości. Proszę o opinie i dobre rady
    Zamówiłam w DAKO drzwi wejściowe aluminiowe do dwóch domów jednorodzinnych. Dzisiaj dostałam kolejną wiadomość o wydłyżeniu się tereminu dostawy..... To będzie już 3 tygodnie!!!! A najlepsze jest to, że przed piewrszym planowanym terminem zadzownili, że drzwi są gotowe, więc proszą o wpłatę pozostałej kwoty.... Później okazało się że nie mają jakiegoś elementu,.... teraz z kolei powiedzieli, że drzwi są jeszcze nie gotowe bo coś musi doschnąć.... Jak narazie nie polecam jesli chodzi o realizację zamówienia i kontakt z klientem.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    A taka ładna reklama pomiedzy postami sie pokazuje!
    3szyby do domku dobry wybór ! okna dako ? wystarczy poszukać i masz odpowiedź http://forum.muratordom.pl/showthrea...sadzicie/page2

  19. #59
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marmax

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    214

    Domyślnie

    Wg. mnie firmę Dako można śmiało polecić, dobry produkt za rozsądną cenę. Natomiast większość negatywnych opinii wynika z błędów dilerów, którzy albo podają nie realne terminy albo źle robią zamówienie. Fabryki okien wpływu na to nie mają, mogą tylko selekcjonować punkty sprzedaży.

    Odnośnie okien Dako standardowo mają seryjne wyposażenie natomiast warto dobrać do nich:
    - ciepłą ramkę,
    - dodatki okucia: blokadę antyprzeciągową i blokadę błędnego położenia klamki, w standardzie mają stopniowany uchył
    - okucie na skrzydle masz z grzybkami antywłamaniowymi więc w przyszłości można dołożyć zaczepy na ramie i masz okucie antywłąmaniowe,
    - jak masz skrzydła rozwierne to zamów sobie wszystkie RU, ponieważ przy rozwiernych Dako stosuje zewnętrzne dociski, które wg. mnie nie są estetyczne.
    - klamka secustic zamiast standardowej aluminiowej

    ps. nie sprzedaję ich okien, warto natomiast podpytać się bardziej o doświadczenie punktu w którym chcesz je kupić i opinię o montażystach. To w naszej branży jest największą bolączką.

  20. #60

    Domyślnie

    Dako tak jak inne duże firmy na Vece trzyma poziom. Nie ustępuje jakości wykonania np Vertexowi czy KNSowi z Wodzisławia Śląskiego. Tutaj już patrzyłbym co daje w standardzie dany producent i jak długo montażyści pracują w zawodzie.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony