dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MRS.CONSTR.

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    838
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie Krzysztof bycio uwaga

    Nie zamawiajcie materialow budowlanych u Pana Krzysztofa Bycio FIRMA ALLBUD.To oszust,matacz,kretacz ,nie dotrzymujacy umowy.Nie dostarczyl materialu na budowe i nie odbiera od kilku dni telefonu,czasami tez wylancza go na cale dnie.Nie mam mozliwosci zadnego kontaktu z nim.Raz dziennie wysyla SMS i przesowa termin dostawy(juz 4 raz)
    Na szczescie mamy podpisana umowe ,ale i tak nie wiem czy to cos da.UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Podaj jeszcze region, bo nie każdy pozna nazwe firmy...
    Trzymajmy się ciepło

  3. #3

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    florek22

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Potwierdzam, rowniez zostałem oszukany przez tego Pana - wykonywał u mnie remont - wziął kasę i tyle, ciągłe ściemnianie i kombinowanie - Radze uważać !!!

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lalicja

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Krzysztof Bycio Allbud poszkodowani pilnie poszukiwani!

    Cytat Napisał florek22 Zobacz post
    Potwierdzam, rowniez zostałem oszukany przez tego Pana - wykonywał u mnie remont - wziął kasę i tyle, ciągłe ściemnianie i kombinowanie - Radze uważać !!!
    Nas również oszukał. Miał świetny plan a za grę aktorską to należy mu sie oskar. Powinien oddac wszystko i wszystkim to co ukradł! Poszukujemy poszkodowanych przez p. Krzysztofa Bycio Allbud.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oszust

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    poszkodowanych jest dużo więcej i toczone sa sprawy cywilne i karne

    http://www.dodajoszusta.pl/historia/...ej-allbud.html

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mercedes3

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    1

    Domyślnie nie wierzcie Krzysztofowi Bycio!

    Zostaliśmy oszukani przez Krzysztofa Bycio! Nie dawajcie mu żadnych zaliczek, nie wierzcie w ani jedno słowo! Oszust, aktor, kłamca, naciągacz! Podaje 18 "ostatecznych terminów", wymyśla różne powody nie pojawiania się lub nie odbiera 2 tygodnie telefonu. Umowa prawdopodobnie nic nie warta, bo mimo toczących sie spraw i wielu nakazów sądowych ten pan nadal bezkarnie naciąga ludzi. Szukamy oszukanych, piszcie: szymonowaczek@gmail. Pozew zbiorowy jest mocniejszy!

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iiro

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zgorzelec
    Kod pocztowy
    59-900
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jest 2017 i wypowiedzi na temat pana Krzysztofa Bycio są nieprawdziwe.Wykonał u mnie pracę{meble pokojowe i garderoba). Jestem mega zadowolony.Proszę się nie sugerować tymi wpisami.Komunikatywny i bardzo dobry fachowiec.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iiro

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zgorzelec
    Kod pocztowy
    59-900
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie krzysztof bycio dobry fachowiec

    Cytat Napisał leszeq Zobacz post
    Podaj jeszcze region, bo nie każdy pozna nazwe firmy...
    krzysztof bycio to dobry fachowiec wykonał u mnie pracę wzorowo.Polecam

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iiro

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zgorzelec
    Kod pocztowy
    59-900
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie krzysztof bycio dobry fachowiec

    polecam pana Krzysztofa Bycio u mnie wykonał pracę bardzo dobrze.Zna się na robocie.Jestem zadowolony i polecam.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Emek81
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał iiro Zobacz post
    polecam pana Krzysztofa Bycio u mnie wykonał pracę bardzo dobrze.Zna się na robocie.Jestem zadowolony i polecam.
    Człowieku albo może Krzysztofie, bez jak jeden człowiek przeciwko wielu, to ma coś dać? haha!!

    Powinno sie ręce ucinać takim cwaniakom

  12. #12

    Domyślnie

    Barentz-Bv, Zbigniew Pawlaczyk z Łodzi. Wyjatkowo przebiegły oszust. Jest nas ( do tylu dotarłem) pięciu inwestorów oszukanych przez tego człowieka. Niestety dalismy sie oszukać dając duże zaliczki. Każdy ponad 100 tys. Człowiek ma długi zaczyna pracę i znika. U niektórych coś tam postawił, u innych tylko zaczął z wielka pompą i uciekł bez słowa wyjasnienia. Poszukują go już hurtownie materiałów, podwykonawcy no i oczywiście my inwestorzy. Działał nie tylko w Łodzi. Firma od kwietnia 2017 zlikwidowana. Działa na firmę słup o bardzo podobnej nazwie. Nadal pracuje na czarno teraz już dobrze się maskując.

  13. #13

    Domyślnie

    Dobrze, że mnie nie stać na dawanie komukolwiek zaliczki o takiej wartości. Tyle się mówi i tłumaczy, żeby zaliczek nie dawać, a jednak...
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  14. #14

    Domyślnie

    Mnie też dziwią zaliczki, co innego gdy zamawiasz okna na wymiar, to normalne że wpłacasz zaliczkę. Ale ani hurtownia materiałów, ani tym bardziej wykonawca nie dostawał ode mnie pieniędzy w ciemno. Bo niby na co? Przy dużych zamówieniach, gdzie rezerwowałem materiał (np. ytong na cały dom), to zgadzałem się np. na 50% zaliczki (rezerwacja w zimę w dobrej cenie, z przywozem na marzec), ale było to 10 tyś zł. + wszystko na legalu na fakturę pro forma i zaliczkową. A jak coś bez faktury to wiadomo, płatne w dniu odbioru na budowie. A wykonawca musiał u mnie rozpisać kwotę na etapy w jakich chce dostawać kasę, i miał płacone w ciągu 7 dni po wykonaniu każdego etapu - a na pierwszą (i ostatnią) prośbę o zaliczkę kazałem mu zajrzeć do umowy i zobaczyć jakie warunki podpisał.

  15. #15

    Domyślnie

    Krzysztof Bycio z Świerzawa. Również nas oszukał biorąc dużą ilość materiałów. Nie zamierza płacić tłumacząc się że ma ciężka sytuację. Jego tel. 697 335 784 i 883 131 215 uważajcie! Zamawia i odbiera materiał po przez pośredników. Zwodzi sms'ami jeden wielki krętacz i oszust. Brak słów. Jeśli ktoś był oszukany przez tego Pana proszę o kontakt na [email protected]. Mam kontakt z innymi poszkodowanymi.

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karol.kli

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-001
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mnie też oszukał ten złodziej Krzysztof Bycio! Zleciłem mu transport za pobraniem. Towar dostarczył, pieniądze zwinął dla siebie. Nie zamierza oddać. Nie odbiera telefonu. Aktualnie pracuje w transporcie i oszukał więcej ludzi. Umowa nic nie warta. Nagrywajcie rozmowy i na policje. Kiedyś za kradzież ręce ucinali. Jeden wielki bajko pisarz! Nie wierzcie mu w ani jedno słowo.

  17. #17

    Domyślnie

    Również zostałem naciągnięty przez tego złodzieja "przedsiębiorcę". Z firmy budowlanej przerzucił się na transportową i w najlepsze naciąga ludzi. Pomaga mu również jego brat Hubert Bycio oraz wspiera go jego partnerka (mogę podać nazwisko zainteresowanym - Ci co go znają to wiedzą) czerpiąc z jego oszustw korzyści. Cała rodzina to patologia która łącznie z rodzicami żyje w jednym gospodarstwie i nawzajem się wspiera i żyje w najlepsze z jego przekrętów. Miejsce złodzieja jest za kratami. Także złodzieju niedługo sam będziesz miał kłopoty obiecuję Ci to !!!
    Przestrzegam! Nie wchodżcie w jakiekolwiek kontakty z tym złodziejem !!
    Pozytywne komentarze które widnieją powyżej to jakaś ściema. Pewnie sam ten szmaciarz napisał.
    Ostatnio edytowane przez Romekk75 ; 07-08-2019 o 09:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony