dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Glebogryzarka - skąd wziąć?

    Może ktoś zna miejsce we Wrocławiu lub w okolicach, gdzie można pożyczyć glebogryzarkę?Obdzwoniłam już firmy typu : "Zieleń miejska" i pokrewne, ale tam mają na własny użytek.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Maco, wielkie dzięki za namiar - mają!!! Znałam tę firmę ale zawsze myślałam, że pożyczają tylko maszyny budowlane. Pozdrawiam.Asia

  4. #4

    Domyślnie

    Nie ma sprawy....
    Wiedziałem, że mają bo sam chciałem kiedyś pożyczyć...

    Napisz jak poszło pożyczanie u nich, bo z tego co piszą trzeba przez pewne formalności przejść przed pierwszym wypożyczeniem.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie ma sprawy....
    Wiedziałem, że mają bo sam chciałem kiedyś pożyczyć...

    Napisz jak poszło pożyczanie u nich, bo z tego co piszą trzeba przez pewne formalności przejść przed pierwszym wypożyczeniem.

  6. #6

    Domyślnie

    Na to mogę Ci odpowiedzieć bez pożyczania, bo dowiadywałam się już o odkurzacz przemysłowy (podobne wymagania mają też w innych firmach) Potrzebują dowodu tożsamości, dwóch rachunków za płatności domowe z ostatniego miesiąca (np.czynsz, prąd, gaz) i przy pierwszym pożyczeniu kaucji, przy kolejnych już tego nie wymagają.Asia

  7. #7

    Domyślnie

    Wybaczcie naiwne pytanie ale dopiero wchodze w tematy budownictwa - co to jest glebogryzarka i do czego sluzy ?

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Do gryzienia gleby . Z dużych brył wychodzą małe grudki albo wręcz ziarna...

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    My skorzystaliśmy z pomocy sąsiada rolnika. Drobna przysługa za przysługę. Jest jeden problem "pogryzione" chwasty mogą się plenić jeszcze bardziej.

  10. #10

    Domyślnie

    Mamy sąsiada rolnika (ponoć to w okolicy gatunek wymierajacy), ale po pierwsze ów sąsiad sam sobie dobiera komu zaorze a komu nie (klucz doboru nieznany), a po drugie przerażonymi oczami duszy widzę ten ciągnik obijający nam rogi budynku na zakrętach, bo jakoś w wyczucie i delikatność takiego urządzenia nie chce mi się wierzyć. A glebogryzarkę można obejrzeć na obrazku pod adresem podanym kilka postów wyżej.Asia

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Asia - obawy Twoje o całość narożników płonne. Zaufaj miejscowym rolnikom. Posiadacz glebogryzarki ma z pewnością wprawę w obsłudze takiej maszyny. Ja podziwiałem grację z jaką sąsiad obrabiał moje 10 arów. Zajęło mu to niecałe pół godziny a kosztowało 20 złotych. Efekt - idealny. Ręcznie nie przerobiłbym tego za trzy dni.
    Ty się obawiasz o narożniki a pomyśl ile kosztuje taka glebogryzarka .
    W sumie gorąco polecam poszukanie i skorzystanie z usług miejscowych specjalistów. Rolnicy to nie to samo co tzw. "budowlańcy" !

  12. #12

    Domyślnie WROCŁAW - wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

    W okolicach Polaru poszukuję wypożyczalni sprzętu ogrpodniczego. Na pierwszy rzut potrzebna glebogryzarka. Potem pewnie walec itp...

    Proszę o namiary.

    Jaka może być cena za dobę takiej maszynki ?
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  13. #13

    Domyślnie Re: Sprzęt ogrodniczy - wypożyczalnia - Wrocław

    Ktoś mi wspominał że coś na Strzegomskiej jest. Prosze przejeżdzających o uważne patrzenie na reklamy
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  14. #14

    Domyślnie

    Na strzegomskiej 146 jest wypozyczalnia sprzetu ogrodniczego. Ostatnio pozyczalam glebogryzarke, maja Husqvarny TR 430 bardzo fajny sprzet. Kosy spalinowe, walce do trawy nawet traktorek do koszenia.
    Doworza i odbieraja w cenie wynajmu.
    Bardzo mila obsluga tylko trzeba dzwonic wczesniej i rezerwowac.
    Podaje numer do nich: 609 248 216
    Naprawde warto.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony