dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.786

    Domyślnie Ile kosztuje murowanie z klinkiery (za sztuke cegly) ?

    Witam
    Czy cena 3 zl za jedna sztuke cegly klinkierowej to normalna cena czy sporo za duzo ?
    Taka cene dal mi polecany gosciu. Sama robocizna (murowanie, fugowanie itp).
    Do wymurowania murki i inne prace zewnetrzne.

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    Ja murowałem z cegły pełnej kominy i mi policzył wykonawca za jedną cegłę 2 zł - tj koszt robocizny murowanie fugowanie. Woj. pomorskie - listopad 2009

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.
    3 zł to uczciwa cena.
    kompleksowe wykończenia i remonty wnętrz
    rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda proszę czekać

  4. #4

    Domyślnie

    chyba są chorzy ci wykonawcy, cena powinna zależeć od roboty a nie od ilości cegieł, można ugadać za cały płot lub za godz.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał robo_23 Zobacz post
    chyba są chorzy ci wykonawcy, cena powinna zależeć od roboty a nie od ilości cegieł, można ugadać za cały płot lub za godz.
    według mnie od ilości cegieł ponieważ na klinkierze nie pospieszysz musi być dokładnie i ile położy tyle zarobi dasz mu mało będzie się spieszył i efekt koncowy nie za ciekawy dasz uczciwą cene będzie robił wolniej a starannie bo i tak wyjdzie na swoje...
    u nas od 2,50zł-3,50zł okolice Konina, Turku

  6. #6

    Domyślnie

    2-3zl to cena normalna! i wcale nie tak drogo.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał robo_23 Zobacz post
    chyba są chorzy ci wykonawcy, cena powinna zależeć od roboty a nie od ilości cegieł, można ugadać za cały płot lub za godz.
    zdecydowanie najlepiej na godziny wtedy płot rośnie w oczach

  8. #8

    Domyślnie

    2,5 zl/sztuka tyle płaciłem w zeszłym roku za wymórowanie kominów na gotowo,okolice Poznania.Przy ogrodzeniu cena wachala sie od 2,5 do 3,5zł/szt.Górna cena dotyczyła modnych chyba ostatnio ręcznie formowanych klinkierowych cegieł stylizowanych na staro.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    pacysia

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    ja płace 2 zł za cegłe Wrocek

  10. #10

    Domyślnie

    2.50zł na murach
    3 zł na kominach
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  11. #11

    Domyślnie

    2zł od cegły za obmurowanie kominów. Cegła klinkierowa holenderska recznie formowana (małe wymiary). 3 dni 2 gości bawiło się z dwoma kominami. Położyli 450 cegieł i uwazam, ze to bardzo dobra cena biorąc pod uwagę czasochłonność i konieczność dokładnego wykonaia fugi i nie ubrudzenia cegieł. Wyszły ekstra.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.786

    Domyślnie

    Dokladnie to u nas dziela to mniej wiecej tak : 2,50 murowanie + 0,70 fugowanie

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a ktoś wie ile za płytke klinkierową? mam przy ogrodzeniu część murku do obłożenia a nie do wymurowania

  14. #14

    Domyślnie

    Ja też poproszę o podanie cen za położenie płytki klinkierowej. Mamy do obłożenia opaskę klinkierową wokół domu, materiał już mamy, ale muszę skalkulować koszt robocizny, czy z torbami nie pójdziemy...

  15. #15

    Domyślnie

    za płytki 70-80zł

  16. #16

    Domyślnie

    to cena za m2, prawda? Taką cenę znalazłam na glazurnikach

  17. #17

    Domyślnie

    tak , to jest cena za metr

  18. #18

    Domyślnie

    A ja chciałam się podpiąć do tematu pytając o koszt robocizny za mb i m2 położenia klinkieru na około domu, schodach i tarasach w tym wszystko idzie po łuku. Bedę wdzięczna za wskazówkę.

  19. #19

    Domyślnie

    a ten dom to cytadela ?

  20. #20

    Domyślnie

    Orientuje sie ktoś ile kosztuje murowanie z klinkieru (za sztuke cegly) w sezonie 2015. Prosze podawać przykłady jak wyżej np. komin na zewnątrz x zł/h, woj. y, miasto z lub okolice miasta z

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony