dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robertino2

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie Adaptacja suteren po raz kolejny

    Witam. Zabrałem sie niedawno za adaptację sutereny na mieszkanie. Niestety zamiast najpierw odkopać w koło domu na odwodnienie, ja skułem wszystkie wylewki i pogłębiłem na ok. 20 cm i obkułem fundament na te 20 cm głębokości i 15 z grubości ( fundament był gruby na 50 cm i ściany są z pustaka+cegła) ) . Teśc zapewniał mnie, że fundamenty są równo z ziemią. Kiedy przyszła ekipa do odwodnienia, okazało się , że fundament jest 30 cm niżej, czyli jeden pustak jest w ziemi, a ja jakoś nie zwróciłem uwagi , że jest lekko pochylony teren. Więc uradziliśmy, że wylejemy 10 cm chudziaka na folii, posmaruje to Disprobit gruntem, położę na to papę termozgrzewalną łącząc ją z izolacją poziomą fundamentów, na to 2x folia budowlana, 10 cm styropianu i wy;lewka jakieś 5 cm. Nie wiem czy to zda egzamin, bo fundamentów nie da się ocieplić, trzeba by było całe tynkować na równo. co radzicie?? doprowadzić to do poprzedniego stanu ( w końcu zdemolowałem teściowi dom) i dać sobie spokój? , czy coś z tego będzie i robić remont dalej??

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robertino2

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    pomoże ktos?

  3. #3

    Domyślnie mieszkanie

    Cytat Napisał robertino2 Zobacz post
    pomoże ktos?
    i jak sobie Pan poradził z tym problemem??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony