dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Promiennik gazowy do ogrzewania tarasu. Proszę o pomoc

    Na wstępie chciałam zaznaczyć, że z szukajki korzystałam, albo znaleźć nie potrafię, albo nic w tym temacie nie znalazłam
    Problem wygląda następująco:
    Mamy zadaszony taras ok. 20m kwadratowych (mniej więcej 4x5 metrów), na krótszych bokach są zamontowane pergole (na jednym boku ok. 2 metry, na drugim metr), resztę można całkowicie zamknąć (elektryczne rolety).
    Ponieważ obydwoje z mężem jesteśmy palaczami , chcielibyśmy założyć jakieś ogrzewanie na tarasie, gdyż nie zgodziłam się na palenie w domu. Kiedyś byliśmy w Pradze i tam mieli takie fajne ogrzewanie w knajpianych ogródkach, coś tego typu:
    http://www.nagrzewnice.pl/i.php?i=na...pg&w=205&h=500
    Myśleliśmy o czymś takim.
    Czy miał ktoś może styczność z tego typu osprzętem? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy taki jeden promiennik wystarczy?
    Nie chodzi nam o to, żeby w styczniu mieć na tarasie +20 stopni, tylko żeby nie zamarznąć na kość....
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Jakby ktoś kiedyś szukał informacji na ten temat, to chciałam tylko napisać, że kupiliśmy ten promiennik. Testowany od 2 dni - super! Na dworze 4 stopnie, a na tarasie można siedzieć w sweterku, w promieniu ok. 3 metrów jest cieplutko
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Ile kosztuje i czy cos wiadomo na temat kosztów uzytkowania ?
    Życzę miłego dnia !
    *********************

  4. #4

    Domyślnie

    Promiennik kosztował nas 500 zł, butla na gaz 100, wymiana na pełną butlę (to już na stacji benzynowej) 50 zł i do tego jakieś złączki i kawałek węża ok. 20 zł.
    Późniejsze koszty to wymiana butli z gazem (wspomniane 50 zł), jak często trzeba będzie to robić, to się dopiero okaże
    Pozdrawiam

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Ninus, a jak z zapachem gazu?
    Mysmy mieli ten kwadratowy i czułam się jak w krematorium , więc po dobie, oddaliśmy czym prędzej

  6. #6

    Domyślnie

    Nic nie czuć, nasz jest taki wysoki, ma jakieś 2 metry (wygląda trochę jak stara latarnia )
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Kupiliśmy taki na działkę nad morzem...Rewelacyjny wynalazek. Można siedzieć nocą na tarasie w ciepełku...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  8. #8

    Domyślnie

    Też jesteśmy zadowoleni, używamy codziennie. Przy naszym użytkowaniu wymieniamy butlę co 3 tygodnie.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 04-04-2016 o 08:44

  10. #10

    Domyślnie

    ciekawe produkty, a jesienią też chciałoby się posiedzieć w ogrodzie.
    Ostatnio edytowane przez jayzet71 ; 16-09-2010 o 22:36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony