dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 769 z 1566
Pokaż wyniki od 15.361 do 15.380 z 31317
  1. #15361

    Domyślnie

    Dziewczyny jeszcze tylko tyle dodam i już skończę ten temat, że jak bym widziała że faktycznie moje dziecko pragnie jechać na ten obóz to ja bym może to jakoś przełknęła, ale ona po wyjaśnieniu całej sprawy jest bardziej szczęśliwa, że nie musi jechać akurat na ten obóz niż by wiedziała, że może na niego jechać /mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście/
    O innym wyjeździe pomyślimy, ale ja znam moje dziecko i myślę, że to jest ważne że zauważyłam, że coś jest nie tak skończyłam

  2. #15362

    Domyślnie

    Dziewczyny to inny temat Wam zapodam, tak żebyście się nie nudziły

    Jaki telefon wybrać iphona czy Samsunga, Wy takie damesy to na pewno miałyście takowe sprzęty a ja nie wiem na co się zdecydować?

    Justyna dobranoc

  3. #15363
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Ana, ja nie namawiam absolutnie, tylko piszę jak było u nas, bo pytałaś Każda mama inna jak każde dziecko Wiadomo trzeba do tematu podchodzić indywidualnie.
    Moja Maja jest bardzo zamknięta w sobie, też bardzo spokojna. Do 8 roku życia była jedynaczką, bardzo związaną ze mną, ja się nigdzie nie mogłam ruszyć bez niej, ona nawet płakała jak ją tata zawoził do szkoły a nie ja
    Trzeba było ją na dwór dosłownie wyganiać, bo najchętniej siedziała by ze mną non stop, koleżanki mogłyby nie istnieć...
    Te wyjazdy i puszczanie ją samopas były swego rodzaju sposobem żeby trochę ją rozruszać , nauczyć samodzielności itd.

  4. #15364

    Domyślnie

    Martuśka ale ja bardzo dziękuję za radę, właśnie o to mi chodziło żebyście mi coś podpowiedziały /wiem, że w końcu sama to roztrzygnęłam/, ja też jestem za tym, żeby ona się rozruszała, ale tak jak już napisałam widziałam, że to nie to
    Sama zacznę czegoś szukać jakiegoś wyjazdu, ale musze być pewna że ona chce jechać

  5. #15365
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Dziewczyny to inny temat Wam zapodam, tak żebyście się nie nudziły

    Jaki telefon wybrać iphona czy Samsunga, Wy takie damesy to na pewno miałyście takowe sprzęty a ja nie wiem na co się zdecydować?

    Justyna dobranoc
    Ja mam iPhone więc ten ci polecam, Samsung jak dla mnie za duży

  6. #15366
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Anakris , no pewnie, po co się macie obie męczyć
    Jak się kiedyś spotkamy to Ci dokładniej opowiem jak to u nas wyglądało, bo to temat rzeka, ale łatwo nie było....Przykład taki ; pierwszy raz widziałam jak mój m płacze i to było właśnie wtedy kiedy moja Maja pierwszy raz bez nas wyjechała. Emocje wzruszenie było ogromne, ale teraz wiem że było nam wszystkim to potrzebne.... Oj kiedyś mam nadzieję pogadamy

  7. #15367

    Domyślnie

    Martuśka dzięki, fajna z Ciebie babka i taka normalna

  8. #15368
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Martuśka dzięki, fajna z Ciebie babka i taka normalna
    Przeczytałam namolna

    Jakby co to jestem dziewczyną z sąsiedztwa, po za tym można ze mną konie kraść i możesz mnie poprosić do tańca jak i do różańca

  9. #15369

    Domyślnie

    Tosiu i tu może być pies pogrzebany ok, już wyjasniałam co i jak i na razie temat zamykam

    Dziewczyny jakie te telefony macie, bo przecież macie nie? Ja musze jutro zdecydować i nie wiem, myślę o iphonie, bo Samsung taki duży ale jest jeszcze Samsung 4 ma któraś z Was?

  10. #15370

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Przeczytałam namolna

    Jakby co to jestem dziewczyną z sąsiedztwa, po za tym można ze mną konie kraść i możesz mnie poprosić do tańca jak i do różańca
    Namolna to może nie, przynajmniej na razie nie zauważyłam
    Marta równa babka z Ciebie i już

  11. #15371

    Domyślnie

    Tosiu a którego masz, nie za duży?

  12. #15372
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Ja mam już 3 samsunga i generalnie jestem zadowolona. Chociaż ten ostatni coś mi się zaczął zawieszać i świruje mi od czasu do czasu nie rejestrując w pamięci ostatnich połączeń. Z tego właśnie powodu był już raz w serwisie.
    Mój m ma iphona i nie wyobraża sobie aby mógł użytkować inny telefon, więc wszystko jest kwestią gustu i potrzeb

  13. #15373

    Domyślnie

    Tosiu na ja taka w ogóle nie gadżeciara telefoniczna jestem, jak miałam ostatnią wymianę to kupiłam iphona dla ani w prezencie, bo ona o nim marzyła, a ja stary telefon już od 4 lat nosiłam, ale teraz mam zmianę i stwierdziłam że to już wstyd żeby nie mieć takiego normalnego efonu, ale nawet nie chce mi się czytać co i jak dlatego tu pytam, ale chyba wezmę pierwszy lepszy z brzegu, ale dalej nie wiem który

  14. #15374
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Znowu leje Ja zwariuje, jeszcze burza do tego to sobie pospałam!!
    u nas jesz\cze nie leje

    anarkis ja z telefonem nie poradzę , bo ja też nie jestem gadzeciara. Moj telefon jest do dzwonienia i smsow

  15. #15375

    Domyślnie

    Dziewczyny no ja bardzo zdziwiona jestem myślałam, że mnie zasypiecie swoimi propozycjami

  16. #15376
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    ja bym wybrała samsunga zobacz jak z bateria i gadaniem bo to jest w smarfonach mocno denerwujące zż ciągle w ładowaniu

  17. #15377
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Weź ten który Ci się bardziej podoba
    Cały dzień była pogoda, woda na działce trochę opadła i teraz znów leje!! Jeszcze się dziś tak wku...m, bo się dowiedziałam, że za kopanie stawu barany od koparek wołają sobie za kubik ziemi a nie za godzinę!! Ale się wściekłam
    Poważnie?

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    ja bym wybrała samsunga zobacz jak z bateria i gadaniem bo to jest w smarfonach mocno denerwujące zż ciągle w ładowaniu
    To prawda

  18. #15378

  19. #15379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    A bo trzeba sobie funkcje wyłączyć Jak dostałam mojego samsunga to po kilku dniach chciałam nim rzucić przez okno. Bateria nie trzymała jeden dzień. Jak mój mi poprzestawiał to ponad tydzień wytrzymuje
    Właśnie sprawdziałam - 8 dzień od ładowania i mam 51% naładowaną baterię
    ja nie mam co już poprzestawiać...internet tylko włączony bo korzystam ..

  20. #15380
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Będą widzieli za kubik mojej własnej prywatnej ziemi jak świnie niebo!! Samo kopanie stawu kosztowało by mnie ponad 11 tyś. To jest 2 tygodnie pracy koparki po 10 godzin dziennie- do wnętrza ziemi by się dokopał przez te 2 tygodnie
    Jakieś nieporozumienie ! Będziesz szukała innej firmy?

Strona 769 z 1566

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony