dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 768 z 1566
Pokaż wyniki od 15.341 do 15.360 z 31317
  1. #15341
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Nawet była w zeszłym roku za granicą

  2. #15342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ana ja jestem wierna cieniom Inglota, a mnie nie łatwo zadowolić, bo mam opadającą powiekę i większość szybko się wałkuje/roluje a te nie. Uwielbiam ich system freedom!!

    a pędzli mam cały pas kosmetyczny do wiązania na biodrach najważniejsze to żeby były z naturalnego włosia, za komplet płaciłam chyba 120 zł to nie jest drogo jak za komplet pędzli
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  3. #15343

    Domyślnie

    No masz Ci, ale gdzie wyjeżdżała z jakiego biura, jakieś szczegóły Martuśka podaj?
    My zawsze razem wyjeżdżaliśmy a później Anka jechała do babci, ciotek i z kuzynami spędzała wakacje, nie nudziła się

  4. #15344

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Ana ja jestem wierna cieniom Inglota, a mnie nie łatwo zadowolić, bo mam opadającą powiekę i większość szybko się wałkuje/roluje a te nie. Uwielbiam ich system freedom!!

    a pędzli mam cały pas kosmetyczny do wiązania na biodrach najważniejsze to żeby były z naturalnego włosia, za komplet płaciłam chyba 120 zł to nie jest drogo jak za komplet pędzli
    Ja kiedyś też Inglot, ale teraz tylko MAC, też mi opada powieka a te się spisują, pędzle też od nich ale cena chyba za jeden taka jak Ty za cały zastęp, skąd te Twoje

  5. #15345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    hmmm a ja zazwyczaj siedziałam w domu w wakacje i nie wspominam tego jako koszmaru. Mieliśmy z bratem jeden pokój i jeden komputer więc w wakacje był tzw podział czasu. Ja od rana do 19, on od 19.01 do rana i później on od rana do 19 i ja brałam nocne stróżowanie ale się nagrałam zawsze w simsy i diablaka a miny nauczycielek we wrzesniu bezcenne jak pytały co robiłam
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  6. #15346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ana moje z allegro, ale kupowane jeszcze przed ślubem więc już nie znajdę
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  7. #15347

    Domyślnie

    Ana pierwszy raz pojechałam na kolonie jak szłam do III klasy i to od razu nad samo morze Później co roku jeździłam i z utęsknieniem czekałam na wakacje W sumie to było już 20 lat temu, teraz dzieci są inne NA studiach robiłam kurs opiekuna kolonijnego (myślałam, że fajnie dorobię) ale do tej pory nie odważyłam się jechać jako opiekun
    TY masz Bardzo mądrą i rozsądną córką, myślę że spokojnie mogłabyś ja puścić, o ile ona Sama by Bardzo tego chciała
    A i jestem zdania, że naprawdę jechać z obcym towarzystem niż swoim!

    Venuska fajny ten mejkap

  8. #15348

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    hmmm a ja zazwyczaj siedziałam w domu w wakacje i nie wspominam tego jako koszmaru. Mieliśmy z bratem jeden pokój i jeden komputer więc w wakacje był tzw podział czasu. Ja od rana do 19, on od 19.01 do rana i później on od rana do 19 i ja brałam nocne stróżowanie ale się nagrałam zawsze w simsy i diablaka a miny nauczycielek we wrzesniu bezcenne jak pytały co robiłam
    SERIO???

    Ja się komputera dopeiro na studiach dorobiłam

  9. #15349
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Ana, na początku puszczaliśmy ja blisko domu, tak około 50-70 kilometrów i odwiedzaliśmy ją tak ze dwa razy (ale wtedy miała 7-8 lat) Później już nie odwiedzaliśmy My wysyłaliśmy z biura Perkoz i Almatur

  10. #15350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ida no pewnie że serio, ja nie jestem bajkopisarzem. Jak mi kiedyś na godzinie wychowawczej babeczka kazała przynieść usprawiedliwienia od mamy a ja przy całej klasie wypaliłam że nie przyniosę, bo to były wagary a moja mama nie zamierzam kłamać to dopiero była mina
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  11. #15351

    Domyślnie

    Anakris moja kuzynka która teraz ma 13 lat, w wieku 9 lat była na jakimś obozie językowym w Londynie sama i na dodatek była jedyną Polką Wyobrażasz sobie????

  12. #15352
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Venus jak ja byłam w wieku mojej Mai to komputera nie miałam, a w wakacje grałam pod blokiem w gumę, lub bawiłam się w podchody i też się nie nudziłam
    Teraz inne czasy, jak nie zapewnię Mai atrakcji to przesiedzi w domu słuchając Biebera, lub przegra dwa miesiące na komputerze

  13. #15353

    Domyślnie

    Venus oficjalne wagary to mnie nie dziwią, rodzice teraz wszystko offen usprawiedliwiają

    MArta no właśnie, ja też komputera nie miałam, latałam po wsi, zbierałam różne owoce, by była kasa na kieszonkowe na kolonie Gdzieś tak do 18 tki, później poszłam na studia, do pracy i normalnie miałam wrażenie, że lata świetlne minęły w szkołach etc.

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Anakris moja kuzynka która teraz ma 13 lat, w wieku 9 lat była na jakimś obozie językowym w Londynie sama i na dodatek była jedyną Polką Wyobrażasz sobie????
    i Bardzo dobrze!
    Ostatnio edytowane przez ida2 ; 06-06-2013 o 20:48

  14. #15354

    Domyślnie

    Dziewczynki właśnie przez to, że ja znam moje dziecko to wiem, że ona jeszcze nie jest na to gotowa, przynajmniej nie w takiej postaci /obce biuro, nie z naszego miasta i tylko jedna koleżanka znajoma/, wiem są różne dzieci które jeżdżą od małego i sobie świetnie radzą, ale nie wszystkie Ania nawet miała tak do pewnego czasu, że jak zaprosiła koleżankę do domu to świetnie się bawiły długo, ale przychodził taki moment i ona zaczynała się nudzić, moje dziecko jest indywidualnością /wiadomo jak każde/ i ona lubi pobyć sama

    Zaznaczam, że ja też jeździłam na kolonie i to od pierwszej klasy, pamiętam jak byłam w DE /wtedy jeszcze NRD/ i super sobie radziłam, nawet potrafiłam handlować /tak, zabierali nas nasi opiekunowie na taki targ, gdzie można było coś sprzedać, ja sprzedawałam jakieś motylki , zresztą wszyscy to robili, łącznie z opiekunami/ i za zarobione pieniądze kupić młodszej siostrze lalkę, wszyscy się nie mogli nadziwić jaka jestem przedsiębiorcza a przed wszystkim, że nie przejadłam tej kaski tylko coś za nią kupiłam i to nie dla siebie
    Jednak nie można tak generalizować, moje dziecko było Twoje też ma jechać i sobie poradzi, i odwrotni jak moje nie jedzie to i Twoje nie, ale ja to oceniam trzeźwo, myślę że Ania by sobie poradziła, ale nie wiem czy by się dobrze bawiła
    a ja bym o nią się bała, być może jestem dziwna

  15. #15355
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Monia haj fajf dogadałybyśmy się z garderobą

    Przygoda z pieskiem to nic, najlepsze i tak miałam z koleżanką Patrycją bo ja + ona = kumulacja przypałów
    no pewnie ,że tak!!!!!!! ubrania lubimy podobne

    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Monia no w sumie to ją puszczamy, była u babi na wakacjach, zielona szkoła, wycieczki klasowe wszystkie jakie były organizowane łącznie z Warszawą na 3 dni, no ale ten obóz był ponad moje siły, jej chyba też
    no chyba ,że tak

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Ana to jest dokładnie ten mejkap ja mieszam pomarańcz z łososiem i uzyskuję taki rdzawy, do mojego niebieskiego oka jak ta lala http://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makij...any-smoky-eyes
    UWIELBIAM INGLOTA. UŻYWAM OD ZAWSZE , CZYLI GDZIEŚ 20 LAT, OD WEJŚCIA NA RYNEK- CIENIE, SZMINKI, LAKIERY

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Nawet była w zeszłym roku za granicą
    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Ja kiedyś też Inglot, ale teraz tylko MAC, też mi opada powieka a te się spisują, pędzle też od nich ale cena chyba za jeden taka jak Ty za cały zastęp, skąd te Twoje
    TY TEŻ????

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Ana, na początku puszczaliśmy ja blisko domu, tak około 50-70 kilometrów i odwiedzaliśmy ją tak ze dwa razy (ale wtedy miała 7-8 lat) Później już nie odwiedzaliśmy My wysyłaliśmy z biura Perkoz i Almatur
    hejka szefowa. my sie mijamy.
    ale mam tak jak ty moj od 1 klasy na obozy jezdził

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Venus jak ja byłam w wieku mojej Mai to komputera nie miałam, a w wakacje grałam pod blokiem w gumę, lub bawiłam się w podchody i też się nie nudziłam
    Teraz inne czasy, jak nie zapewnię Mai atrakcji to przesiedzi w domu słuchając Biebera, lub przegra dwa miesiące na komputerze
    ja znow bardzo dużo czytałam i na 3 tygodnie na kolonie wybywałam z domu

  16. #15356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ana nie jesteś dziwna, ja wszystko rozumiem. M.in. przez lęki mojej mamy nie latałam po dyskotekach a komputer na dobre mi wyszedł bo ani w cv nie kłamałam o jego znajomości no i mojego wspaniałego męża poznałam

    Ida wiem ale moja mama nigdy. Kiedyś moja wychowawczyni powiedziała: a Justynka to u dentysty wtedy była? a moja mama podobno błyskawice w oczach i mówi U jakiego dentysty! to wagary były, nie usprawiedliwię, niech jej Pani obniży ocenę z zachowania Może dzięki temu ja tak nie owijam wszystkiego w bawełnę, jak mam inne zdanie to je tu piszę...ogólnie myślę że wszystko wyszło mi na dobre

    a przepraszam, odnośnie Moni landrynki to muszę dodać, że ja też sporo czytałam ale literatury pięknej...jak moja mama ona coś czytała i ja zaraz po niej także w wakacje zawsze kilkanaście książek..ale lektur nie cierpiałam. w gimnazjum przestałam je czytać
    Ostatnio edytowane przez Venus_m ; 06-06-2013 o 20:51
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  17. #15357
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Venusko ty mialaś o 21.30 w łozeczku leżec

  18. #15358

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    (...) ogólnie myślę że wszystko wyszło mi na dobre
    i to najważniejsze

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    Venusko ty mialaś o 21.30 w łozeczku leżec
    pewnie juz leży

  19. #15359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    nie, ale już idę jak mnie wyganiacie z własnego we wątku

    a serio to idę serial z mężem obejrzeć i spać

    Dobranoc a wy tu peplajcie
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  20. #15360
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    A nie robić co innego

    Buziaki rokwoman

Strona 768 z 1566

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony