dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 39
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #81

    Domyślnie

    Piękny dom, a jego środek wyjęty żywcem z mojej głowy. Stół mnie powalił. Też chce taki !!!!!!!!!
    Będę sobie dalej podglądać jeśli pozwolisz.
    Pozdrawiam.

  2. #82

    Domyślnie

    Dziewczyny - dzięki za miłe słowa ... przyznam może nieskromnie, że ten stół mnie też cały czas zachwyca ...

    monah - wiem, wiem że masz podobny - boski stół i nawet wiem gdzie go kupowałaś ... i jeszcze masz do niego superowy kominek

    karola&artur - trzymam mocno kciuki żebyś i Ty jak najszybciej mogła poczuć klimacik porannej kawki wypijanej na tarasie swojego domku (ślicznotko Ty nasza )

    Anjazzielonego - tak - z Voxa powiem szczerze - uwielbiam ich przedmioty z cyny no i ... zaszalałam ostatnio ... kupiłam baardzo dużo tych cudeńków (inną paterę, solniczkę+pieprzniczkę, wazony, cukiernicę i mlecznik, sosjerkę , itd ...) ja jestem nienormalna nie mam na wszystkie drzwi wew. w domu a kupuję takie duperelki ... ale nie mogłam się oprzeć

    Konefka - podglądaj do woli - zapraszam

  3. #83

    Domyślnie

    Nasza sypialnia:








    ... leżę sobie ...













  4. #84

  5. #85

    Domyślnie

    Hol na górze + leniuszek na klatce schodowej ...








  6. #86

    Domyślnie

    a nie mowilam, ze bedzie pieknie!!!! jest bardziej niz pieknie , po prostu raj na ziemi!!!!
    GRATULUJE!!!!!!!

  7. #87

    Domyślnie

    Mycha cudnie u Ciebie!!! Może mnie przygarniesz? Posprzątam, umyję, ugotuję... , że gdzie mieszkasz, mówiłaś?... Rewelacja
    Ostatnio edytowane przez karola&artur ; 09-06-2010 o 21:06
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  8. #88

    Domyślnie

    Piękności nad pięknościami!!! Stół, manekin, zieleń i ... kotka! A tak z innej beczki to jak zniosła przeprowadzkę? Sądząc po błogim lenistwie to dość łagodnie? Pytam, bo ze mną powędrują aż dwa kocie urwisy i boję się, że się tak łatwo nie przyzwyczają...
    POZDRAWIAM!
    ...

  9. #89

    Domyślnie

    Ach Dziewczęta - ... - u Was przecież też jest cudnie ... głupio mi jak tak chwalicie ale jest mi oczywiście baaardzo miło

    mamy jeszcze do kupienia listwy podłogowe (of course - białe, wysokie ), drzwi wew. do całego domu itd. itp. ... tylko kasiorki póki co brak , marzą mi się jeszcze na okna białe/ecri rolety rzymskie itd. ...

    Lutajeczko - co z Twoim blatem ?

    Panczurka - moja kotka to kotek imieniem Oskar a co do przeprowadzki - było ciężko ... martwiłam się. Przez dwa - trzy dni chodził nie swój ... cały czas pomiałkiwał, łasił się i szukał miejsca ale później załapał bakcyla wolności i jest OK Leży na tarasie lub przed domem w słońcu, goni intruzów (inne koty), którzy chcą wejść na jego teren - już jest dobrze. Jedyne czego się obawiam to kleszcze


    Karola - "zazdraszczam" lampionu - dobrze zrobiłaś, że go kupiłaś nie miej wyrzutów (choć wyrzuty na obecnym etapie rozumiem doskonale ... miewam często ... )

  10. #90

  11. #91

  12. #92

    Domyślnie

    Tą szafeczkę ze starej brązowej - zrobiłam sama - malowanie itp. ... pudełko zresztą także ... to moje pierwsze próby robienia takich rzeczy :










  13. #93

    Domyślnie

    A taki miałam dzisiaj widok z tarasu

    Czy widać tęczę ???




    Pan od płytek skończył dzisiaj fugowanie tarasu :




    Mogę więc ustawić wreszcie moje donice:







    CDN ...

  14. #94

    Domyślnie

    O żeż Ty, Mycha, ale cudownie!
    Kot mnie absolutnie rozbraja, piękny, widać, jak wspaniale prezentuje się, pręży, wyleguje, na nowych włościach

    Przepiękną masz lampę w sypialni, jaka fantastyczna, ozdobna podstawa - zdradzisz, skąd?

    Płytki, ceramika w łazience - marzenie.
    Ostatnio edytowane przez Anjazzielonego ; 10-06-2010 o 08:06

  15. #95

    Domyślnie

    Cuuudnie !!!

    A zdradzisz skąd pochodzi lampa stająca na parapecie w sypialni?

  16. #96

    Domyślnie

    Zwłaszcza, że post wcześniej Ania już zadała to pytanie (przepraszam, dopiero to zauważyłam)

  17. #97

    Domyślnie

    i tyle...
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  18. #98

    Domyślnie

    idę zbierać szczenę z podłogi
    gratulacje, Mycha. pierwsze robótki? szok! dekupaż zwłaszcza, świetne foto.
    komódkę przecierałaś papierem ściernym na brązowym podkładzie?

    a łóżko w sypialni jest?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #99

    Domyślnie

    Mycha zdradź proszę co to za płytki na tarasie i jaka cena, może być na pw

  20. #100

    Domyślnie

    Anjazzielonego, Duluni - lampę (i jeszcze kilka innych gadżecików) kupowałam u tego sprzedawcy : http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13391313 ale to było gdzieś w listopadzie zeszłego roku

    Zresztą większość dodatków kupowałam odkąd zaczęłam się budować i całe szczęście, że tak zrobiłam bo teraz - w obecnym naszym stanie finansowym nie kupiłabym NIC ... Każdemu tak radzę bo wtedy aż tak tego nie odczuwałam a dodatków mam, że ho ho

    Inka 14 - takie płytki mam prawie na całym parterze gdyż zależało mi na tym, żeby taras był niejako przedłużeniem salonu. To jest gres Cerdomusa - seria Durango kolor Bianco. Jeżeli chodzi o cenę to w zależności od wymiaru od ok. 140 -200 zł / m2

    Monah - oj z szafeczką było trochę roboty ... najpierw zeszlifowanie jakiejś ohydnej bejcy (czy co to tam było ...), potem dwa razy malowałam na czarno, następnie - świeczka i dalej - dwa razy na szaro. Potem oczywiście delikatnie papierkiem ściernym i na koniec - 2 czy 3 razy lakier i jest ...
    W sypialni łóżko jest - a jakże ale to na razie mebel zastępczy (stary narożnik z mieszkania ) ... docelowo ma być oczywiście inne łoże - póki co - albo nowe łóżko albo wakacje - wybieramy to drugie


Strona 5 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony