dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie ogrodzenie z leroy merlin z profili

    Hej!

    W leroy merlin pojawily sie fajne ogrodzenia (tzn. sa tylko w katalogu - na zywo mi sie nie udalo zobaczyc, obdzwonilem pare okolicznych marketow i wszedzie tylko na zamowienie). Ogrodzenie z profili 20x20, cynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo. Wygladaja na zdjeciu swietnie - najpierw myslalem ze Xcel zaczal sprzedawac swoje ogrodzenia w Liroju sa tak podobne Cena tez atrakcyjna (w porownaniu do XCELA) - 359 pln / przeslo 2,5m, do tego piekna brama przesuwna za ~2,6k pln. W porownaniu do xcela wychodzi 6k pln taniej na 50mb plus brama przesuwna plus furtka. Ktos ma / widzial na zywo te ogrodzenie i moze cos na jego temat powiedziec ? Strach zamowic bez "pomacania" sobie na zywo
    pozdr.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    ja widziałem zarówno we wrocławskim Liroy jak i castoramie - w tym drugim markecie zdecydowanie większy wybór, nie wiem tylko o który model ogrodzenia Ci chodzi bo jak pamietam były 3 rodzaje, z tym tylko, ze najtańsze to niestety tandeta. Ale jeśli dobrze czytam mówisz o prześle za 359pln to te ogrodzenie było porządnie wykonane. powinienem mieć zdjęcia poszczególnych rodzai ale dopiero jutro mógłbym sprawdzić bo to w córki aparat był. jeśli jesteś zainteresowany fotkami (jak jeszcze ich nie wykasowała) to podaj mi maila na PW lub w wątku.
    poza czarnym kolorem był też jakiś taki brązowaty trudny do określenia ale nieźle sie prezentował.

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi mi o te za 359 pln wlasnie - o tych z castoramy za 139 pln juz czytalem, ze dziadowskie - zreszta cena mowi wszystko One sa tylko malowane farba podkladowa, a potem zwykla. Te "moje" sa cynkowane ogniowo i malowane proszkowo - wiec zabezpieczenie antykorozyjne maja pierwsza klasa! Tylko musze je zobaczyc na zywo, a w okolicy nigdzie nie ma Bede wdzieczny za podeslanie tych zdjec! Adres wysylam na PW ! Dzieki,
    pozdr.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    zdjątka, jakie się zachowały wysłałem Ci na maila - mam nadzieję, że bedą pomocne.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Ryska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    ja widziałem zarówno we wrocławskim Liroy jak i castoramie - w tym drugim markecie zdecydowanie większy wybór, nie wiem tylko o który model ogrodzenia Ci chodzi bo jak pamietam były 3 rodzaje, z tym tylko, ze najtańsze to niestety tandeta. Ale jeśli dobrze czytam mówisz o prześle za 359pln to te ogrodzenie było porządnie wykonane. powinienem mieć zdjęcia poszczególnych rodzai ale dopiero jutro mógłbym sprawdzić bo to w córki aparat był. jeśli jesteś zainteresowany fotkami (jak jeszcze ich nie wykasowała) to podaj mi maila na PW lub w wątku.
    poza czarnym kolorem był też jakiś taki brązowaty trudny do określenia ale nieźle sie prezentował.
    Też się zastanawiam nad takim zakupem w markecie i mam pytanie czy te porządniejsze przęsła były w Castoramie czy w Leroy-u ? Jakby się zachowały jeszcze zdjęcia to poproszę na PW.
    Dziękuję.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Ryska,
    fotki są, podaj mi na PW swojego maila i Ci wyslę

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    wojgoc daj fotki na forum proszę
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    serwis24,
    szlag mnie trafia jak mam wkleic fotki w to nowe forum. podaj maila na prw i Ci wyslę.
    Ryska,
    fotki wysłane - co prawda dzis ale byłem zajety przez ostatnie 3 dni

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Ryska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Dzięki, wieczorkiem luknę na te cuda

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kaniek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    serwis24,
    szlag mnie trafia jak mam wkleic fotki w to nowe forum. podaj maila na prw i Ci wyslę.
    Ryska,
    fotki wysłane - co prawda dzis ale byłem zajety przez ostatnie 3 dni
    Hehehe Wrzuć je na na imageshack.us w linki tutaj
    Tu była reklama [ Regulamin Forum, pkt 2.4.c ]

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kami-lla
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    serwis24,
    szlag mnie trafia jak mam wkleic fotki w to nowe forum. podaj maila na prw i Ci wyslę.
    Ryska,
    fotki wysłane - co prawda dzis ale byłem zajety przez ostatnie 3 dni
    Ja też poproszę zdjęcia na priv
    dzięki

    ps tez nie lubię nowego forum

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony