dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 39
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #161

    Domyślnie

    kicikici - obiecałam, że wrzucę zdjęcie tego kinkietu zewnętrznego - a więc proszę :





    Może te zdjęcia ułatwią Tobie podjęcie zakupowej decyzji

    W zeszłym tygodniu kupiłam fajowe rzeczy do kuchni ... nie mogłam się oprzeć mimo całkowitej doliny finansowej ... kurde - ja nie mogę wchodzić do żadnych sklepów ...














    Oraz takie słoje:




  2. #162

    Domyślnie

    Pracowity okres trwa ... zrobiłam jeszcze do mojej starej szafy w wiatrołapie takie wieszaki:














    Pomalowałam jeszcze kwietnik na taras ... ale wiadome ławeczki - jeszcze nie pomalowane na biało ...


  3. #163

    Domyślnie

    Mycha

    portal wygląda cudnie już teraz, a co dopiero po tuningu....aaaaaaaaaaa, ja tak chcę !!! Piękne dodatki, no, w ogóle rewelacja !!! Wiem na pewno, że do dolnej tweedowej łazienki też sobie zafunduję dodatki retro ( mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ), choć moja łazienka nie jest taka fajna jak Twoja, i nie jest utrzymana w tym klimacie... Zobaczymy co wyjdzie z tego misz-maszu
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  4. #164

    Domyślnie

    Salon zaczyna się robić już bardziej zagospodarowany ... okna pomyte, pierdółki poustawiane, obrazy pozawieszane ... ale oczywiście to nie wszystko ... brak jeszcze lamp, listew podłogowych i czegoś na okna (docelowo myślę o roletach rzymskich oczywiście białych ... ale to już na samym końcu z ... wiadomych względów ...). Ale zalążek salonu pokazać mogę :










  5. #165

    Domyślnie

    karola&artur - z misz - maszu na pewno wyjdzie cacko - rób i bierz ode mnie co tylko potrzebujesz U mnie zresztą też, jak zaraz zobaczysz, jest pomieszanie z poplątaniem - w salonie jest całkowite zmieszanie stylów ... mój kochany małż nie zgodził się bowiem na całkowite retro - stąd salon jest ... hmm ... sama nie wiem jak określić

  6. #166

  7. #167

    Domyślnie

    cudnosci, wieszaczki, kominek, obraz........... pieknieje Wasz dom.

  8. #168

    Domyślnie

    W holu też coś przybyło:








  9. #169
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Mycha obudowa kominka idealna juz teraz az nie moge sie doczekac stanu koncowego. ALe dodatki .. czuje zapach kawy i zostalam powalona na lopatki przez cudnej urody wieszaki.

  10. #170

    Domyślnie

    lasche - ja jestem powalona na łopatki za każdym razem jak zaglądam do Ciebie miej litość ! pokazujesz takie cuda, że niemal przy każdym kolejnym zdjęciu mam tak: i oczywiście - wszystko już bym zmieniała ...

    Pozdrawiam

  11. #171

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post

    Monah - jeszcze raz wielkie dzięki
    my pleasure.
    ale za darmo nie będzie!
    gdyż
    musisz mi napisać, gdzie znalazłaś to:


    bo to mój ulubiony motyw Cafe et Cigarette Violleta i bardzo by mnie takie filiżanki uradowały.

    więc w odwecie zdradź źródło!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #172

    Domyślnie

    Monah - dla Ciebie wszystko - Piotr i Paweł - Plaza

  13. #173

    Domyślnie

    no nie pierdziel a byłam przedwczoraj...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  14. #174

    Domyślnie

    Jak Boga kocham ale to było w zeszłym tygodniu i tego stało tam mało . A i jeszcze był zegar ścienny z tym motywem ale ... kasa ... kasa... kasa...

  15. #175
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Roznica pomiedzy zdjeciami u mnie i u Ciebie jest taka, ze ty pokazujesz co zrobilas wlasnorecznie, wymyslilas, stworzylas a u mnie to tylko plonne nadzieje na stworzenie ciekawego wnetrza
    Twoj staly podgladacz

    PS A filizanke sama bym zakupila ale jak powiem mezowi, ze chce zakupic filizanke, ktora bedzie komponowac sie z przedsionkiem niechybnie bedzie rozwod

  16. #176

    Domyślnie

    Mycha,

    ależ piękniaście....

    Cudny maleńki konik na biegunach, wspaniała lampa w holu.

    Konik wiem skąd - a lampa???

    Kurde, wszystko zajebiste!

  17. #177

    Domyślnie

    Mycha a ja już myślałam sobie po cichu, że WY już na urlopie i że zobaczę tę łazieneczkę obiecaną Mimo, że łazienki jeszcze nie widać, to widać Waszą wielką pracę. Wasz dom robi się tak wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, gustowny, najpiękniejszy i najbardziej 'mój' jaki widziałam I nie dziękuj za komplementy! Należą się, oj należą...
    U mnie też już duże postępy - zachęcona Twoimi robótkami ręcznymi zrobiłam własny Shabby Chic. Zadowolona z efektu pokazałam szafkę mężowi. Cytuję jego reakcję: 'Wygląda obskórnie!" Stwierdził, że wygląda "na starą". Na to ja mu mówię, że właśnie o to chodziło. A on: "po co z nowej szafki robić starą???" Po tej wymianie zdań skapitulowałam Więc szlifuję wszystko na nowo i maluję na gładko... Dlaczego pytam, dlaczego???
    ...

  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    obcieli mi transfer ....podłość
    i każde zdjęcie ładuje mi się do połowy albo wcale a to już nie do zniesienia ...

    a i tak widze że mieszkanko zaczyna obrastać w piórka ...i to jakie o la la
    Mycha slicznie ci to wychodzi ...a na tym etapie łatwo o wpadke ..zwłaszcza gdy tyle rzeczy sie nam podoba .....a tu nic ..do niczego nawet w okresie napięcia przyczepić się nie można ....

    jako że i widze i czytam połowe ...ale wieszaczki jak zrozumiałam rękodzieło ..gratuluje ..i zamarzam dojść do takiego kunsztu !!!! ale to daleka droga (a te zegareczki ..miałam na oku ten papier ale ktoś go wykupił ....)

    i klejny piękny szary ...na zdjęciach widze ...
    wróce tu pojutrze ...i pozachwycam się w pełni
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  19. #179

    Domyślnie

    Panczurka,
    czy my nie mamy tego samego męża, bo dziwnie znajomo mi to brzmi?

    Mycha,

    strasznie podoba mi się taki klimat....
    Retro, szyk, kawiarnie jak z lat 20-tych, te Twoje czernie, szarości, srebro, masa świetnych klimatycznych dodatków....

    Oj pięknie macie, piękna dziewczyno...

  20. #180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    mycha pięknymi przedmiotami się otaczasz! nie mogę oczu oderwać .Wszystko masz przemyślane i konsekwentnie realizujesz swoje pomysły i jeszcze na dodatek taka zdolniacha z Ciebie .Wszystko to razem wzięte daje taki niepowtarzalny klimat.A z tymi wieszaczkami to już przesadziłaś ,czy one muszą być takie piękne?A propos wieszaczków ,....gdzie kochaniutka nabyłaś te wieszaczki do łazienki z porcelanowymi główkami .?Zdradź ,proszę

Strona 9 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony