dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Z tego co mowisz wynika ze ty jestes tym PIERWSZYM.....

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Tak, jestem po drugiej stronie i dość często słyszę pytania o Agmar. Ale zaufaniem obdarzyłem innego producenta a w kategorii tanszych drzwi preferuję inne rozwiązania.

    Twoj przypadek na razie nic nie mówi. Nie podałeś faktów na ktorych oparł decyzję serwis.
    Miałeś tynki?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #43

    Domyślnie

    Tak a ja zaufalem posrednikowi ktory zapewnial, te drzwi beda sluzyc przez lata jednak posrednik okazal sie banda niedouczonych wyzyskiwaczy a ty jezeli jestes po stronie wyzyskiwaczy to nie mamy o czym rozmawiac...

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jeśli miałeś tynki /prace mokre/to co mogło stac się drzwiom? Tylko konkrety prosze a nie pieniactwo.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #45

    Domyślnie

    Czołem.
    To ja zapytam o .... usługodawcę, który może zarówno sprzedać jak i SOLIDNIE osadzić drzwi od Agmar. Szukam kogoś kto zajmie się całością; przyjedzie, pomierzy, zamówi, odbierze, osadzi i wystawi kwity. Robota w centrum Krakowa.
    Pozdrawiam.
    Tomek

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BudującaDom

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-493
    Posty
    27

    Domyślnie

    Mamy drzwi tej firmy od prawie trzech lat, więc reklamacji już nie ma na nie. Co zauważyliśmy:
    1. straciły kolor po stronie zewnętrznej, aż proszą się o odmalowanie jakąś bejcą w kolorze orzech
    2. klamka i zamek górny zardzewiały bardzo szybko,najbardziej wkręty. Klamkę trzeba wymienić, bo lata i skrzypi przy naciskaniu, jest jakiś luz
    3. jedna z szybek jest zaparowana wewnątrz, jest jakaś nieszczelność

    Tak to są ok.

  7. #47

    Domyślnie

    Przeszło od dwóch i pół roku użytkuję drzwi Agmar model Virgo - grubości 88mm, z antabą, zamkiem magnetycznym - za grubo ponad 5 tysięcy złotych.
    Długo zwlekałem z opinią, może nawet zbyt długo ale do rzeczy. Od samego początku były problemy z poprawnym wyregulowaniem drzwi - trzeszczały przy otwieraniu lub zamykaniu. Po regulacji zamek nie domykał tak jak trzeba - luźno pracowały, nie można było ich zatrzasnąć lub na odwrót po zamknięciu, nie ma możliwości otworzenia ich przy pomocy przycisku magnetycznego bez użycia znacznej siły. Zmienia się pora roku a wraz z nią temperatura - drzwi wymagają ponownej regulacji lub ustawienia. Najpierw przyjeżdzał serwis sprzedawcy, potem odesłano mnie do kontaktu z serwisem producenta. W sumie w tym okresie czasu Panowie regulowali drzwi 8, może 10 razy. Za każdym razem po jakimś czasie następuje to samo - drzwi zaczynają skrzypieć / trzeszczeć lub nie daje się ich otworzyć przyciskiem gdyż regulacja jest "za ciasna". Więc albo mamy luz i drzwi się zamykają, ale wieje w zimie albo mamy ciepło ale sa problemy z ich otwieraniem od zewnątrz. Na plus, że serwis przyjeżdżał po każdym wezwaniu i Pan z uśmiechem na twarzy regulował co trzeba, ale cóż z tego skoro za chwilę sytuacja się powtarzała. Przespałem okres gwarancyjny bo powinienem był żądać wymiany drzwi na sprawne od razu, a tak zostałem z drzwiami za 5 kafli które trzeba wymienić i się nie denerwować przy każdym wejściu do domu.
    Druga sprawa to kwestia koloru drzwi - ten wyblakł po ok. 1,5 roku. Prześwituje podkład a drzwi zamiast cieszyć oko, drażnią wyblaknięciami i przebarwieniami. Pan kierownik z serwisu zaproponował mi naprawę drzwi (przemalowanie) za 600zł (chyba netto) co stanowi połowę kosztu naprawy. Cóż za świetny gest ze strony producenta produktów (jak mi się wydawało w momencie zakupu) premium. Śmiech na sali.
    W przyszłym roku wyrzucam te drzwi na śmietnik i kupię u konkurencji nowe. A firmie Agmar wkleję powyższą opinię w każde możliwe miejsce w Internecie, żeby ustrzec innych przed takim samym problemem.

  8. #48
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomi192

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-213
    Posty
    1

    Domyślnie

    od 1,5 roku roku użytkuję drzwi Agmar , kolor grafit drzwi porażka farba wytarła się od zamykania ręką drzwi . klamka lata nie można dokręcić Zmienia się pora roku a wraz z nią temperatura - drzwi wymagają ponownej regulacji lub ustawienia .Serwis powiedział ze wytarcie farby na drzwiach od zamykania to usterka mechaniczna i nie podlega gwarancji mogą dać mi farbę żeby sobie podmalować .czyli drzwi za 3500 zł wytrzymały 1,5 roku i wyglądają jak stare wytarta farba do drzewa . Nie polecam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony