dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 39
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #1

    Domyślnie Nasz dom ...

    Kochani ...

    Od ponad roku podglądam poczynania innych, niejednokrotnie czerpiąc inspiracje. Teraz - jak powiedziałby klasyk - nadejszła wiekopomna chwila ... - w końcu i ja zakładam swój wątek

    Budowę domu zaczęliśmy w marcu 2009, teraz - przed nami ostatnia prosta ... od 17 maja planujemy rozpocząć akcję pod hasłem "Przeprowadzka" . Nie wszystko jeszcze będzie wykończone na tip top. Dużo jeszcze pracy przed nami ...

    Okolica - piękne pola, cisza, z dala od zgiełku miasta, podchodzące pod okna (i nie tylko pod ..) zwierzęta :










    Krótka fotorelacja z budowy:







    A tak wygląda to teraz:





    ... i nawet już na tarasie posprzątane ... :



    A teraz zapraszam do środka
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 16-05-2011 o 20:22

  2. #2

    Domyślnie

    Co do wnętrz - jestem absolutną fanką bieli, czerni i szarości oraz wszelkich wariacji na ten temat. Zdałam sobie z tego sprawę podczas budowy domu. Nie wiedzieć dlaczego - za każdym razem jak miałam podejmować decyzje kolorystyczne - była to albo czerń, albo biel, albo szarość ; począwszy od dachówki, tynku zew., na podłogach w domu i meblach kończąc ... W zasadzie na moje ograniczenie w kolorach zwrócili mi uwagę znajomi i rodzina z zapytaniem - "dlaczego ty wszystko robisz białe, czarne albo szare ?" ... Hmm ... dlaczego tak robię ... nie wiem - tak po prostu mi się podoba i już ...

    Co do stylu - uwielbiam łączenie starego z nowym, przełamywanie tematów ...

    A teraz już zapraszam do środka :


    Widok na wiatrołap z korytarza:




    Początki salonu:






    Widok na salon z korytarza:




    CDN ...

  3. #3

    Domyślnie

    Kuchnia - jeszcze nie skończona ...




















    CDN ...

  4. #4

    Domyślnie

    A taki stół będzie w salonie :






    cdn ...

  5. #5

    Domyślnie

    Dolna łazienka ... też jeszcze nie skończona









    cdn ...

  6. #6

    Domyślnie

    Piętro

    Garderoba:








    Pokój mojej pociechy - początki podłogi:






    cdn ...


    Wszelkie rady, podpowiedzi i sugestie - mile widziane

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Witaj Mycha! Bardzo ciekawie zapowiada sie Wasz domek! Będę podgladać!

  8. #8

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Oj zapowiada się cudowny dom Kuchnia piękna aż nie mogę się doczekać końcowego efektu a stół do jadalni bardzo odważny Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki
    Pozdrawiam

  10. #10

    Smile

    Witam miłośniczkę biało-szaro-czarnych wnętrz (u mnie w ulubionej palecie pojawia się jeszcze fiolet). Pięknie wygląda kuchnia i te śliczne szare płytki.
    Pozdrawiam i pozwolę sobie zaglądać

  11. #11

    Domyślnie

    Oj odważny, odważny ... czasami sama aż się boję ale co tam ... szukałam takiego odkąd wiedziałam, że będę się budować i - udało się
    Stół będzie w towarzystwie Ludwików - klasycznych medalionów w kolorze białym z tapicerką typu len w kolorze - a jakże - szaro - burym . Początkowo chciałam transparentne Ghosty (w których na owy czas byłam zakochana ) ale po głębszej analizie wszelkich za i przeciw i pojawieniu się ich w każdym piśmie wnętrzarskim oraz na prawie każdej wystawie sklepowej w centrach handlowych - zmieniłam zdanie. I mam nadzieję, że ostatecznie podjęłam słuszną decyzję

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Witam miłośniczkę biało-szaro-czarnych wnętrz (u mnie w ulubionej palecie pojawia się jeszcze fiolet). Pięknie wygląda kuchnia i te śliczne szare płytki.
    Pozdrawiam i pozwolę sobie zaglądać
    U mnie też fiolet, ale jeszcze i niebieski - ale nie każdy odcień.

    W biało-czarno-szarym wnętrzu przepięknie wyglądają jako akcent kwiaty (np. tulipany) właśnie w odcieniu bardzo ciemnego fioletu

  13. #13

    Domyślnie

    Podoba mi się, podoba mi się, podoba mi się Płytki w kuchni świetne, cegiełka w łazience też nie to nie tamto, zlew z postumentem - skąd ja to znam Stół rewelacja - czego tu się bać cacy cacy i koniecznie musisz mi zdradzić skąd????
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ale fajowo u Ciebie! Będę podglądać z przyjemnością i zainteresowaniem ,bo są to jak najbardziej moje klimaty

  15. #15

    Domyślnie

    Witam Dziewczyny w moich skromnych progach


    Nie będę ukrywać, że od daaawna jestem stałą podglądaczką (czy jest takie słowo ... ?) Waszych domków i lojalnie przy tym informuję, iż nadal będę to czynić

    Beauty - Twój dom niejednokrotnie był dla mnie inspiracją a paneli ściennych z Ceramiche Grazia to naprawdę Ci "zazdraszczam" - mnie niestety cena lekko powaliła - w Poznaniu wychodziło średnio ok. 1000 zł/m2 ... musiałam wobec tego zastosować bardziej ekonomiczne rozwiązania.

    kicikici - ale co skąd ? chętnie odpowiem

    Pozdrawiam

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dopioni
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    106

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem. co jest na podłodze w garderobie? Ciekawie wygląda. Będę zaglądać, bo zapowiada się pięknie.
    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Witaj dopioni - zaglądaj, a jakże - zapraszam serdecznie

    W garderobie na podłodze są panele, które wyglądają jak ze starej, wiejskiej chaty :







    Pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Ależ pięknie!!!
    Cudowne kafle w kuchni, piękne podłogi i białe cegiełki, fenomenalne masz zdjęcie w atavarze

    Wpraszam się , bo tu tak stylowo, że aż ruszać się nie chce z tak pięknej galerii!

  19. #19

    Domyślnie


    Anjazzielonego
    - witam Cię serdecznie i dziękuję za tak miłe słowa ... aż się zawstydziłam ...

  20. #20

    Domyślnie

    Konsolka, szafka i stolik kawowy, w których jestem zakochana:















    Niestety w obecnej sytuacji, ze względu na cenę. pozostają one w sferze marzeń ...

    Jako namiastkę wobec tego - kupiłam to:







    Do łazienki planuję takie kinkiety:

Strona 1 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony