dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie a może OPTOLITH?

    Czy ktoś używał tynków zewnętrznych firmy OPTOLITH??? ...bo nigdzie nie znalazłam opinii na ich temat...

  2. #2

    Domyślnie

    ... chyba jakoś mało popularny. Trudno. Jak zrobimy - napiszemy ...

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Klasa materiału odpowiadająca cenie.
    Najniższa półka

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuja Zobacz post
    ... chyba jakoś mało popularny. Trudno. Jak zrobimy - napiszemy ...
    I jak? Zrobione? Jak wypada Optolith...?

    Ja również szukam opinii na ten temat. Produkt rzadki (Hufgart Optolith duzo produkował i produkuje dla innych marek... nowoczesne zaplecze technologiczne...)
    Jak dotąd, dotarłem tylko do dobrych i bardzo dobrych opinii na ich temat...

    Jakie są Twoje?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sp5es Zobacz post
    Klasa materiału odpowiadająca cenie.
    Najniższa półka
    Skąd taka opinia? Potwierdzona jakimś doświadczeniem?

    Nieco "interesująca" sprawa z ceną, bo ja np. otrzymałem oferty na Optolith w cenach wyższych niż np. Caparol... (z jednym wyjątkiem).

    No i jeszcze coś: patrząc na ilość i mnogość produktów, a szczególnie dużą ofertę produktów chemii budowlanej do renowacji przeznaczonej śmiem twierdzić, że coś nie tak z tą "najniższą półką". Na taką produkcję może sobie pozwolić raczej ktoś kto ma potencjał, technologię... i nie boi się swojej jakości...

    Ale to tylko moje zdanie...

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobre produkty. I prawda rzeczywiście jest taka, że produkują dla innych. Zdziwilibyście się, jakie firmy mają produkty Optolith w wiadrach opisanych swoją "znaną i cenioną" marką .

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Vivia.... zapraszam na budowe.... zobaczysz, przekonasz sie....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #8

    Domyślnie

    Wiesz, tak się składa, że widziałam. Wzrokiem sięgam nieco dalej ponad trzy marki .

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    mimo wszystko zapraszam W-wa, budowa na Pradze.
    ja siegalem szerzej....spooooro szerzej, ale te pozostale to strasznie w oczy kola swoimi babolami no i zostaly 3 - az nadto na nowe eksperymenty nie mam juz cierpliwosci
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #10

    Domyślnie

    Tynki już gotowe. Zrobiliśmy tynk mineralny Optolith'a (baranek 2mm), tej firmy też kleje i grunt. Mnie się oczywiście podoba, ale mało się na tym znam. W tym roku jeszcze będziemy malować elewację farbą silikonową, ale Flugger'a. Jeżeli ktoś chce zobaczyć sam - zapraszam w okolice Poznania : )

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony