dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 39
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #121

    Domyślnie

    Cześć Mycha, mam pytanie jeśli możesz na nie udzielić mi odpowiedzi to będę Tobie wdzięczny.
    Podobają mi sie Twoje meble kuchenne i chciałbym wiedzieć ie za nie zapłaciłaś i gdzie je robiłaś ?
    Z góry dzięki. Pozdrawiam

  2. #122

    Domyślnie

    Witam znajomych i nowych gości

    trochę byłam zalatana przez ostatnie dni , więc odpowiadam po kolei:

    panczurka - póki co - kominka niet kasa, kasa, kasa .... Na razie planuję zrobić atrapę kominka i poustawiać świece. Szukam aktualnie stolarza w Poznaniu / Wielkopolsce coby mógł wyczarować mi takie cuś:



    Z góry przepraszam - zdjęcie skradzione z czyjejś galerii ... mam nadzieję, że właściciel mi głowy nie urwie ...

    monah - hyhy ano ja ... i wiele jeszcze innych pierdółek u wiadomo kogo


    anila2005 - bede bronić do upadłego Pozdrawiam


    aneta s - dziękuję ale u Ciebie również cuuudnie !
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 12-06-2010 o 00:12

  3. #123

    Domyślnie

    lasche - nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi A świeczka potrzebna żeby wierzchni kolor (u mnie w tym przypadku - szary) dał się zdrapać z tego pod spodem. Najprościej jest to wyjaśnione tutaj: http://www.cafeart.pl/20080122660/de..._po_kroku.html


    dopioni - no właśnie - i to kręci i tamto nęci ... a do tego la donna mobile ...


    Beauty - błagam Cię - nie padaj ! A żyrandol jest firmy Massive i te klosze są absolutnie szare. Widziałam, że zastanawiasz się jeszcze nad tym w stylu shabby - no też bym miała zagwozdkę ... ach te ciągłe wybory ... Pozdrawiam



    kicikici - uwielbiam te krzesła absolutnie !!! bardzo wygodne a do tego mega praktyczne - szmateczka i po sprawie jeżeli na obiadek były np. buraczki a jadło je dziecko ... A co do szafy - raczej z wymiarami nie pokombinujesz bo to są autetycznie stare meble. Ja ją kupowałam u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13030129 i jestem bardzo zadowolona . W tą wnękę w wiatrołapie oczywiście idealnie wpasowałby się komandor ale jakoś nie przepadam ... mniej więcej podobnie jak i za wszelkimi zabudowami z nidy - gips oraz halogenikami ... Osobiście więc uległabym Oficerowi ... hyhy jakkolwiek to nie zabrzmiało

  4. #124

    Domyślnie

    Maciej_Konin - witaj Meble robił mi znajomy stolarz ale on już niestety nie zajmuje się zleceniami klientów indywidualnych ma zlecenia i kontrakty z dużymi firmami i na takie pierdółki jak jakaś kuchnia niestety nie ma czasu... dlatego właśnie jak napisałam chwilkę wcześniej szukam stolarza, który zrobiłby dla mnie taką niby zabudowę kominka bez kominka .

  5. #125

    Domyślnie

    Mycha,

    wiesz, że jak chcę popatrzeć na coś pięknego, magnetyzującego, elektryzującego, to patrzę na Twój atavar?
    Tajemnica, powab, czar.......

    A jak schody, macie już schody????

  6. #126

    Domyślnie

    Właśnie znalazłam ten domek i podziwiam...Domek świetny, urządzony bardzo konsekwentnie, eklektycznie-super!!!

  7. #127
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Bosssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooo ooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje marzenie dom w takim stylu,jak oglądam tak piękne wnetrza to mam wrażenie że u mnie jest paskudnie i pospolicie, od razu chcę robić remont i wszytko zmieniać..................tylko niestety jest mały konflikt interesów bo moja druga połówka ma zupełnie inny gust...............a kompromisy w takim przypadku sa strasznie trudne.......

  8. #128
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Mycha
    Bardzo dziękuję. No teraz rozumie. Chyba kupię deseczkę i spróbuję bo małżonek raczej odradzał próby na meblach

  9. #129

    Domyślnie

    Mycha,

    portal uroczy. Zamawiaj, jak tylko znajdziesz wykonawcę!!
    I nie męcz nas, tylko napisz co ze schodami


    Kici,


    szafa Mychy jest absolutnie piękna. Wyobraź sobie, jak by u Ciebie podobna pasowała, zwłaszcza do tej Twojej fenomenalnej kuchni!!!
    a może kompromis szafowy?

    zamówić profesjonalną mega zabudowę (typu komandor) dobraną pod Wasze potrzeby, ze wszystkimi półkami, koszykami, wieszakami - czym tylko chcesz i co Wam potrzebne, ale bez drzwi - drzwi można dobrać/ wybrać/ czy narysować wzór - stylizowane, stare, takie retro czy shabby, i zamówić u stolarza (oczywiście takie klasyczne, otwierane, nie przesuwne). To na pewno jest do zrobienia..
    Ja u siebie tak chyba zrobię -bo nie wyobrażam sobie nie posiadać takiego pojemnego " kombajnu" na kurtki, płaszcze, buty, czapki, dodatki i pięć milionów innych rzeczy, ale chciałabym by zabudowa była też piękna, nie tylko praktyczna.
    Ostatnio edytowane przez Anjazzielonego ; 12-06-2010 o 21:31

  10. #130

    Domyślnie

    Piękna inspiracja kominkowa My również planujemy silnie oszczędny kominek w drewnie, ale żaden stolarz z moich okolic nie chce się tego podjąć (bo ponoć drewno może się zająć ogniem bleee...), więc będziemy kombinować sami. Co z tego wyjdzie? Może kiedyś odważę się pokazać w moim Dzienniku, o ile takowy powstanie.

    P.S. Mam jeszcze pytanie odnośnie lampy szklanej (w wiatrołapie bodajże). Też mam taką od dłuższego czasu na celowniku Widziałam ją kiedyś w Casto za 120coś. Kupiłaś może taniej? Pytam, bo troszkę ich potrzebuję...

    POZDRAWIAM!!!
    ...

  11. #131

    Domyślnie

    Anjazzielonego - kochana Ty moja schody mam nie dosyć, że w górę na poddasze, to jeszcze i w dół do piwnicy - długię i zakręcone ale pokażę je w pełnej krasie i okazałości jak już zawisną kinkiety. obrazki itp. oraz jak przede wszystkim pomaluję wszystkie tralki i poręcze a duuuużo pracy przede mną . Na razie namiastka:



    Co do szafy - jak ja nie lubię słowa "kompromis" ...

    Paty - no moja druga połówka jakoś dała się przekabacić na moją stroną aczkolwiek w salonie nie chciał słyszeć o stylizowanych sofach . Co do kuchni, łazienki, dodatków był na tak ... ale salon jest kompromisem co nie do końca jest po mojej myśli więc tak de facto - co to za kompromis ? Kompromis byłby wtedy, gdyby było tak, jak ja chcę hyhy ... okropna jestem

    lasche - kupuj i do dzieła Powodzenia ... ja co prawda poszłam po bandzie - i właśnie ta szafka jest moim pierwszym dziełem


    panczurka - ja kupowałam właśnie w Casto i nawet nie pamiętam za ile ... spodobała mi się bo jest taka neutralna i w każdym wnętrzu wpisuje się w tło moim zdaniem. A właśnie - dlaczego Ty jeszcze nie masz dziennika ?????

    manday - dziękuję
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 13-06-2010 o 00:11

  12. #132

    Domyślnie

    Mycha takę atrapę kominka widziałam przez okno w Mode de Vie - byłam wczoraj wieczorem na spacerku z Oficerem i Contunią i sobie poprzyklejaliśmy nosy do wystawy Może uda mi się tam dotrzeć dzisiaj przed 18 to cyknę zdjęcie, jak mi dziewczyny pozwolą .

    Anja właśnie wczoraj wpadliśmy na taki pomysł, żeby pomęczyć dziewczyny z Mode de Vie , czy by nam takiej cudnej zabudowy nie zrobiły...zobaczymy co się z tego urodzi
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  13. #133

    Domyślnie

    mycha, ta obudowa była swego czasu na allegro u StyleConcept, kosztowała ok. 600 zł. Korozja się na nią grzała
    ja mam od nich swój niby-kominek, więc polecam, bez problemów.

    w Impressionen jest obecnie podobna:
    http://www.impressionen.de/shop/prod...onsole/4251891

    ale koszt to też ok. 700 zł + 40 za przesyłkę. w Impressione też kupowałam, sklep sprawdzony.

    a na allegro znalazłam to:
    http://www.allegro.pl/item1069353133...o_kominka.html

    co Ty na to?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  14. #134

    Domyślnie

    Monah,
    portal piękny, i w jakże przyjemnej cenie!!!!

    Kici,
    no to zdaj relację, co te czarodziejki Wam powiedzą w sprawie szafy.
    Ach, jak Ty masz dobrze, że tak piękną galerię/ sklep masz pod nosem......

    Mycha,
    schody zapowiadają się pięknie....

  15. #135

    Domyślnie

    Mycha czyż nie tego szukasz........................................... .....


    By ungezogene at 2010-06-14


    By ungezogene at 2010-06-14


    By ungezogene at 2010-06-14

    To oczywiście moje ukochane Mode de Vie - w galerii internetowej przedstawiona jest jeszcze jedna atrapa, ale ona jest w rzeczywistości mniejsza od tej i ma niepełne nogi - na stronie cena 1700 PLN. Ta na moich zdjeciach została zrobiona na zamówienie, ale kupcowi się plany pozmieniały i się po nią nie zgłosił...jest biała, ale dziewczyny chcą ja przemalować jeszcze na kremowo Jak się zdecydujesz to dzwoń i powołaj się na parę, która była w sklepie z małym pudelkiem - potargowałam się trochę i dostałam cenę 1200 PLN, możesz je jeszcze troche o upust poprosić; jest cała drewniana
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  16. #136

    Domyślnie

    monah, kicikici - Kochane moje - dziękuję Wam za cynka baaardzo, bardzo

    Ten ze sklepu Mode - jest dokładnie to, o co kaman muszę tylko dooookładnie przeliczyć czy mieści się w moim obecnym budżecie ale bardzo bym go chciała ...

    Ale ten z allegro też jest fajowy - cena również - muszę się z małżem zgadać bo aukcja się niedługo kończy ...

    Cholerka a do Mode mogę dzwonić dopiero jutro ... co robić ? co robić ?

  17. #137

    Domyślnie

    Monah - Kurcze - ten też jest cudny :

    http://www.impressionen.de/shop/prod...onsole/4251891

    Ino ja ni w ząb nie znam niemieckiego miałabym problem z zakupem ...

    a z trzeciej strony jest trochę za mały gabarytowo do mnie ...

    Jeszcze raz dzięki wielkie za linka

  18. #138

    Domyślnie

    ano proszę bardzo. tylko wchodzisz na własne ryzyko... ja do tego sklepu staram się nie zaglądać juz, bo potem jestem cieżko chora. źle to działa na moją psychę. ale lista perspektywicznych zakupów u Niemców w głowie jest

    z niemieckim mogę pomóc, a zakup prosty jak konstrukcja cepa ino sie zarejestrować trezba i kartę kredytową mieć - byle pełną, a nie pusta jak moja

    co do niby-kominka w ModeDeVie - moim zdaniem lekka przesada cenowa...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #139

    Domyślnie

    No właśnie - pełną o żesz ...

    Faktycznie - cena lekko kosmiczna tego z Mode ...

    ech ... jeszcze pół roku temu przełknęłabym ją lekko ale teraz ... Jesoo czy inni na tym etapie też mają taką dolinę finansową czy to tylko ja jakoś przegięłam

  20. #140

    Domyślnie

    No i sru ! pokazałam małżowi tego z allegro i powiedział - brać ! no to wzięłam

    faktem jest, że jak zobaczył tego z Mode to mu się aż uszy zatrzęsły i ślina pociekła - ale jak usłyszał cenę to zrobił tak:
    ... i pomyśleć - durna baba - w zeszłym tygodniu wydałam na pierdółki z cyny prawie równowartość tej obudowy

    W obecnym czasie ten z allegro będzie OK - myślę, że pewnie zdejmę te ornamenty itd... a docelowo, jak już będzie prawdziwy kominek to tego zabiorę sobie do sypialni albo dam do gościnnego

    Monah - jeszcze raz dziękuję
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 14-06-2010 o 22:55

Strona 7 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony