dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 306
  1. #41

    Domyślnie

    Kasiorku te meble sa bardzo ładne zarówno na Twoich zdjęciach jak i w rzeczywistości, ale tak jak napisałam z dodatkowym wyposażeniem w są drogie (wycenili mi na ok 20 000 zł).

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdage

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał M
    a ja znam (to znaczy nie znam ale korzystam z jego uslug) stolarza z Piaseczna, jest profesjonalista , zrobi wszystko nawet kuchnie, taka jak sobie wymarzylam i sama zaprojektowalam. Jak pierwszy raz omawialismy moje "widzimisie" to mial mine nietega ale podjal sie wyzwania i wyglada super ..... i wcale niedrogo.
    PS: drzwi wewnetrzne+parapety+wszelkie polki tez mu zlecilam ....
    czy tez moge dostac namiary na swietnego stolarza z Piaseczna???
    [email protected]

  3. #43

    Domyślnie







    Takie kuchnie robi mój znajomy - z wielkopolski ale obsluguje również inne miasta - ostatnio Warszawa sobie go upodobała i często tam jeździ. Ta ciemniejsza kuchnia kosztowała ok 5 tys - wiem, bo to kuchnia mojej siostry. Moja pojawi się za miesiąc - mogę równiez wkleić zdjęcie. Jeśli ktos chce adres na priva.

  4. #44

    Domyślnie Meble na zamówienie

    Witam,

    Gdzie w Warszawie lub okolicach znajdę porządnych (!!!) stolarzy wykonujących meble, zabudowy, ozdoby itp na zamówienie. W szczególności interesują mnie warsztaty współpracujące z pracowniami projektowania wnętrz.

    Pozdrawiam
    maciejk

  5. #45

    Domyślnie

    Ten temat też mnie interesuje, może ktoś odświeży sobie pamięć?

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Nam (małżonce i mnie) kuchnie realizuje człowiek z Łomży, ale jest sprawdzony, jak chcesz, podam namiary.

    Może to nieco dalej niż w Warszawie, ale inne ceny (bo nie stolyca) i solidność wykonania (dbałość o klienta)

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maz78

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    7

    Domyślnie szukam fachowca - meble kuchenne

    Szukam niedrogiego stolarza, który robi w Warszawie meble kuchenne na wymiar i garderobe.
    Dodam, że interesuje mnie cena do 1000 zł m/b
    Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Już daję numer do stolarza, który robił u mnie Kuchnia do wglądu w albumie "Nasza Manuela".

    Robert Rogiński - 608-65-11-49
    A oto jego kilka prac:
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...zykładowe&k=2

    Możesz poczytać o Nim w moich postach. Jest naprawdę niedrogi, robi wszystko - kuchnie, garderoby, szafy, zabudowy... Będziesz zadowolony

  9. #49

    Domyślnie

    Nina - a ile za te drzwi wewnetrzne? tak plus minus ?orientujesz się?

  10. #50

    Domyślnie

    Teraz nie wiem, my braliśmy od Pana Roberta hurtem sporo rzeczy i do tej pory bierzemy, więc może nasze ceny były inne, zresztą my braliśmy w zeszłym roku, więc może się coś zmieniło, najlepiej sam zadzwoń i zapytaj, ale gwarantuję, że będziesz zadowolony

  11. #51

    Domyślnie Meble na zamówienie w Warszawie

    Może ktoś polecić jakąś sprawdzoną i solidną firmę wykonującą meble kuchenne, meble łazienkowe i szafy wnękowe. Zależy mi, żeby firma miała jakąś swoją ekspozycję (dlatego andoor odpada, zresztą z innych powodów też).

    Dziękuje za pomoc !

  12. #52

    Domyślnie stolarz do schodów poszukiwany - okolice Wa-wy - PILNE!!!

    szukam namiaru na stolarza który dobrze wykona schody drewniane na konstrukcji betonowej. Rozmawialiśmy już co prawda z jednym ale 600 zł za stopień z jesionu to raczej za drogo.
    A może pokażecie też zdjęcia waszych schodów... chętnie popatrzę

  13. #53

  14. #54

    Domyślnie

    spróbuj Bogusław Kancelerski - ma ekspozycję vis a vis Sadyby Best Mall. 605 356 490. powiedz że telefon masz od Kasi i Pawła Polecam - super robota i wielka kultura osobista i jego i jego robotników!

  15. #55

    Domyślnie

    a czy ta firma jest w stanie sama zrobić fronty, czy tylko bierze z fabryki?

  16. #56

    Domyślnie

    Musisz zadzwonić i zapytac a najlepiej poójść do sklepu i zobaczyć ekspozycje.

  17. #57

    Domyślnie

    Robert Rogiński - 608-65-11-49

    Kuchnię możesz obejrzeć w albumie Nasza Manuela, a o Robercie poczytać w moich postach

    Robi wszystko, nie tylko kuchnie i jest konkurencyjny cenowo.

  18. #58

    Domyślnie

    Robert Rogiński - 608-65-11-49

    Polecam.

  19. #59

    Domyślnie Schody i nie tylko

    Nasza firma się zajmuje wyrobem i montażem schodów i nie tylko,ale na chwile obecną mamy napięte terminy.Pierwszy wolny termin to pod koniec września.Ceny konkurencyjne.Zapraszam na strone; www.jpdudek.pl

  20. #60

    Domyślnie Poszukuję dobrego stolarza z Warszawy lub okolic

    Poszukuję poleconego i sprawdzonego stolarza, który potrafiłby zrobić łóżko z litego drewna (nietypowe rozmiary), a do tego szafki nocne i toaletkę. Koniecznie NIE z SOSNY i z możliwością wyboru koloru wykończenia!!!

    Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania ale chciałbym też żeby były to 'meble z polotem'.

    Niestety fabryki i salony meblowe albo nie są zainteresowane indywidualnym zamówieniem albo mają bardzo ograniczoną ofertę (zwłaszcza te wymiary i kolory).

    Może ktoś zna takiego wykonawcę?

Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony