dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie zabudowa łazienki

    Witam,
    Wie ktoś może gdzie znaleźć materiały na temat zabudowy łazienki? Może być coś w stylu ytonga lub z płyt K-G. Znalazłem już różne filmiki np. na YouTube. z tym, ze mnie chodzi np. o zabudowę wanny z szeroką półka z płytek dookoła, albo zabudowanie "geberita" także w formie szerszej półki.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariusz789

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał gospodarz Zobacz post
    Witam,
    Wie ktoś może gdzie znaleźć materiały na temat zabudowy łazienki? Może być coś w stylu ytonga lub z płyt K-G. Znalazłem już różne filmiki np. na YouTube. z tym, ze mnie chodzi np. o zabudowę wanny z szeroką półka z płytek dookoła, albo zabudowanie "geberita" także w formie szerszej półki.
    Miałem podobny problem z zabudową wanny chciałem się męczyć ze stelażem i nidą, ale znalazlem płyte aqua-stop na ich stronie jest przykład zabudowy prostej wanny, ja mam wanne półokrągłą więc musiałem sobie ponacinać płyte żeby zrobić zaokrąglenie, wyszło całkiem nie źle. Z dwóch kawałków ktore mi zostały zrobiłem sobie dwie półki nad wanna, naprawde godne polecenia biorąc pod uwage ile miałbym pracy z nida i stelażem.

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony