dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    też śledzę i popatrzę jak dajesz, choć jak widzę te grubaśne kije, to mnie lekko poraża.
    Kocham jednak mięciutko i delikatnie, kurcze.....
    Próbuję w calej Europie te morze opanować (efekty mizerne) , u nas nad Bałtykiem tylko w Świnoujściu w porcie ale to się chyba nie liczy -
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Ja narazie zbieram sprzęt do połowó z plaży, ale teorię już opanowałem hehehhehee no i znalazłem kilku znajomych co już łowią i to z ładnymi wynikami.
    A ,że blisko nad morze mam, trzeba spróbować.
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polak9

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    8

    witajcie zapaleńcy

    Cytat Napisał stukpuk Zobacz post
    Czekamy na foto relację
    wędkuję z plazy ponad 5 lat i na wyniki nie narzekam . ten rok to porażka , budowa , syn sie urodził to żona ma pretekst ale dajcie znać jek tam wiosenny kalendarz imprez to sie spotkamy. Ja wędkuję w okolicach Krynicy Morskiej .
    teraz zaczynam sezon szczupakowy mamy łowisko Drużno pewnie słyszeliście szczupaka sporo i to dużego jak ktoś sie wybiera w te strony to dajcie znać bo moja paczka sie wykrusza . pozdrawiam arek.

  4. #24

    Domyślnie

    bobiczek zapraszam na "Piaskowego dorsza" 13 listopada do Karwii
    ... niestety sprzęt do połowów z plaży musi być solidny. To nie jest połów federem. Częste rzuty grubo ponad 100m, ciężarkiem powyżej 150g nie należą do rzadkości. Silne prądy, falowanie, zielsko wymuszają stosowanie odpowiedniego sprzętu. Łowienie dorsza z plaży jest zupełnie odmienne chociażby od "kutrowego". Dorsz "pomuchel" z plaży atakuje przynętę naturalną (tobiasz, tubis, dobis) bardzo agresywnie. Często zdarza się wywrócenie całego zestawu a sam hol to już niesamowita walka ryby. Brak różnicy ciśnienia pozwala rybie na naturalną obronę, czego natomiast nie ma przy holu ryby z głębokości 50m.

    Ci co chcą poszukać więcej informacji mogą znaleźć kilka for tematycznych "surfcasting"

  5. #25

    Domyślnie

    Sezon i po sezonie. Zainteresowanych zapraszam na stronę, gdzie można pisać o wszystkim, nie tylko Surfcastingu
    http://www.surfcasting.fora.pl/

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    samael76

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał helixwroclaw2005 Zobacz post
    Zapraszam serdecznie do współtworzenia forum poświęconemu mało popularnej dyscyplinie wędkarskiej jaką jest wędkarstwo plażowe czyli SURFCASTING. Surfcasting łączy ludzi z pasją i nowym wyzwaniem, jakim jest połów ryb morskich i śródlądowych z brzegu naszego Bałtyku. Za granicą jest to dość popularna odmiana wędkarstwa amatorskiego i zawodniczego.
    Adres forum: http://www.surfcasting.fora.pl/

    Arkadiusz Pasek Wrocław

    Mało popularne to było jakies 5 lat temu teraz juz mamy sporo zapaleńców , pozdrawiam z zachodu

  7. #27

    Domyślnie

    samael76 w samym Trzebiatowie trzech

  8. #28

    Domyślnie

    Ja w tej dziedzinie wędkarstwa stawiam pierwsze kroki .Pierwszy raz na rybach nad morzem byłem w 1994 roku z ojcem a potem co roku do 1999 , ale nigdy nie złapaliśmy nic. Pewnie popełnialiśmy jakieś błędy, ale nie zrażaliśmy się tym w ogóle. Teraz po ponad 10 latach z chęcią bym wrócił do tego ale jakoś nie sposób wybrać się mnie nad morze.

  9. #29

    Domyślnie

    Łukasz789 masz szansę 27 sierpnia w Darłówku Zachodnim

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał helixwroclaw2005 Zobacz post
    Łukasz789 masz szansę 27 sierpnia w Darłówku Zachodnim
    a Ty tam Helix gnasz?
    Bo widzę że z Wrocka - a to masz kawał drogi jednak...
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  11. #31

    Domyślnie

    Tak i jestem dość często nad morzem. Z Wrocka nocą to tylko 5 godzin jazdy
    Mój kolega jeździ z Bielsko Białej
    Z Bytomia masz bliżej.

    Najlepsze połowy przed nami: październik i listopad
    Ostatnio edytowane przez helixwroclaw2005 ; 06-08-2011 o 21:12

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    samael76

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam witam a właśnie co tam Darłówku będzie się działo .???? jakoś w tym roku jestem dosyć do tyłu z imprezami ...

  13. #33

    Domyślnie

    samael dzwoń do Piotra E. Dla Ciebie miejsca nie zabraknie
    http://www.surfcasting.fora.pl/2011-...-2011,163.html

  14. #34

    Domyślnie

    21 kwietnia startuje sezon w Lubiatowie
    Zapraszam pasjonatów i nie zdecydowanych
    źródło: http://www.surfcasting.fora.pl/zawod...awody,308.html

  15. #35

    Domyślnie

    Polecam tekst Kolegów z PZW Pasłęk z pierwszego oficjalnego udziału Polskiej ekipy w Otwartych Mistrzostwach Europy w Surfcastingu.
    W miniony weekend tj. 2-4 marca odbyły się po raz 19 w Anglii w miejscowości Bridlington Otwarte Mistrzostwa Europy w Surfcastingu (European Open Beach Championship). Przy blisko 1000 startujących zawodników z Anglii, Danii, Belgii, Holandii, Niemiec i Francji udział wzięła również drużyna z Polski ....
    Źródło: http://www.pzwkolopaslek.pl/surfcast...w-pigulce.html

  16. #36

    Domyślnie

    Jak zwykle na kolegów z Pasłęka można liczyć. Pierwsze towarzyskie zawody dzięki Kolegom z Pomuchla Lębork odbyły się w miłej atmosferze
    http://www.pzwkolopaslek.pl/componen...tingowego.html

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    podglądam i podczytuję zawsze.
    I pozdrawiam oczywiście
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomek88

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie chciał bym się z wami podzielić moim doświadczeniem odnośnie surfcastingu co prawda moje doświadczenie nie jest zbyt wielkie ale chętnie dziele się nim z Wami serdecznie zapraszam Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	surf2.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	143402 wiele ciekawostek znajdziecie na mojej stronie http://www.btk.net.pl/~gacek88/surfcasting.html

  19. #39

    Domyślnie

    Tomek widziałem stronę. Dużo pracy włożyłeś. Zapraszam na moje forum. Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    Witam to dobrze że z okolic Trzebiatowa i okolicznych m. są zainteresowane wędkowaniem z plaży surfcastingiem zapraszam na www.surfcasting.com.pl i na plaże na wspólne łowienie morskich ryb.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony