dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 39
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #301

    Domyślnie

    chyba już. i usztywnić lakierem do włosów - przynajmniej moja szlachetna rodzicielka tak robi. trzymają się u niej na baczność.
    ale poszperaj jeszcze w sieci, żebyś mnie potem do odpowiedzialności nie pociągnęła.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #302

    Domyślnie

    Monah - dzięki za odp.
    Ale Ty zdaje się pracować miałaś ???


    Też mi się właśnie wydaje, że chyba już ...

    Ale tym lakierem to przed zasuszeniem czy po ?

    Sorry za być może głupie pytanie ...

    W necie już szukałam ale co stronka - to coś innego piszą ...

  3. #303

    Domyślnie

    no przeca pracuję. jedno machnęłam. teraz drugie. zaledwie 17 stron na za jakieś... hmmmm... 15 godzin. FUCK!
    ...chyba po...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #304

    Domyślnie

    Good Luck !!!

    Nocka długa ...

    .... Ja też akuratnie pracuję ...

  5. #305

    Domyślnie

    A to moje zajęcie przedurlopowe ... i będzie pourlopowe ...

    Tralki muszą być pomalowane trzykrotnie ... na jednej już próbowałam i dopiero ten efekt mnie zadowala ... tak więc jeszcze dwie rundy przede mną

    a przed każdym kolejnym malowaniem - delikatnie trzeba potraktować papierkiem ściernym coby gładziutkie były ...

    to se baba wymyśliła ...

    Proszę zwrócić uwagę na profesjonalne zabezpieczenie taśmą ... coby czyszczenia za wiele nie było ...




























  6. #306

    Domyślnie

    Mycha, ja mam identyczny dylemat z tivi. Teraz stoi na komodzie (tymczasowej czy nie - nie wiem), ale dalej mi nie pasi - zwłaszcza dekoder obok - a schować nie mogę, bo jak schowam i drzwiczki zamknę to pilot nie zadziała. Jak to rozwiązaliście?
    Komoda oryginalnie była szara czy malowałaś?
    Tralki białe... Hm... czekam na schody. Wałkujemy temat tralek - czy zostawić kolor naturalny czy malować na biało. Stary mówi:
    - Zostaw lakier - przemalować na biało zawsze można.
    Ale trzy razy?! Dobrze, żeś ostrzegła, zarezeruję sobie kilka tygodni

    Ach, to pisałam ja - wielbicielka Twego stołu

  7. #307

    Domyślnie

    Waderko - ja jak widzisz nie mam TV w salonie na razie w ogóle ... Ten z bloku był za mały na tą ogromną komodę ... głupio by to wyglądało ... TV mamy tylko na poddaszu a jak przychodzą znajomi to telewizji i tak nie oglądamy. Jak jesteśmy sami - to generalnie nie mamy czasu póki co na telewizję .... albo coś robimy w domu, albo siedzimy sobie na tarasie ... Ale zamysł był taki, że dekoder i inne tam miały stać w komodzie no i aby zmieniać kanały to drzwiczki musiałyby być otwarte ... może to i głupie ale co mi tam ... tak chciałam ...

    Komoda - no właśnie pisałam - lakierowana przez stolarza. Oryginalnie była drzewniana ... brązowa znaczy jak stara drewniana komoda ... durna jestem, że nie robię fotek przed i po ...

    (... z krzesłami do kuchni tak zrobię - przed, po a nawet i w trakcie ... a co ! )

    A tralki - trzy razy - tak mi się podoba bo wtedy są takie mega idealnie gładkie i idealne do mycia ... Ja zawsze wiedziałam, że chcę białe ale Szanowny Małż ma rację - przemalować zawsze można ... gorzej w drugą stronę

    To pisałam ja - wielbicielka Twoich zdjęć
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 25-08-2010 o 00:53

  8. #308

    Domyślnie

    A to piszę ja - wielbicielka obu pań i ich super cennych porad..... przywitam się bo tu goszczę od bardzo dawna tylko na taśmie mycha73 twórz, twórz swoje wnętrza są bosko urocze...

  9. #309
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    no kochana i tralki i komoda do pozazdroszczenia......co czyniępięknie wyszło!

  10. #310
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Wiedziałam, ze jak wrócisz to coś pięknistego nam pokażesz... Zakupy godne pozazdroszczenia, a jakie Ty masz widoki z okna... fjufju....
    Białe tralki - bajka, a komoda pod telewizor fajna jest, ale ja wolałabym chyba matową - coś mnie wysoki połysk nie rusza.
    Mam też teraz właśnie problem co zrobić z TV i tym całym badziewiem co się wokół znajduje - dekodery i inne sprzęty, kolumny i kabelki różne. Też chciałam jakąś komodę zorganizować na to, ale po 1. otwarte drzwiczki, żeby zadziałało mnie odstraszały, a po 2. okazuje się, że w nowej kuchni mam tak mało miejsca, że wymyśliłam sobie, że za konstrukcją na TV z boku będzie wbudowana witrynka na kieliszki, co trochę rozwiąże moje problemy z brakiem przestrzeni. A że wywołałam temat kuchnia to muszę Ci się przyznać, że zamówiliśmy kuchnię taką nowoczesną bardziej - ukłon w kierunku małżonka szanownego (bo to w końcu on głównie u nas w domu gotuje), a ja cały czas wzdycham do tych Waszych kuchni. No nic - za parę lat jak dobrze pójdzie będę budować dom, to kuchnia będzie inna
    Na razie moim głównym zmartwieniem jest wszędzie obecny brud remontowy, w którym muszę mieszkać....

  11. #311
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mycha komoda wyszła rasowa, baaardzo mi się podoba Ikea fajna jest ale...czasem maja straszną tandetę, co nie zmienia faktu, że to i tak jeden z moich ulubionych sklepów

  12. #312

    Domyślnie

    mycha, Ty chyba z moim starym gadałaś - on dokładnie tak mówi o tym malowaniu i o tej drugiej stronie
    No nic, dalej będę nad tymi dekoderami myślała. Mało oglądam tv, ale oglądam. I dziewczyny oglądają bajki rano i przed spaniem - ja w tym czasie mogę coś tam porobić w domu.
    Dziękuję za info o komodzie , gdzieś przeoczyłam jak pisałaś o stolarzu - sorki...

    Czekam na krzesła

    I dziękuję za komplement

  13. #313
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Mycha komoda to świetne rozwiązanie, ja też mam taki plan ale u mnie niestety musi wisieć ;( i nawet oddychać przy tv nie wolno (shit, shit)... ale znalazłam świetne rozwiązanie na takiego wisioła - ramy


    tylko co tu kurna chata zrobić z kolumnami??? (oczywiście muuuuszą być - fuck fuck)

  14. #314

    Domyślnie

    Witam
    Muszę się w końcu ujawnić bo podglądam od dawna. Gratuluje gustu i smaku w urządzaniu domu. Tego można z czystym sumieniem pozazdrościć...

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  15. #315
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Mycha właśnie przeczytałam że Ushii wie kiedy jest idealny moment na ścięcie hortensji więc przyleciałam Ci powiedzieć

  16. #316

    Domyślnie

    O lasche, jaki fajny pomysł! Tylko dalej mi zostaje ten cholerny czarny dekoder - na wsi kablówki nie uświadczysz...
    Kolumny... pobielić? A potem szybka ucieczka bardzo daleko jak szanowny małż jamo w wersji shabby zobaczy? I nawet od szafki schować nie można kurna felek... Też mam dwie takie... I jeszcze oleina w takim kolorze, ze szkoda gadać...

    mycha, bo mi się przypomniało w temacie suszenia kwiatów, że mi ktoś kiedyś tłumaczył, że trzeba owinąć gazetą (żeby koloru nie traciły, owinąć tak jak wiązankę w kwiaciarni folią owijają, z otworem u góry) i powiesić do góry nogami (to z kolei ma kształt pomóc zachować). Ale jakoś nigdy sama kwiatów nie suszy lam, więc nie wiem na ile te rady się sprawdzają...

  17. #317
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Na dekoder to myślę komoda będzie git i na te wszędobylskie - niezbędne płytki , instalki itp ale co zrobić z kolumnami???

  18. #318

    Domyślnie

    Lasche kochana - Kiedy ścinać ???

    A zresztą - już nawet nie ma to znaczenia bo dzisiaj je ścięłam ... mam nadzieję, że mi wyjdą ...

    W każdym razie dziękuję pięknie, że o mnie pomyślałaś

    A jak już coś fajnego wymyślisz z kolumnami - daj znać ... bo widzę, że w domu Twym coś podobne klimaty audiofilskie panują ...



    Dziewczyny - dzisiaj jestem mega zarobiona ale odpowiadam chociaż na szybko:

    Juszczakówka , chopinetka - dziewczynki a co Wy tak do tej pory cichaczem siedziały hę ? zaglądacie do mnie - to się odzywajcie please będzie mi baaardzo miło w każdym razie - zapraszam serdecznie a za miłe słowa pięknie dziękuję



    aka z Ina - nie - no z tralkami to jeszcze kupa roboty przede mną ... ale teraz ni mam czasu ... a za chwilę szkoła młodego ... pewnie trochę takie pobędą ... Pozdrawiam gorąco Cię


    ragazza - jestem pewna, że Twoja kuchnia - nowoczesna - będzie piękna i klimatyczna ... kto powiedział, że tylko te w naszym stylu są fajne ? Zobacz na ten przykład kuchnię Dopioni - jest nowoczesna ale PIĘKNA
    Współczuję klimatu remontowego ale za to gotującego małżonka - ZAZDRASZCZAM ! Choć może lepiej nie ... by jako, że ja obżartuch jestem to pewnikiem łatwiej byłoby wtedy mnie przeskoczyć niż obejść ... hihi ...

    aneta s - nio - cieszę się, że Ci się podoba i ja oczywiście sklep na I. też uwielbiam ... mimo niektórych wpadek jakościowych ... Ściskam Cię

    waderko - ... nie pasuje mi jakoś to ostre wadera ... czy mogę mówić "waderko' ? przysięgam - to nie jest zmowa z Małżonkiem Twym ... ma chłopina rację ... i tyle ... A to co pisałam to nie komplementa ino najprawdziwsza prawda ... no
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 26-08-2010 o 08:52

  19. #319
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Ano właśnie kiedy ścinać to nie napisała tylko, że ścięła w idealnym momencie (ha ha) ale ja byłam otumaniona jej zdjęciami placków ziemniaczanych więc może coś przeoczyłam

  20. #320

    Domyślnie

    Dziewczęta - nie nadążam za Wami ...

    Waderko
    - no ja suszę pierwszy raz ... zobaczymy co wyjdzie ... w końcu człowiek uczy się całe życie , prawda ?

    Ale za podany sposób - buziaka ślę


    lasche - nie wiem co z nimi zrobić ! nienawidzę ich ... ale nie jestem konsekwentna bo muzę lubię ... cały dzień u mnie coś leci i w sumie ta jakość jest ważna ... no ale dizajn kolumien ,,, masakra jakaś ... trza coś wymyślić ...

Strona 16 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony