dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 39
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #321

    Domyślnie

    lasche - ha ha ... w idealnym momencie ... dobre ..

    ale fakt - Jej blog otumania ... cały ...

  2. #322
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    mam mam tylko czy oni się zgodzą?????
    http://wortal.majsterkowicza.pl/2010...wy-glosnikowe/

  3. #323
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    A i jeszcze
    http://www.designboom.com/contest/vi...m_pk=24053&p=1
    tylko czy one są w produkcji?

  4. #324

    Domyślnie

    Mój się zgodzi ... sam szuka ... proponuje ... kombinuje ...

    tyle, że mnie nic nie powala ...

    Ja to bym chciała żeby kolumny nie wyglądały jak kolumny . Ponoć są takie co wyglądają jak obraz ale: primo - nie dają odpowiedniego dźwięku , secundo - nie mieszczą się ani na jotę w naszym aktualnym budżecie ...

    no i dooopa ...

  5. #325

    Domyślnie

    A propos kolumn mam małego pomysła, widziałam w Czaczu świetną rzecz....czyli taki schowek na kolumny, nie wiem jak to nazwać , była to szkrzynka z przodu pięknie rzeżbiona,góra pięknie wykończona, a do środka wkładało się kolumny. Naprawdę super pomysł.... ona była w kolorze bieli, a ten przód był suuuper, cholera ,że nie zrobiłam zdjęcia na przód można dać siatkę drucianą pomalować na docelowy kolor i porzyklejać jakieś pierdoły z drewna , filcu do wyboru i kolou, na górze zrobić koronę i jest .....Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi????

  6. #326
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post
    ragazza - jestem pewna, że Twoja kuchnia - nowoczesna - będzie piękna i klimatyczna ... kto powiedział, że tylko te w naszym stylu są fajne ? Zobacz na ten przykład kuchnię Dopioni - jest nowoczesna ale PIĘKNA
    Współczuję klimatu remontowego ale za to gotującego małżonka - ZAZDRASZCZAM ! Choć może lepiej nie ... by jako, że ja obżartuch jestem to pewnikiem łatwiej byłoby wtedy mnie przeskoczyć niż obejść ... hihi ...
    Fakt - moja kuchnia w klimacie kuchni Dopioni raczej będzie, a rzeczywiście jest fajoska
    Co do gotującego małża to niestety masz rację... Trudno przy nim wytrwać w diecie, bo specjały różne serwuje... Dwa lata już minęły odkąd pojawił się na świecie mój młodszy synek, a ja nadal nie wróciłam do wagi sprzed...

    Kolumny.... hmmm.... kolumny to moje zmartwienie ogromne, bo oczywiście są i to wielkie i to w jakimś pudle w kolorze czereśni - nijak to się komponuje z moim nowym biało-szarym wnętrzem a ile cennej przestrzeni zabiera... no cóż - będzie walka

  7. #327

    Domyślnie

    Witaj. Pięknie tu u Ciebie. Szczególnie podziwiam Twoje własnoręczne wyroby! Masz talent kobieto! ( oraz zaparcie, czego najbardziej Ci zazdroszczę) Ja mam nadzieję, że po całkowitym wyjściu fachowców różnej maści z mojego mieszkania, załączy się moja wena twórcza... Na razie przechodzę depresję z powodu różnych 'kwiatków", które odkrywam po zamieszkaniu. Wszystko oczywiście już zapłacone i to bez targów, bo fachowcy ( albo raczej FUCK'OWCY ) z polecenia znajomej byli.....
    Póki co, staram się zarazić Twym zapałem do wykańczania
    P.S. Co do kolumn, to wiem, że są nawet takie, które montuje się w ścianie i właściwie w ogóle ich nie widać. Miałam podobny dylemat, choć moje wnętrze jest "nowoczesne", nie miałam ochoty na stojące kolumny. Zdecydowałm się na zestaw, jak poniższy. 2 małe głośniczki wiesza się na ścianie, po bokach tv, a subwoofer schowany będzie w komodzie. Pzdr
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	5,1 KB
ID:	21415  

  8. #328

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo ciekawe wnętrze,masz fajne pomysły.

    Dziewczyny co do kolumn ,to ja wiedziałam już zanim zaczęliśmy budowę,że będzie osobny pokój tz.multimedialny jest tam właśnie telewizor,olbrzymie głośniki itp...no i mam problem z głowy.Dodam ze w salonie nie mam telewizora i dzięki Bogu,mam święty spokój...
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  9. #329
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    zacznę od schodów ...3 razy daje do myślenia ale moja pomarańczowizna (nikt mi nie wmówi, że to kolor drzewa ...to jest pomarańczowe ...) warta nawet paru razy więcej i czeka mnie to nieodwałalnie zwłaszcza jak zobaczyłam efekt u ciebie ...i to po jednym razie ... problem w tym że ja mam stopnie drewniane i całą konstrukcję i z tego muszę zedrzeć lakier ...i to nie byle jaki ...taki do boisk więc skłonny do ustępstw pewnie nie będzie

    komoda w fortepianowym szarym wygląda zacnie zabójczo o czym juz korzystając ze spotkania u waderki pisałam ...kolumny i cały ten bałagan kinowy bez którego zaden facet nie przezyje to prawdziwa zmora ...moje są drewniane i kiedyć palisander nawet był u mnie w łaskach ale teraz już nie ...narazie tv zostało eksmitowane na poddasze co znacznie poprawiło nie tylko estetyke dołu ...mój humor ale także komunikacje wewnertzną w rodzinie państwa K. znaczy mojej

    blog ushi fascynuje mnie od dawna ale w którym momencie zrobić ...to .... hortensji nie powiedziała ...z jej relacji wynika, że udało się ...pisało coś o tym na blogu "zielony kuferek" ale mój net jest teraz w fazie ślimaka z zapaleniem stawów i gipsem ...więc nie mam szansy przeczytać ...http://zielonykuferek.blogspot.com/ ...

    pozdrawiam
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  10. #330

    Domyślnie

    lasche, fajne te pomysły - ale nie wiem czy przejdą. Bo prawda jest taka, że pudło ma wpływ na to jaka jest jakość dźwięku i większość facetów nie pozwoli dotknąć kolumn i coś pozmieniać tylko dlatego, że nam kolor czy kształt nie pasuje. Ponieważ mam obsesję pewną na innym punkcie (ale również wymagającym posiadania sprzętu ) - to ich nawet rozumiem. Dla mnie żaden to argument, że aparat kompaktowy lżejszy - targam lustrzankę z przyległościami (jeden obiektyw z powodzeniem mogę zastosować w celach samoobronnych) prawie wszędzie. Nieważne jak wygląda i ile wazy - ważne co z niej wychodzi. Z tymi kolumnami chyba tak samo jest. Zwłaszcza jak ktoś na przykład odkładał na nie pieniądze jakiś czas. Zamknięcie ich w czymkolwiek innym niż osobny pokój (jakąś obudowę mam na myśli) też na ten dźwięk wpłynie...

    Swoją drogą - ciekawa nisza rynkowa - takie stylowe kolumny. Tylko target chyba niewielki, zwłaszcza jak uwzględnimy, że w tej kwestii większość decyzji podejmują faceci...

  11. #331
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    większą większość z całą pewnością ...mojemu w sklepie nie dla idi...kazali ...wszedł była taaaaaaaaaaka promocja że....... idi..... ...by był jakby nie kupił ....kupił ...nie wiem skąd miał pieniądze ....nie ukrywam czerpie przyjemnośc ....z efektów na paru swoich filmikach ...na "Marzyłam o Afryce" ...cykady jak zza kanaapy i inne głosy Afryki ...estetycznie cierpię juz mniej ...ale tak czy inaczej zamknełam TOTO w "jego" pokoju

    oj waderka jak ja bym chciała lustrzankę ...a ja zwykłą małpką próbuje sobie świat zatrzymać
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  12. #332

    Domyślnie

    Juszczakówka - dziękuję za cynka ... muszę w końcu jechać do tego Czacza ... tym bardziej, że nie mam aż tak daleko ... a ten pomysł co zapodałaś - jest to jakaś myśl ...


    ragazza - przemyślałam to sobie i jednak gotującego męża zazdraszczam


    aricia - ... z tym talentem to chyba trochę na wyrost ...
    A co do kwiatków po fachowcach ... pisałam niedawno ... załamana jestem jakością naszych tynków wew. To znaczy same tynki cem. - wapienne są OK ale gładzie na nich ... masakra ... a siano zainkasowane i mają nas teraz głęboko .... Depresji się nie daj . Z czasem przestaniesz zwracać na pewne sprawy uwagę ...
    Natomiast w kwestii sprzętowej - mój na schowanie w komodzie woofera się nie zgodzi ... nie ma szansy ... przecież ta ogromna (jak dla mnie) skrzynia wydaje jakieś tam dźwięki czy tony czy coś tam i musi stać na wierzchu ... ... ale za to dzisiaj pokazał mi, że Bose zrobiło małe kolumienki bez kabli i to nawet w jakiejś w miarę dostępnej cenie ... może więc będzie ta opcja ...
    A tak w ogóle to czekam na Twoją galerię

    Nadulka - taki pokój, jaki masz to SKARB ! a dzięki niemu masz skarb jeszcze większy - święty spokój Mądrzy z Was ludzie ...

    konstancjo - Lutajka z tego co pamiętam też kombinowała coś z całymi schodami drewnianymi u siebie ... zdzierała farbę itd. ... pamiętam, że łatwo nie było ... ale czy ktoś mówi , że ma być łatwo ... .
    Życzę Tobie aby Twój net nie był w fazie ślimaka


    waderko - no o tej niszy rynkowej to dokładnie pomyślałam sobie jakieś pół roku temu gdy z Małżem zaczęliśmy toczyć pierwsze boje o sprzęty w naszym przyszłym domku ... może więc ...

    Pozdrawiam

  13. #333

    Domyślnie

    Wakacje niedługo się kończą ... zacznie się jesień a wraz z nią sezon grzybowy...

    Moi rodzice zaszczepili we mnie radość z wycieczek do lasu, pikniki leśne i właśnie zbieranie grzybów ...
    ... tylko zbieranie dodam ... Całe moje zbiory oddaję im bo szczerze mówiąc mi się nie chce potem babrać z tymi grzybami ... ech jaka ze mnie wygodnicka panna ... Potem tylko dostaję ususzone pięknie grzybki

    Tą radochą z wycieczek do lasu ja natomiast zaraziłam moją latorośl ... Dzisiaj więc pojechaliśmy na grzyby ... tych jednak było niewiele ... za to zapach, klimat i widoki - bezcenne


    No i do domu udało się przywieźć namiastkę lasu:














    Mimo, iż żal odchodzącego lata, jesień również ma swoje uroki.

    Naszła mnie ochota aby trochę jesiennie zapanowało również na moim tarasie (bo na razie ogrodu u mnie nie ma nawet w powijakach ... pozostaje wobec tego tylko taras ...) :



















































  14. #334

    Domyślnie

    Lato natomiast staram się zatrzymać choć w taki sposób:












    Mam nadzieję, że pięknie się ususzą ... ... że ścięłam je w dobrym momencie ... ... że moja piwnica im na ten czas odpowiada ... ... że będą zimą zdobiły mój dom ... ... mam taką nadzieję ...



  15. #335
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    ależ Ty kobieto potrafisz cuda tworzyć!!!fotki-magia

  16. #336

    Domyślnie

    mycha, listen tu mnie tutaj! Bo ja poszłam na blogi odreagować - zasnąć po tym dniu nie mogę, no i patrz , znalazlam coś dla Ciebie! Nie wiem czy można z cudzego bloga coś zacytować podawszy źródło - więc zalinkuję notkę:
    O suszeniu hortensji

  17. #337

    Domyślnie

    Waderko - dziękuję Ci baaaardzo. Wynika z tego , że chyba je ścięłam w dobrym momencie ... ale ciiiii ... coby nie zapeszyć ...




    aka z Ina - ech ... daleko im do magii ...rośliny zawsze tak ładnie wychodzą ... Ale byłam ostatnio u Ciebie - no kochana Ty to ale masz Ogród !!! Piękny !!! I ile tam roślin ! I jakaś ty mądra w dziedzinie flory ... Och ... kiedy ja będę na tym etapie ... ??? Gratuluję Tobie, że masz już tak wszystko zagospodarowane Pozdrawiam

  18. #338
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    myszko- ja ogrody przez wielki O to widziałam na forum ogrodniczym i nie tylko jak np. Tolusiny z FM-daleko mi do nich

  19. #339

    Domyślnie

    Nie no proszę Cię - nie bądź taka skromna !

    Nie - właściwie - nie proszę - żądam !

    Ja bardzo bym chciała mieć tak jak Ty

    Na ten wątek ogrodniczy ja nawet nie zaglądam żeby się nie dołować

    Ale ten ogród Tolusiny to wiem który ... jak go zobaczyłam to myślałam, że palpitacji serca dostanę ... - faktycznie Mistrzostwo ...
    ... ciekawe ile lat musi upłynąć żeby takie cudo powstało ... ?

  20. #340
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    myszko-z tego co pamiętam to chyba dobre 2 lata przede mną...bo mój ma właśnie/będzie miał dwa lata.......wszystko przed Tobą! jak kochasz roślinki same będą Cię ciągnęły do ogrodu jak mnie.....
    ja po pracy obchód robię po ogrodzie, co i jak a potem dopiero do domu- to mówi matka trojga dzieci ....-dziesiąt zwierząt przychówku

Strona 17 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony