dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 39
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #141

    Domyślnie

    nie ma za co i gratuluję niech się dobrze nosi
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #142

    Domyślnie

    Mycha,

    dobrze zrobiłaś - jest przepiękny!!!

    W Mode de Vie są cuda, śliczności, piękności - ale, te ceny, są okropne, zdecydowanie o wiele za wysokie....

    A kolekcję cynową masz wspaniałą - ciesz się, że już kompletna i Twoja; ja też na taką choruję, tylko czemu każda rzecz kosztuje przeciętnie od 200 zł w górę.....

  3. #143

    Domyślnie

    Mycha fakt że 1200 pln piechotą nie chodzi...Wkleiłam go, bo był prawież identyczny jak na prezentowanym przez Ciebie zdjęciu. Te Monahowe też very beauty, ale ten z allegro ma niepełne nogi - czyli jakby to powiedzieć, taki cieńszy jest , a ten w Mode... jest dużo grubszy - nigdy bym na to nie zwróciła uwagi, gdybym sobie wczoraj w Mode...nie podotykała
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  4. #144
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotras_m

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Super wygląda zestawienie białych okien i białych (?) parapetów.Jeśli można wiedzieć jakie są to parapety?Konglomerat,granit?W ogóle pięknie urządzony dom.Można pomarzyć.

  5. #145

    Domyślnie

    kicikici - masz absolutną rację na razie jednak tylko siano spowodowało, że zdecydowałam się na ten drugi ale myślę - mam nadzieję, że będzie OK. i tak, jak napisałam - jest to rozwiązanie tymczasowe

    piotras_m - dziękuję za miłe słowa . A parapety to zwyczajny mdf

  6. #146

    Domyślnie

    Mycha gratuluję zakupu!!! Ja o takiej właśnie atrapie kominka marzyłam zawsze do naszej górnej, przysypialnej łazienki (z wanną). Kąpie(my) się i patrzymy w kominek... Magia A no właśnie, dlaczego jeszcze nie widzieliśmy drugiej Waszej łazienki??? Czemu, no czemu???
    POZDRAWIAM
    ...

  7. #147

    Domyślnie

    Panczurko moja droga - bo się dopiero będzie robiła Koncepcja i zamysł - jest. Płytki też już som, dodatki - ... a jakże ... ale będzie robiona w czasie gdy my będziemy na wakacjach

  8. #148

    Domyślnie

    mycha - kominka zazdraszcam wielce,i tego ze juz mieszkasz tez.

    pieknie ,pieknie, coraz piekniej!!!!

  9. #149
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Byłam ........................................ obejrzałam ....

    poczytałam .........................jak dojde do siebie napisze coś sensownego .......teraz tylko jedno wielkie GRATULUJE!!!!!
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  10. #150
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    a za link do samouczka decoupage m.in. jestem dozgonnym dłużnikiem
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  11. #151

    Domyślnie

    Konstancjo - dziękuję, dziękuję, dziękuję . Zapraszam jak najczęściej

    Lutajko - nie ma co zazdraszczać - wszak Ty masz prawdziwą kozę a za rychłą przeprowadzkę - trzymam kciuki

  12. #152

    Domyślnie

    Mycha będę odliczała dni i minuty do Waszego powrotu z wakacji, bo podejrzewam, że górną łazienką też nas 'zastrzelisz' POZDRAWIAM!
    ...

  13. #153
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gaota

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Piaseczno
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mycha, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego domu. Czytając wątek od początku, podziwiałam wnętrza i przychodziły mi do głowy pytania o meble, lampy, ale na większość odpowiedź już znalazłam
    Zaznaczam i kibucuję.

  14. #154
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Dzień dobry MYCHA! Troszkę żałuję, że dopiero teraz tu trafiłam, bo jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wnętrz. Kojarzę Twoją łazienkę chyba z wątku o białych płytkach cegiełkach. Reszta też jest piękna... Mam takie pytanie - czy możesz zdradzić skąd jest ta cudowna szklana lampa wisząca (ta w wiatrołapie)? Pozdrawiam, zapisuję i będę podglądać...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  15. #155

    Domyślnie

    panczurka - będziemy razem odliczały

    gaota - witam Cię serdecznie i zapraszam częściej

    ane3ka1 - lampa jest z Castoramy. Pozdrawiam i dziękuję za kibicowanie

  16. #156
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    to i ja się ujawiniam u Ciebie
    baaaaaaaaardzo ładnie w Twoim domku , podoba mi się !
    no i widze te znajome przedmioty )))

  17. #157
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta1210
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    kurcze, domek jest piękny, jestem pod wielkim wrazeniem!! będę wiernie oglądać, podglądać i się inspirować

  18. #158

    Domyślnie

    oglądam, oglądam i nie mogę przestać
    piękne rzeczy, mnóstwo pięknych dodatków, a łazienka po prostu cudowna !!!
    Baterie są boskie, czy mogłabyś podrzucić nazwę, albo miejsce gdzie kupowałaś te baterie umywalkowe?
    Zachorowałam, a ponieważ wprowadzić do siebie mi się nie dasz, to tu się wpraszam i nie wyrzucisz mnie nawet siłą

  19. #159

    Domyślnie

    betib -

    marta1210
    - Witam serdecznie i zapraszam częściej

    nea - absolutnie nie zamierzam Cię stąd wyrzucać a co do baterii - nie pamiętam nazwy ale to jakaś włoska jest ... papierów teraz - po przeprowadzce nie ma szansy abym odnalazła - może za jakiś czas ... Kupowałam ją w Poznaniu w Terrano. To był komplet - bateria umywalkowa i prysznicowa. Jak znajdę papiery - dam znać

  20. #160

    Domyślnie

    Pamiętacie tą obudową, którą kupiłam dzięki Monah:




    Monah - jeszcze raz wielkie dzięki


    Otóż od wczoraj działam nad doprowadzeniem jej do stanu bardziej cywilizowanego. W ruch poszła najpierw delikatnie szlifierka, potem ręcznie papier ścierny ... następnie podkład - primer oraz dwie warstwy szarej farby ... teraz schnie ... potem będę ją malowała na biało i robiła przecierkę. Tak wygląda obecnie:





Strona 8 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony