dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Szkoda, że ta kolejność nie jest taka sama w kategorii "jakość"

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    ....Pytanie do wszystkich, czy to Krawczyk zasiał i teraz zbieramy?...
    Niestety. Spójrz na daty pierwszego pojawienia się wielu nowych osób "z branży" i zważ na "porady" jakich tu udzielają
    Niestety, zbliżamy się do bagna Oknonetu o którym Paweł, jego twórca, już nawet mówić nie chce - sam jest zaskoczony w którą stronę poszedł portal z założenia o innym przeznaczeniu
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Niestety. Spójrz na daty pierwszego pojawienia się wielu nowych osób "z branży" i zważ na "porady" jakich tu udzielają
    Niestety, zbliżamy się do bagna Oknonetu o którym Paweł, jego twórca, już nawet mówić nie chce - sam jest zaskoczony w którą stronę poszedł portal z założenia o innym przeznaczeniu
    Hmmm. Ciekawe podejście. Zdaje się, że jest to ogólnodostępne forum dyskusyjne, na którym każdy może napisać co uważa oraz znaleźć coś dla siebie. Jeden będzie zainteresowany poradą dotycząą wyboru okienek, inny z chęcią poczyta, ile ważyła szyba do HS-a.

    Jeśli przeszkadzają Wam inni użytkownicy forum, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć swoje, megaprofesjonalne forum i strzec do niego dostępu jak do wieży z kości słoniowej. Pytanie tylko, z kim będziecie dyskutowac

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    to nie tak ale skoro tak to odebrałeś to Twój problem - nie mój
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jolka123

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Przestrzegam wszystkich przed firmą z Rąbienia! Są niekompetentni, oszukują i zwodzą klientów. Zamówiłam u nich okna, zapłaciłam za nie i mam same kłopoty! Nie mogę doprosić się dokończenia montażu, założenia parapetów a panowie z ekipy montażowej nie stawiają się w umówionym terminie i lekceważą moje telefony. Ponadto okna są źle zamontowane. Strata czasu, pieniędzy i nerwów!

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.214

    Domyślnie

    I to jest właśnie problem "dużych", że sprzedają go "mali", jeszcze mniej doskonali. Jolka, przecież to nie Rąbień Tobie te parapety montuje czy co tam jeszcze, a jakiś lokalny Rąbieniek. Chyba, że o czymś nie wiem i "Fabryka" poszła w detal? A nauka dla dużego w tym taka: Nie nauczysz małego wyjdzie z okien draka. o!

    Pozdrawiam
    PRO QUALITY

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejsw Zobacz post
    Witam
    Jestem nieszczęśliwym posiadaczem okien z fabryki "Okna Rąbień" i to co mogę wam powiedzieć to to żebyście nigdy nie popełnili takiego błędu jak ja i nie kupujcie od tych .......... żadnych okien.
    Dlaczego?

    Właśnie analizuję ofertę okien z Rąbienia (oferta z biura w Łodzi na Wojska Polskiego 150) i jest najkorzystniejsza.
    Dlaczego nie powinnam ich zamawiać?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alma_ Zobacz post
    Dlaczego?

    Właśnie analizuję ofertę okien z Rąbienia (oferta z biura w Łodzi na Wojska Polskiego 150) i jest najkorzystniejsza.
    Dlaczego nie powinnam ich zamawiać?
    Najkorzystniejsza rozumiem jako najtańsza?

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    IVO - a czy spodziewasz się innego porównania? Klient laikiem jest więc co do niego przemówi ? Tylko cena nic poza tym. Ja też się nie znam na konstrukcji cepa, cep to cep i jak będę kupował wybiorę najtańszy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  10. #30

    Domyślnie

    Nie, najkorzystniejsza to nie znaczy najtańsza. Oznacza, że cena jest najniższa dla przyjętych kryteriów.
    Powiedzmy, że niekoniecznie szukam Mercedesa wśród okien, a wystarczy mi Renault i to Clio nawet chętniej niż Laguna
    Czy Okna Rąbień to samo zło, którego należy się wystrzegać, jak wynika z poprzedniego postu, czy też mam szansę być zadowolona, jeśli nie mam wymagań z kosmosu?

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    no tak.... mieć dobre okno to wymaganie z kosmosu
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Z założenia Rąbień, Dobroplast, EkoOkna, Sonarol, Drutex i wielu mniej znanych to firmy aspirujące do bycia liderami cenowymi. Czyli coś za coś. Niska cena, z założenia ich szefów także niezła jakość, ale standard okna adekwatny do poziomu ceny.

    W sumie to nic konkrentego nie powiedzialem, ale od 3 godzin powinienem juz byc w drodze. Do zobaczenia za tydzien!

  13. #33

    Domyślnie

    powiem tak, mam okna z rąbienia, bo jak jeszcze kupowałem okna do domu to tak jak większość ludzi która wymienia, może nie najtańsze, ale tak ze średniej półki. No i ok, okna przyszły, zamontowane, iiiiiiii od mniej więcej 4 lat nic się nie dzieje. Teraz z tym co wiem o oknach to patrząc na półkę cenową to są całkiem ok, chociaż nie znam dokładnie dru..... ale za to bardzo dobrze dobr.......... i ek.. ok.... też. A że ktos z konkurencji pisze mało przyjazne posty, cóż......

  14. #34

    Domyślnie

    Okna PCV z tej firmy miałam montowane 6 lat temu. Mam ciepłe mieszkanie, w którym praktycznie nie korzystam z ogrzewania i do tej pory te okna nie stanowiły dla mnie problemu. Teraz mam dwumiesięczne dziecko a w pokoju, w którym stoi łóżeczko, są szczeliny przez które wieje. Sprawdziłam, że szczeliny te są w narożnikach na gorze i na dole skrzydła po stronie zawiasów. Czy można sobie z tym poradzić we własnym zakresie? Nie wiem jak długo istnieje ta usterka, bo ten pokój był do tej pory nieużywany, ale teraz muszę ją jak najszybciej usunąć.

  15. #35

    Domyślnie

    Rabien stosował okucie Gu z dociskiem w dolńym zawiasie. Trzeba zdjąć osłonkę plastikowa i przy pomocy torxa t15 do kręcić widoczna od czoła "srubke". Zwiększy sie docisk skrzydła do ramy i powinno pomoc. U gory to bardziej skomplikowany zabieg raczej dla kogoś z branży okiennej.

  16. #36

    Domyślnie

    A ta firma nie należy przypadkiem do Oknoplastu?

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandertysz Zobacz post
    A ta firma nie należy przypadkiem do Oknoplastu?
    kolego tej firmy nie ma już chwile a cały dobytek po firmie kupiła firma oknoplast i produkują okna pod inna marka na profilach aluplasta (ma to być tańsza oferta od veki w ich ofercie )

  18. #38

    Domyślnie

    Najważniejszy dla bezstresowej wymiany okien jest dobry montaż. Ja korzystam przed remontami z list polecanych wykonawców, np. na stronie / Związku Polskie Okna i Drzwi / MODEROWANO LINK/ Dla każdego miejsca Polski znajdzie się ktoś polecany.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 13-01-2015 o 15:20 Powód: link reklamowy, nawet kierujący do wartościowej inicjatywy jest niedozwolony (regulamin pk 5/2 b/c )

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony