dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 39
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 774

Temat: Nasz dom ...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Nasz dom ...

    Kochani ...

    Od ponad roku podglądam poczynania innych, niejednokrotnie czerpiąc inspiracje. Teraz - jak powiedziałby klasyk - nadejszła wiekopomna chwila ... - w końcu i ja zakładam swój wątek

    Budowę domu zaczęliśmy w marcu 2009, teraz - przed nami ostatnia prosta ... od 17 maja planujemy rozpocząć akcję pod hasłem "Przeprowadzka" . Nie wszystko jeszcze będzie wykończone na tip top. Dużo jeszcze pracy przed nami ...

    Okolica - piękne pola, cisza, z dala od zgiełku miasta, podchodzące pod okna (i nie tylko pod ..) zwierzęta :










    Krótka fotorelacja z budowy:







    A tak wygląda to teraz:





    ... i nawet już na tarasie posprzątane ... :



    A teraz zapraszam do środka
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 16-05-2011 o 20:22

  2. #2

    Domyślnie

    Co do wnętrz - jestem absolutną fanką bieli, czerni i szarości oraz wszelkich wariacji na ten temat. Zdałam sobie z tego sprawę podczas budowy domu. Nie wiedzieć dlaczego - za każdym razem jak miałam podejmować decyzje kolorystyczne - była to albo czerń, albo biel, albo szarość ; począwszy od dachówki, tynku zew., na podłogach w domu i meblach kończąc ... W zasadzie na moje ograniczenie w kolorach zwrócili mi uwagę znajomi i rodzina z zapytaniem - "dlaczego ty wszystko robisz białe, czarne albo szare ?" ... Hmm ... dlaczego tak robię ... nie wiem - tak po prostu mi się podoba i już ...

    Co do stylu - uwielbiam łączenie starego z nowym, przełamywanie tematów ...

    A teraz już zapraszam do środka :


    Widok na wiatrołap z korytarza:




    Początki salonu:






    Widok na salon z korytarza:




    CDN ...

  3. #3

    Domyślnie

    Kuchnia - jeszcze nie skończona ...




















    CDN ...

  4. #4

    Domyślnie

    A taki stół będzie w salonie :






    cdn ...

  5. #5

    Domyślnie

    Dolna łazienka ... też jeszcze nie skończona









    cdn ...

  6. #6

    Domyślnie

    Piętro

    Garderoba:








    Pokój mojej pociechy - początki podłogi:






    cdn ...


    Wszelkie rady, podpowiedzi i sugestie - mile widziane

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Witaj Mycha! Bardzo ciekawie zapowiada sie Wasz domek! Będę podgladać!

  8. #8

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Oj zapowiada się cudowny dom Kuchnia piękna aż nie mogę się doczekać końcowego efektu a stół do jadalni bardzo odważny Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki
    Pozdrawiam

  10. #10

    Smile

    Witam miłośniczkę biało-szaro-czarnych wnętrz (u mnie w ulubionej palecie pojawia się jeszcze fiolet). Pięknie wygląda kuchnia i te śliczne szare płytki.
    Pozdrawiam i pozwolę sobie zaglądać

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Witam miłośniczkę biało-szaro-czarnych wnętrz (u mnie w ulubionej palecie pojawia się jeszcze fiolet). Pięknie wygląda kuchnia i te śliczne szare płytki.
    Pozdrawiam i pozwolę sobie zaglądać
    U mnie też fiolet, ale jeszcze i niebieski - ale nie każdy odcień.

    W biało-czarno-szarym wnętrzu przepięknie wyglądają jako akcent kwiaty (np. tulipany) właśnie w odcieniu bardzo ciemnego fioletu

  12. #12

    Domyślnie

    Podoba mi się, podoba mi się, podoba mi się Płytki w kuchni świetne, cegiełka w łazience też nie to nie tamto, zlew z postumentem - skąd ja to znam Stół rewelacja - czego tu się bać cacy cacy i koniecznie musisz mi zdradzić skąd????
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  13. #13

    Domyślnie

    Oj odważny, odważny ... czasami sama aż się boję ale co tam ... szukałam takiego odkąd wiedziałam, że będę się budować i - udało się
    Stół będzie w towarzystwie Ludwików - klasycznych medalionów w kolorze białym z tapicerką typu len w kolorze - a jakże - szaro - burym . Początkowo chciałam transparentne Ghosty (w których na owy czas byłam zakochana ) ale po głębszej analizie wszelkich za i przeciw i pojawieniu się ich w każdym piśmie wnętrzarskim oraz na prawie każdej wystawie sklepowej w centrach handlowych - zmieniłam zdanie. I mam nadzieję, że ostatecznie podjęłam słuszną decyzję

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ale fajowo u Ciebie! Będę podglądać z przyjemnością i zainteresowaniem ,bo są to jak najbardziej moje klimaty

  15. #15

    Domyślnie

    Witam Dziewczyny w moich skromnych progach


    Nie będę ukrywać, że od daaawna jestem stałą podglądaczką (czy jest takie słowo ... ?) Waszych domków i lojalnie przy tym informuję, iż nadal będę to czynić

    Beauty - Twój dom niejednokrotnie był dla mnie inspiracją a paneli ściennych z Ceramiche Grazia to naprawdę Ci "zazdraszczam" - mnie niestety cena lekko powaliła - w Poznaniu wychodziło średnio ok. 1000 zł/m2 ... musiałam wobec tego zastosować bardziej ekonomiczne rozwiązania.

    kicikici - ale co skąd ? chętnie odpowiem

    Pozdrawiam

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post
    Beauty - Twój dom niejednokrotnie był dla mnie inspiracją a paneli ściennych z Ceramiche Grazia to naprawdę Ci "zazdraszczam" - mnie niestety cena lekko powaliła - w Poznaniu wychodziło średnio ok. 1000 zł/m2 ... musiałam wobec tego zastosować bardziej ekonomiczne rozwiązania.
    Pozdrawiam

    Zaglądałaś ,ale znaku nie zostawiłaś ta boazeria rzeczywiście trochę mój budżecik nadszarpnęła ,ale już jakoś już to przebolałam .Zastosowałaś ekonomiczną podmiankę ,ale liczy się efekt.Zachwycający!!!

  17. #17

    Domyślnie

    I kolejne pięknie zapowiadajace się wnętrze!

    Kafelki w kuchni rewelacja!



    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post
    Witaj dopioni - zaglądaj, a jakże - zapraszam serdecznie

    W garderobie na podłodze są panele, które wyglądają jak ze starej, wiejskiej chaty :
    Świetne te panele! Czy naprawdę nie widać łaczeń? Czy to tylko efekt na zdjęciach?

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dopioni
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    106

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem. co jest na podłodze w garderobie? Ciekawie wygląda. Będę zaglądać, bo zapowiada się pięknie.
    Pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Witaj dopioni - zaglądaj, a jakże - zapraszam serdecznie

    W garderobie na podłodze są panele, które wyglądają jak ze starej, wiejskiej chaty :







    Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    Ależ pięknie!!!
    Cudowne kafle w kuchni, piękne podłogi i białe cegiełki, fenomenalne masz zdjęcie w atavarze

    Wpraszam się , bo tu tak stylowo, że aż ruszać się nie chce z tak pięknej galerii!

Strona 1 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony