dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 39
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #61

    Domyślnie

    ojojoj, to ja bym chciała zobaczyć minę teściowej, jak zobaczy Twój stół, skoro tak by chciała " obrusik"
    Przewiduję, że sama Ci pewnie sprezentuje jakieś szkaradztwo

  2. #62

    Domyślnie

    Anjazzielonego - no właśnie tego prezentu się boję ... na szczęście teściowie nie są z mojego miasta (dzielące nas 300 km zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa ...)

    zresztą myślę, że moich niektórych mebli w stylu shabby też nie będą mogli zrozumieć ...

  3. #63

    Domyślnie

    Witam! Tak sobie czytam wasze pogaduszki o teściowych i myślę sobie skąd ja to znam?
    Jak moja była u mnie w salonie po tym jak kupiliśmy meble to powiedziała: "tyle meble kosztowały a nawet szafy niema " (w salonie), a potem zapytała: "czy chociaż blat ławy się podnosi, jeśli nie to jakaś wadliwa - taka niska" . A najlepsze jest to że u mnie i tak wnętrze jest dosyć klasyczne
    mycha73 piękna ta kuchnia retro u Ciebie. Będę zaglądać częściej, bardzo jestem ciekawa reszty pomieszczeń
    Jak oglądam takie galerie to bym chciała mieć kilka domów każdy w innym stylu(swoją drogą ciekawe co teściowa by jeszcze wymyśliła)

    Zdradzisz może jakiej firmy masz tynk na zewnątrz i jaki to kolor (na którym zdjęciu jest najbardziej rzeczywisty)?

  4. #64

    Domyślnie

    Jutro sobota i będą zdjęcia stołu
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post

    monah - No dobra tej - teraz powiem całą prawdę ... wstyd to już dłużej ukrywać ... na Twoją galerię natknęłam się zaraz na początku mojej bytności na FM - była dla mnie prawdziwą inspiracją W zasadzie to powinnam Tobie podziękować bo to Twoje inspiracje nakierowały mnie na właściwe tory w urządzaniu domu. Świnia ze mnie, że tak podglądałam nie dając znaku coś tam może raz nieśmiało wtrąciłam ... Tak więc bardzo się cieszę, że się Tobie podoba a skoro tak - to powinnaś mieć satysfakcję bo to w dużej mierze Twoja zasługa
    ORAJUŚKU, jak to mówi pewien bohater kreskówek... no to BARDZO mi miło! pozdrawiam i kibicuję!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  6. #66

    Domyślnie

    Mycha,

    co tak cicho u Ciebie???

    Jakieś nowości, aranżacje, zdjęcia?

    Bo tęsknimy

  7. #67

    Domyślnie

    witam, chciałam zapytac o nazwe paneli w garderobie?
    piekne...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudusia23 Zobacz post
    witam, chciałam zapytac o nazwe paneli w garderobie?
    piekne...
    Ja nie Mycha, ale też się nimi zainteresowałam zawczasu i sądzę, że to TE:
    http://www.allegro.pl/item1053373969...a.html#gallery

    w każdym bądź razie bardzo podobne a i cena całkiem, całkiem...

    Mycha73 apelujemy o świeże zdjęcia!

    POZDRAWIAM!
    ...

  9. #69

    Domyślnie

    Dziewczyny Kochane !!!

    Ja też za Wami tęsknię ... nie mam czasu do nikogo zajrzeć - moja poczta jest zapchana od powiadomień, nie wiem co się dzieje na świecie, moje biedne dziecko puszczone niemal samopas a ja ... walczę z rozpakowywaniem po przeprowadzce ... o przepraszam - MY walczymy ...

    Długi weekend na szczęście sprawił, że "zrobiłam" kuchnię, jako tako łazienkę no i rozpakowałam (prawie) ciuchy bo nie było to zabawne - przez godzinę szukać ... no nie powiem czego ... wiecie, rozumiecie ...

    Obiecuję - jutro, może pojutrze wrzucę aktualne fotki ...

    Pozdrawiam Was wszystkie gorąco z nowego domku


    Zmęczona ale przeszczęśliwa życzę Wszystkim dobrej nocki

  10. #70

    Domyślnie

    To JUŻ????

    Fantastycznie, wielkie, wielkie gratulacje, życzę Wam szczęścia, pięknego, cudownego mieszkania w domku, cieszenia się każdym drobiazgiem, kątem i kącikiem

  11. #71

    Domyślnie

    Ja też chcę, ja też, ja też, ja też!!!!!!!!!

    A nowe zdjęcia to konieczność wyższa
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Oj jużżżż!!! Gratuluję i życzę abyście byli w nowym domku szczęśliwi!
    No i zdjęcia prosimy koniecznie

  13. #73

    Talking

    GRATULACJE Z OKAZJI PRZEPROWADZKI! Aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, te związane z domkiem i nie tylko!!!
    ...

  14. #74

    Domyślnie

    Gratulacje Mycha,

    ja bylam i widzialam wszystko w realu i jest naprawde pieknie - a jeszcze nie bylo skonczone. Pieknie to bedzie jak skonczysz.

    powodzenia w rozpakowaniu i szukaniu...... hmmm garderoby

  15. #75

    Domyślnie

    Dziewczyny

    Dziękuję Wam za życzenia i gratulacje ... ale jeszcze długa droga przede mną aż wszystko ogarnę na tip top ... powiedzmy, że poddasze jest "prawie" ogarnięte ale na parterze muszę umyć wszędzie okna, trzeba zrobić listwy podłogowe itd .... ale już mieszkamy i szczerze mówiąc jak wracam z pracy czuję się trochę jak na wakacjach (ta zieleń, śpiew ptaków ... dla kogoś z "miasta" to prawdziwy rarytas )

    Wam również życzę aby ten etap budowy jakim jest wykończeniówka układał się tylko po Waszej myśli i abyście jak najszybciej mogły zamieszkać w Waszych domkach

    Zdjęcia wrzucę dziś wieczorkiem - teraz muszę lecieć do pracy bo zeszły tydzień miałam "labę" więc teraz mam co robić

    Pozdrawiam Was gorąco

    A teraz wrzucam chociaż kilka fotek mojego stołu, który kooochaaaam


  16. #76

  17. #77

  18. #78

    Domyślnie

    Mycha, CUDNY! dokładnie taki, jaki ja lubię mój też taki spękany, nierówny, drewno pod ręką czuć... przy takim stole fajnie usiąść z rodziną do śniadania.
    boski jest!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #79

    Domyślnie

    mycha, ekstra to wygląda!!! jak ja Ci już zazdroszczę oraz oczywiście gratuluje z okazji przeprowadzki , ciesz się każdą chwilą w nowym domku, pozdrawiam gorąco
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  20. #80

    Domyślnie

    Czy ta cudna paterka cynowana to z Vox'a?

Strona 4 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony