dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 39
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #101

    Domyślnie

    Mycha,

    dzięki za info o lampie.

    Wiesz, Twój dom ma DUSZĘ, styl, tajemnicę, nutkę retro, zapierające dech widoki, cudny taras, no i jest zakocony, a to podstawa - dla mnie dom bez kotów, to co to za dom?

    Ja Twoją opinię o kupowaniu sobie chyba wydrukuję i przedstawię mężowi i rodzinie
    Bo niektórzy się dziwią, PO CO ja od 2 lat zbieram, wyszukuję i kupuję- drobiazgi, drobiażdżki, dekoracje mniejsze i większe, tkaniny, pościele, serwisy.....

  2. #102

    Domyślnie

    A taka jest szafa w wiatrołapie (ma chyba ze sto lat i jest całkiem spora ... hihi - ma nawet miejsce na kapelusze ) :













    I taka tam wisi lampa:






    CDN ...

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Jak tu pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #104

  5. #105

    Domyślnie

    Aż mi się ręce trzęsą jak piszę! Ale cuuuuudnieeeee! Łazienka dopracowana perfekt! Patent na chwosty zwędziłaś mi z głowy (planuję je nawet na lodówce)! Śliczne dodatki, szafy, widoki! Ach, ach i ach! Absolutnie mój number one!!! Zapomniałabym o kocie - musi mieć przecież też swoje 5 minut! Pogłaskaj go ode mnie! Śliczny leniwiec!!!
    ...

  6. #106

  7. #107

    Domyślnie

    Przepiękna ta kolekcja cynowa.....

    Szafa - urocza....

    A jakie macie schody, weź pokaż, bo zżera mnie ciekawość!

  8. #108

  9. #109

    Domyślnie

    Panczurka - especially for you :



    Leniwca - sierściuszka nie omieszkam pogłaskać

  10. #110

    Domyślnie

    Anjazzielonego - Jesoo która godzina ale wsiąknęłam - muszę lecieć do pracy ! później pokażę ...

    PS. - Bardzo dobrze, że już zbierasz różności - potem będzie jak znalazł. Ma to jednak również i jedną słabą stronę (przynajmniej w moim przypadku) - zapomniałam co już kupiłam i w ten oto sposób mam np. 3 komplety solniczek+pieprzniczek hihi ... ale jaka radocha przy rozpakowywaniu wszystkiego

    Miłego dnia i znośnych upałów


    CDN.
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 10-06-2010 o 10:49

  11. #111

    Domyślnie

    Ala nam zrobiłaś dzisiaj prezent pokazując swoje skarby! Oglądam w kółko i dołączam do próśb o schody i KOMINEK! Plisssss... Ja też biegnę do pracy i wrócę do Twojego domku na pewno wieczorem! Miłego dnia!
    ...

  12. #112

    Domyślnie

    No nieeeee, co wrzucisz nowe zdjęcia, coś mnie nieustannie zachwyca.

    Tym razem - te stare czarno - białe fotografie.

  13. #113

    Domyślnie

    Dzięki za info. Twój dom jest niesamowity, pięknie dopasowany każdy szczegół

  14. #114

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post

    hyhy a wiec to TY kupiłaś te obrazki
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #115

    Domyślnie

    no proszę-dopiero nie było podłóg a już mieszka i to pięknie- włamuję się i kradnę wieszaczki z łazienek i szafę ...... a co tam kradnę wszystko)) pozdrawiam i fotki proszę jeszcze))
    Przyjmę każdą ilość pieniędzy
    ....Nie mam czasu na dziennik budowy...

  16. #116
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mycha brak mi słow tak pięknie u Ciebie

  17. #117
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaantastycznie
    i tylko szybkie pytanie z serii tych głupich
    Prześledziłam jak wykończyłaś szafkę w łazience tylko za nic nie wiem do czego potrzebna była świeczka

  18. #118
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dopioni
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    106

    Domyślnie

    No stół i krzesła zajebiaszcze. Zazdraszczam bardzo!!! Z resztą... wszystko fajne. Widzę, że masz trochę jak ja. Też mnie ciągnie do staroci, a dom mam raczej minimalistyczny. I to kręci i tamto nęci...

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    mycha ja Cie proszę po dobroci .Ty już więcej tych pierdółek z pudełek nie wyciągaj ,bo będziesz mnie miała na sumieniu.Padnę na zawał ,jak nic po prostu pięknie ,ze smakiem i po "parysku".A teraz prywata - możesz mi powiedzieć gdzie kupiłaś ten piękny żyrandol .? Bardzo pasowałby mi do gościnnego- biblioteki.Te abażury są w kolorze szarym ,czy brązowym?
    Ostatnio edytowane przez Beauty ; 10-06-2010 o 21:51

  20. #120

    Domyślnie

    Mycha cudnie....wieszaczki w łazience z postaciami rewelacja - taki szczególik a jaki klimat Szafa w wiatrołapie - marzenie mojego Oficera- jest superowo duża i taka piękna - chciałam u siebie zwykłego pojemnego komandora z drzwiami oklejonymi moją ulubiona tapetą, ale teraz to juz sama nie wiem, czy nie ulec Oficerowi...Zdradź proszę skąd to cudo, czy można kombinować z wymiarami i czy cena nie zabija No a Pedrali....się normalnie do mnie usmiechająJakie w użytkowaniu???
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

Strona 6 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony